Monday, November 7, 2016

Pulmapildid - Meie päev läbi Laura Strandbergi silmade


Jumal kuidas ma neid pilte ootasin ja jumal kuidas ma pisardama kukkusin. Oh, hormoonid, ohmoonid. Te võite ette kujutada seda tunnet kui sa rasedana ja mega emotsionaalsena oma kõige ilusamast päevast tehtud fotosid esimest korda vaatad. Laura tegi ikkagi suurepärast tööd ja me ei saakski olla rohkem rahul. Selle ma panen küll kõigile tulevastele noorpaaride hingele, et ärge hoidke  fotograafi pealt kokku. Need pildid jäävad teile eluks ajaks ja see on nii oluline, et fotograafi käekiri teile meeldiks. Meie panime paika maksimaalse eelarve, googeldasime välja kõik võimalikud fotograafid, uurisime kas nad on soovitud kuupäeval vabad ja palusime neilt pakkumist. Kui saime pakkumised kätte, siis hakkasime ükshaaval kõigi fotograafide tehtud töid läbi vaatama ja valisime sealt lemmikud. Kui päris aus olla, siis jäid sõelale vaid mõned üksikud. Kuna Laura meile ka inimesena väga sümpaatne oli, siis jäigi nii, et tema meie tähtsat päeva pildistab. Võime käsi südamel öelda, et me ei kahetse!

Eks fotod räägivad rohkem kui mina iialgi suudan edasi anda. Mul on hea meel jagada teiega killukesi meie pulmast. 


Kes on Teie lemmik fotograaf? Keda soovitaksite Teie? Kuidas Teile Laura käekiri meeldib?

22 comments:

 1. Väga ilusad pildid!

  Pulamde eelarvest rääkides... äkki oleks võimalik üks postitus pulmade kogu eelarvest koos märkmetega? Mitte, et tahaks rahakotti piiluda vaid lihtsalt mul ei ole õrna aimugi palju ühed pulmad maksta võiksid ja noh... siis teaks enda tarbeks, et millega arvestada võiks :D

  Aitäh!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Meie pulm oli kokku umbes 7000€. Raha kogusime ise, mõned firmad olid nõus natukene alla tegema ja pere/sõbrad olid ka abiks. Enamik asju on ise meisterdatud :)

   Delete
  2. Oh, ma olen ka hetkel eelarve koostamise juures pead valutamas, kasuks tuleks vast ikka. :)

   Delete
  3. Aga palju teil fotograafile kulus? :)

   Delete
 2. Super pildid! :) Eelarve postitusest oleksin mina ka huvitatud, kuna endal ka varsti üks väike pidu ees.

  ReplyDelete
 3. Pulmafotograafidest meeldib Stina Kase. Aga teie pildid on ka üliilusad. Beebi ja rasedapilte laseks teha õdedel Teevil ja Teesil.

  Aga tort on ka väga ilus ja need pulmalilled!! Kes tordi tegi muidu?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, aitäh! Tort on mõisast tellitud.. Meie soovi järgi :)

   Delete
 4. I-M-E-L-I-N-E !

  Tegelikult on neid fotograafe niiiiii palju, et kui peaks olema vajadus valida siis ei oskakski.
  Aga siiski teemasse - sa nägid lihtsalt võrratu välja.

  ReplyDelete
 5. Need on täpselt sellised pildid, mida võib vahel internetist leida ja mõelda, et tegu on muinasjutuga ja pildil olevad inimesed ei olegi tegelikult päris. �� No tõesti on need pildid nii meeletult hästi välja tulnud, teie üle on siiralt hea meel!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähh Sulle Teele!! :) :) See on sinust imearmas!

   Delete
 6. Kas tordil olevad lilled ka söödavad? Kui jah, siis imeline töö!

  ReplyDelete
 7. Minule nt ei meeldi üldse Laura stiil, aga maitse asi. Minu lemmik on Rosenvald ja kui ma kunagi abielluks siis ma hoiaks ükskõik kust kokku ja päeva valiks ka ilmselt temale sobivale ajale, aga kedagi teist ma pildistama ei tahaks :)

  ReplyDelete
 8. No tõeline printsess oma printsiga on nendel piltidel! Siirad emotsioonid kiirgavad fotodelt läbi :)
  Kaunist ootusaega Teile!

  ReplyDelete
 9. Lihtsalt imelised olete. Rõõm on vaadata õnnelike ja armunuid inimesi .Eelarve postitusest oleksin minagi väga huvitatud,minul endal varsti tulemas kauaoodatud pidupäev :) Kus kohast on pärit teie kaunistus LOVE? Kui sul on mahti,siis jään varsti sinu postitust ootama eelarvest.

  ReplyDelete
 10. Mait Jüriado (M&J Studios) ja Rosenvald on täiesti tipptegijad. Teie pildid ka muidugi väga ilusad :) Eks neid häid tegjaid on päris palju :)

  ReplyDelete
 11. Väga maalilised pildid! Väga ilus käekiri on antud fotograafil, aga enda puhul tean ka, et Rosenvald oleks minu valik, kuigi tutvusringkonnas leidub teisigi väga kõval tasemel fotograafe.

  Oleksin samuti huvitatud pulmade planeerimisest ja eelarvest, et mis järjekorras midagi valisite ja korraldasite jms.

  ReplyDelete
 12. Väga ilusad pildid, nii ilus ja särav paar! Mulle meeldib kui pulmapildid ei ole üleliia poseeritud (nagu minu meelest Rosenvaldi puhul mõned on) ja Laura oskab just õigeid loomulikult ilusaid hetki püüda. Kui ma praegu oma pulma korraldaks, siis võtaksin kindlasti Laura Strandbergi fotograafiks.

  ReplyDelete
 13. Mis lokitange sa kasutasid? :)

  ReplyDelete