Tuesday, October 11, 2016

Meie Bali - #11 - Kuidas meie õhtusöök kohalikega läks?!

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Ja saimegi õhtusöögiga ühele poole. Pean tõdema, et kõige suurem väljakutse kogu selle asja juures oli siiski olemas olevate toorainetega katsetamine. Nagu ma eelmises postituses mainisin, siis leidsime vaid ühte sorti külmutatud hakkliha.. Mis muide nägi päris õõvastav välja! Kurgi/tomati salati ja külma kastme jaoks pidime kasutama maitsestamata jogurtit (sest hapurkoort ei leidunud kuskil). See oli pigem kohupiima või pudingu laadne ja maitses veidralt. Proovisime üht ja teistmoodi, aga tulemus oli ikkagi kohutav. Isegi meie ei suutnud seda kastet ega salatit süüa. Pidime selle lihtsalt ära viskama ja ruttu midagi uut välja mõtlema. Õnneks leidsime lõpuks jahu ja saime siiski kastmele asenduse, aga salati serveerisimegi ilma kastmeta. Kilekoti soolakurkidest ei tulnud samuti miskit välja.. Siin oli saada vaid selliseid suuri ja jämedaid kurke ning tillist ja mustsõstralehtedest võis ainult unistada. Kasutada saime vaid küüslauku ja rohelist sibulat. No ei tulnud ikka üldse päris see. Soolased said küll, aga mitte krõmpsuvad ja mitte õige maitsega. 

Samas sai kartulipüree imehea, kotletid samuti ja kook viis keele alla. Ka kastet kiideti väga. Eelroaks pakutud tikuvõileivad küüslaugu, juustu, majoneesi ja tomatiga olid suureks hitiks. Selle pidid nad ka oma menüüsse üle võtma. Kõige rohkem meeldis kohalikele siiski kartulipüree.. Järgmisel päeval uuris kokk, kas võib jäägid samuti kaasa võtta, sest ta abikaasale oli jubedalt meeldinud. Jackpot! Ka kooki kiitsid külalised väga ja pärisid retsepti järgi.


Paljud lugejatest tundsid meie staffi usu pärast muret, et ehk ei peaks me liha serveerima. Uskuge mind, me küsisime enne kõik järele. Meie staffi ei kuulu ühtegi moslemit ja liha söövad nad ka. 

Kuigi tegelikult läks õhtu suurepäraselt, siis lõpp läks väga kiirelt. Seetõttu ka vlog nii järsku otsa saab. Nimelt sai üks külalistest kõne oma nõbult, kes tuli kiiresti haiglasse toimetada. Haigla asus 25 minutise autosõidu kaugusel ja nii me nad ruttu heade soovidega teele saatsimegi. Nõbu jäi mõneks päevaks haiglasse ja eilse seisuga oli ta veel seal. Tänase kohta ma kahjuks ei oska öelda. Saatsime kõik oma head mõtted tema poole teele. Huh! Paras judin käis rinnust läbi peale külaliste kiiret lahkumist. 


Seda postitust on kuidagi veider kokku võtta. Sellises olukorras on üldse natukene keeruline sõnu ritta panna. Meil on jäänud viimased 3 päeva siin paradiisisaarel ja lendamegi tagasi kodu poole! Meie kiisusid ja suslikut tahaks juba paitada küll ja hakklihakastmele "ei" ei ütleks!

Seniks saadame Teile palju päikest ja hoidke oma lähedasi!

11 comments:

 1. Juuksevärv on praegu mega super!

  ReplyDelete
 2. Loodame, et nõbu on varsti korras ja terve! :)

  ReplyDelete
 3. Kiidan ka juuksevärvi! Super, hele on ikka sinu värv. See tune ei sobi ikka üldse su näojoontega ja teeb vanaks näost.

  ReplyDelete
 4. Nii sobib Sulle see praegune juuksevärv ja naturaalne! Nii Sina! :)

  ReplyDelete
 5. Kust sellise valge maika leida võiks, mida videos näha on? :)

  ReplyDelete
 6. Üks pisikene mõte Teile, kui Teil on aega muidugi veel seal. Las lugejad kirjutavad kúsimusi, teie vastake video vahendusel! Enne Eesti tagasi tulemist.. nt viimasel päeval..

  ReplyDelete
 7. Pliiiiiiis koogi retsepti!

  ReplyDelete
 8. Loodetavasti nõbuga kõik hästi ikka!

  Söögid näevad küll ülimaitsvad välja! :)

  ReplyDelete
 9. Kui vähegi veel jõuate, minge kindlasti päevaks Lõuna-Balile.

  Sealsed rannad on surfiparadiisid ja troopilised. Ilma päris-päris ranna päevata ärge küll tagasi tulge. Seda privaatset troopilist randa teile just vaja!
  Ja Uluwatu tempel, võimsa kaljuääre peal.
  Ning kohvikud sõnatuks võtvad oma kaasaegse toidu ja stiiliga.

  ReplyDelete
 10. Kas tõesti lootsite saada Balilt hapukoort,kui seda ei leidu isegi enamus Lääne-Euroopa riikides? :D

  ReplyDelete
 11. Arvan, et ilma sinise juuksevärvita oled ka oma tööpostil klientide jaoks tõsiseltvõetavam, sest kindlasti leidub ju neid kellele selline ekstreemsus ei sobi. Isiklikult in mul suht savi, milline inimene välja näeb seni, kuni ta oma asja õigesti teeb :D
  Kas on mingeid kogemusi/tagasisidet just tööalaselt juuste kohta olnud ? (Kuigi sa olid vist suht lyhikest aega eestis sinine)

  ReplyDelete