Tuesday, October 18, 2016

Meie Bali - Going home!


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!


Mulle meenus, et ma ei olegi Teiega tegelikult päris viimast vlogi jaganud. Meie kodutee võttis aega 38 tundi! See siis koos lennujaamas ootamisega. Uskumatu, et me selle vastu pidasime. Mujal on hea, aga oma kodus on tõesti kõige parem. Ma praegu nii naudin seda jahedat kliimat, kodus pleedi sees tee joomist ja õhtul küünalde süütamist. Ma niimoodi naudin oma voodis magamist ja loomade paitamist! Aga tagasi eelmise teema juurde.. Kogu selle pika teekonna põnevaimaks osaks oli Singapuri lennujaam. See on tõesti auga oma vingeima lennujaama tiitli välja teeninud. Eks videost näete ise. See on omaette vaatamisväärsus. Me selle viie tunniga ei jõudnud pooli kohti külastada, mida oleksime soovinud. Väsimus oli ka kahjuks nii suur peal, et eriti jaksu ei olnud. Tegelikult oleksime võinud lennukile minekut oodata vabalt basseinis lebotades näiteks. Uskumatu, eks?


Eesti pinnale jõudes avastasime, et Kristo kohver oli teekonnal räsida saanud. Õnneks tegime enne reisi kindlustuse.. Mis meenutab, et peakski sellega tegelema hakkama. UPS! Lennujaama tulid meile vastu Ivar ja Krissu. Me tõesti tundsime neist juba puudust! Koju jõudes ootas meid niii vinge üllatus. Mu emps oli meile hakklihakastme juba valmis teinud, korteri läikima löönud ja laua katnud. Nii vägev, et nad kolmekesi sellise üllatuse korraldasid. Eriline aitäh emmele!


Aga praegu minu poolt kõik. Kristo asus jalkat vaatama ja ma lähen nurun massaaži! Mis te teete? :)PS! Aitäh kõigile imearmsate soovide eest eile! Me oleme tõelise õnnega koos, et oleme nii armsate inimestega ümbritsetud! Ja paljude küsimusele vastuseks.. Laps oli vägagi planeeritud! 

15 comments:

 1. Aitäh, et oma vinget trippi jagasite. :) Olete nii armsad koos ja palju palju õnne beebi tuleku puhul :)
  Olen sulle nii kaua kaasa elanud ja beebi tulek teeb südame nii soojaks. Ootan ise ka triipe ja sinu teekonda kindlasti põnev jälgida. Edu ja rõõmu igasse päeva :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähh Sulle heade soovide eest! See on sinust nii armas :)

   Delete
 2. Kui kaua te siis last planeerisite juba? :)
  Kas te Kristoga tülitsenud ka üldse olete? Tundute kõige vingem paar, keda tean! :D
  Ja kas sul juuksepikendused? Kui ei, mis tooteid kasutad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Selgem plaan tuli peale kihlumist :) On jah juuksepikendused, ihi.

   Aitähh Sulle! :)

   Delete
  2. Võiksid rääkida enda pikendustest - pakub huvi :) Kui eraldi postitust teha ei viitsi, siis äkki võid mulle siin vastata :) Kus lasid panna, kas nendega tuleb hoolduses käia mingi aja tagant vms. Sul on vist kunagi enne ka olnud. No räägitakse, et ilgelt paha juustele ja rikub juukseid, täiega tahaks, aga ei julge panna, kuna kardan juuksed veelgi enam ära rikkuda.. Räägi palun oma kogemusest :)

   Delete
 3. Kas sul on ka see teema, et kui on hapukooresalat, siis ei tohiks see ideaalis sooja toiduga taldrikul seguneda? :D Ma söön pelmeene nii, et hapukoor on eraldi kausis..ja seda on palju.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tegelt ei ole :D Ma ei tea miks ma nii tegin tookord

   Delete
 4. Tere Triinu!

  Kõige pealt palju õnne triipude puhul ! :)

  Tundub et Teil oli väga vägev Balil. Tekkis küsimus, meil endil on ka plaanis sinna reisile minna kaheks nädalaks. Millised kohad te soovitate kindlasti läbi käia/millised mitte? Kas hinnad on kallid seal nt toit, rolleri laenutamine?
  On mingeid kindlaid soovitusi üleüldse Balile mineku kohta?

  Aitäh kui vastata viitsid :)

  G.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäähh sulle! :) Noh.. üks asi mida ma kindlasti ütlen. Ärge laenutage ise rollerit! See liiklus on nii pöörane, et ma kartsin oma elu pärast isegi siis, kui juhiga sõitsime :D

   Hinnad on väga odavad!

   Delete
 5. Lugesin kõiki Bali postitusi ja vaatasin vloge. Nii tore, nagu oleks ise ka varbaotsaga Balil käinud. Aitäh jagamast!
  Lennujaamades passimine on muidugi tüütu. Ise tuleme alati laevaga koju, kui Helsingis ooteaeg üle 4 tunni. Laevas saab kajuti võtta ja puhata.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähh sulle! :) Ma kahjuks laevaga sõidu välistan alati. Ma olen niii merehaige :(

   Delete
 6. Peale su postitusi tekkis mõte, et võiks pulmad Balil teha. Lihtsalt kahekesi tseremoonia. Kas sa soovitaksid? On seal ilusaid kohti? Usun, et ka seal villas annaks korraldada midagi, kus te olite. Staff kindlasti aitaks orgunnida.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ikka soovitaksin :) Seal on imeilusaid kohti. Ka seal villas on neid korraldatud! :)

   Delete
 7. Kust te filme lennukis vaatasite? Endal homme ka pikk lend eesm

  ReplyDelete
  Replies
  1. Igal inimesel on eesoleva istme sees ekraan :)

   Delete