Thursday, November 24, 2016

Fotoepilaator kuuse alla?

Kui Te juhuslikult mäletate, siis alles mõni aeg tagasi sain ma katsetada sellist vägevat aparaati nagu fotoepilaator. Mina kahjuks enam epilaatorit kasutada ei saa, sest selle turvalisust ei ole rasedate peal testitud. Aga saan natukene anda ülevaadet oma varasemast kogemusest. Kuna ma 100% eeskujulikult antud toodet ei kasutanud, siis täielikult see mu karvu ka ei eemaldanud. Küll, aga aeglustas ta oluliselt karvade kasvu. Aparaati on selles mõttes hirmus lihtne ja mugav kasutada. Pole muud kui ainult välguta vastu nahka. Kui tänu sellele peab jalgade raseerimisele oluliselt harvemini (mõnel juhul enam üldse mitte) mõtlema, siis on see igati oma raha väärt. Kes parasjagu oma emale/parimale sõbrannale või iseendale jõulukinki otsib, siis äkki võiks Hairfree pakkumine Teile huvi pakkuda. Enda kogemusest nende firma epilaatoriga olen varasemalt juba kirjutanud ka. Kõiki postitusi saate lugeda siit : LINK.

Nimelt kirjutas Hairfree, et pakuksid hea meelega meie pesa lugejatele võimalust osta Silk&Glide Infinity aparaat -15% suuruse soodustusega. Pakkumine kehtib kuni 07.12.2016. Tegemist on siis selle fotoepilaatoriga siin: LINK. Ostu sooritades tuleb sisestada sooduskood: Costany_Infinity . Täishinnaga on antud toote hinnaks 299 eurot ja soodustusega siis 255 eurot. Kallis on ta küll, aga kasu on temast siiski ka päris pikaks ajaks. See konkreetne Infinity on natukene parem kui see, mida ma ise katsetada sain. Nende erinevus on selles, et uuema aparaadiga saab muretult ka heledaid karvakesi eemaldada, tal on rohkem valgusimpulsse ja sisseehitatud bluetooth süsteem. Tänu viimasele saab kontrollida, kui palju valgusimpulsse alles on.

Milline on Teie jaoks siiani kõige mugavam karvaeemalduse viis? 

9 comments:

 1. Olen kuulnud, et see pidi suht valus olema. Kas on?

  ReplyDelete
 2. Olen katsetanud siiani nii vahatamist, epilatsiooni kui ka raseerimist. Kuid kuu alguses sain oma kallimalt sünnipäevaks Brauni fotoepilaator Silk-Expert BD5001. Olen seda saanud hetkel ainult paar korda küll kasutada, aga olen väga-väga rahul juba paarist kasutuskorrast. Fotoepilaatori soetamine on küll kallis, aga lõppkokkuvõttes parim!

  ReplyDelete
 3. Mul on see uuem variant mis peaks sobima ka heledatele karvadele ja hetkel alles katsetan, kuigi jah, ei oska hinnangut veel anda, aga tundub et mõndade kohtade peal toimib hästi aga mõnel kohal mitte, ntx jalad.

  ReplyDelete
 4. Kui sa enam seda ise kasutada ei saa, siis kas oled mõelnud ka selle müümisest?

  ReplyDelete
 5. Mulle kirjutab peale koosi sisestamist nii : Jūsų kuponas gali būti pritaikytas tik perkant už daugiau nei 299 €

  Ehk siis ei saa koodi kasutada

  ReplyDelete
 6. Ei tea kas olen mina loll, aga seda koodi seal kasutada ei saa :)

  ReplyDelete
 7. Hairfree vabandab, et koodi kasutamine oli tehnilise tõrke tõttu häiritud. Kuid probleem sai koheselt likvideeritud kui info jõudis meieni. Head oslemist!

  ReplyDelete
 8. Millal tuleb Q&A video?

  ReplyDelete
 9. Tere, kahjuks antud kood ei toimi enam..Eile veel toimis, aga ei olnud siis võimalik ära tellida ja täna enam ei toimi.

  ReplyDelete