Thursday, November 24, 2016

McHappy - Aita täita üks unistus!


Ilmselt mäletate veel, et rääkisin mõnda aega tagasi sellisest toredast MTÜ-st nagu Minu Unistuste Päev. Ka mina korraldasin eelmisel aastal oma esimese heategevusliku ürituse Tallina Lastehaiglas. Lastele käis esinemas mustkunstnik Jürgen Veber ja veetsime koos imetoreda päeva. Lähemalt saate sellest lugeda siit: Minu Unistuste Päev. Mis on antud organisatsiooni missioon? Kõik need vabatahtlikud viivad lastehaiglates viibivate raskesti haigete pisikeste päikesekiirte kõige suuremad unistused täide. Postiivne emotsioon on tihtipeale palju tõhusam kui mõni keemiaravi! Ka sina saad hakata vabatahtlikuks! Iga abikäsi on alati teretulnud. 

Jõulude saabudes teeb Minu Unistuste Päev koostööd McDonald'siga. Kui te järgmine kord mäkki nosima satute, siis ehk leiate oma rahakotist 1,50€, et osta selle eest pisikene tatoveeringute komplekt. Kogu ostudest saadud summa annetab McDonald's Minu Unistuste Päevale. Tänu sellele saab organisatsioon täita nii umbes täpselt 20. pisikese inimese unistused. Kes aga eriti McDonald'sit külastama ei satu/ei kipu, siis saate alati oma panuse sellegipoolest anda. Kampaania kohta saab lugeda rohkem McDonald'si koduleheküljelt: http://www.mcdonalds.ee/et/content/mchappy. Organisatsioonist Minu Unistuste Päev ja juba tänaseks täidetud unistustest saad lugeda siit: http://www.minuunistustepaev.ee


Eestis on sadu lapsi ja nende peresid, kelle päevad mööduvad raske haiguse tõttu kurvalt haiglaseinte vahel. Aitame täide viia nende laste unistused ning veeta üks tõeliselt tore päev.

1 comment:

  1. Thank you for the good writeup. It in reality was once a enjoyment account it.
    Glance advanced to far delivered agreeable from you!

    However, how can we be in contact?

    ReplyDelete