Monday, October 17, 2016

1+1=3!

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Antud video on tänaseks küll natukene aegunud, sest ülesse filmisime me selle eelmise nädala neljapäeval, aga annab natukene meie emotsioone siiski edasi. Meid saab järgmise aasta kevadel 3!

Täna käisin ITK's ämmaemanda juures kohtumisel  ja nägime oma pisikese täpikese tuksuvat südant ning liigutusi. Nüüd loksus kuidagi kõik paika ja hirm on justkui pühitud. Arsti sõnul on kõik kõige paremas korras. Me ei saakski olla õnnelikumad ja beebi on meie perre vägagi oodatud! Tänaseks olen 8+4 nädalat rase. Ka beebi vastas oodatavale suurusele. Tähtajaks määrati meile 25.05.17. 


Mul on hea meel mõelda, et minu lapse isaks saab olema nii fantastiline mees nagu seda on minu Kristo!

Vahva on see, et minu raseduse alguseks loetakse päev enne pulmi. Rasedusest saime enne mesinädalaid teada üldse tänu Ivarile. Meil oli pulmareisini vaid mõned nädalad aega ja juhtusime kolmekesi sööma minema. Tellisin omale liha kõrvale klaasikese punast veini ja mingil põhjusel hakkas see mulle jubedalt vastu. Ivar viskas veel nalja, et peaksime enne mesinädalaid mulle igaksjuhuks testi ostma. Kuna Ivaril oli nagunii vaja apteegist läbi astuda, siis ostsimegi kaks testi. Koju jõudes tegime kohe esimese.. Ma ausalt ei oodanud sealt mingit tulemust, sest isegi päevad ei olnud veel ära jäänud. Nendeni oli veel 2 päeva aega. Aga vaid loetud sekunditega ilmus testile kaks selgelt eristatavat triipu. Ma ausalt ei uskunud oma silmi! Tegin siis hommikul järgmise testi ja see kinnitas vaid eelmist tulemust. JESSSSSSS! Nüüd aga algas pikk ootamine, sest rasedus oli veel nii pisike. Ei saanud me ka enne pulmareisi veel mingit infot. Nii me natukene teadmatuses sinna läksimegi ja mina muudkui iiveldasin ning muretsesin.Aga tänase seisuga hingame kergendatult. Ka vanematele teavitasime juba. Me teame, et on veel natukene vara, aga isegi kui tõesti mingil põhjusel peaks midagi viltu minema, siis on meil nende toetust kõige rohkem vaja. Sisetunne on hea!

Sellised kingitused said tulevastele vanavanematele üle antud. Nüüd jääb vaid koos mõnusat ootuseaega nautida.

Meie pisike 17mm pikkune täpike
Mis Te arvate, kas tuleb poiss või tüdruk? 

79 comments:

 1. Palju palju õnne Triinu :) Ise olen ka ootamas esimest beebikest, tähtaeg mai alguses =) Nii vahva, et saab nüüd jälgida kellegi teise rasedust ka läbi blogimaailma =)

  ReplyDelete
 2. Palju õnne! Nii tore! Pakun poissi.

  ReplyDelete
 3. Nii armas uudis, hästi palju õnne ja rõõmu ning kõike head Teile! Olete parimat väärt! 😊

  ReplyDelete
 4. Palju õnne!! Nii tore uudis,endal hakkas ka iiveldama ja tuli meelde see testi tegemise aeg. Kuigi on juba olemas 2 last,on mõtetes ka see 3s.. kes teab,kas ja millal ja kas üldse.

  Mina pakun,et tüdrukut ootad. Kõik see alguse iiveldamine ja magusaisud jne.

  Soovin teile kõike ilusat ja sulle mõnusat kõhu kandmist ja ootan kindlasti huviga raseduse teemalisi postitusi!♡

  ReplyDelete
 5. Palju-palju õnne!! Teadsin juba varem su blogi, aga jälgima hakkasin alles mesinädalate vlogisid vaadates. Olete tõesti väga armas paar ja sinu vlogid on alati nii toredad. Ilusat kasvamist! :)

  ReplyDelete
 6. Issand kui vinge! Palju õnne! Minul ka esimene laps ja tähtaeg 22.05.2017 😄 Mai beebid 😄😄😄

  ReplyDelete
 7. OIOI.. palju õnne ja probleemidevaba rasedust! :) Hästi sihitud kuupäev, ma ise 27.05 väljalase :)

  Minu täpike saab ülehomme aastaseks :)

  ReplyDelete
 8. Vahetpole kumb tuleb, peaasi, et terve on😊
  Aga poiss oleks lahe 😉

  ReplyDelete
 9. Wauuuu kuiii laheee uuuudis. Paljuuuu paljuuu õnne teile. Nii hea meeel teie üleee :) :)

  ReplyDelete
 10. Paljupaljupalju õnne! 💗☺️🎉Ei suudagi kirjeldada, kui õnnelik ma olen teie üle kuigi te minu jaoks ju tegelikult täiesti võõrad inimesed🙂 Sellel lapsel saavad olema lahedad vanemad, ausalt! Ja toredat ootusaega ka, see läheb nii ruttu ja enne kui arugi saate on beebi käes juba☺️

  ReplyDelete
 11. Niiiiii äge!!
  Mul oli juba mõnda aega tagasi tunne, et te beebi saate :D
  Palju-palju õnne teile! :)
  Olen ise 16+4 nädalat rase ja mäletan seda alguse teadmatust väga hästi, kuna elan Norras ja siin ei kontrollita enne 12nädala täitumist muffigi. Nüüdseks olen juba Eestis oscar testi tegemas käinud, sest ka seda siinmaal ei tehta :/

  ReplyDelete
 12. Mina iiveldasin ka esimesed kaks kuud ööpäevaringselt ja isu suurenes ka :) tänaseks 30+3 ja söögiisu on endiselt hea :D

  ReplyDelete
 13. 💖💖💖💞💞💞💞💞💞💖💖💖💖

  ReplyDelete
 14. Vau kui super uudis! Palju palju õnne!
  Jäin ka alles rasedaks ja just mõtlesin, et keegi blogija võiks peaaegu samal maal minuga olla!
  Ma veel vanematele pole rääkinud, mõtlesin ka mingi kingituse teha. Kas igas pakis oli lutt?
  Palju palju õnne veel!!

  ReplyDelete
 15. Nii armas uudis :) Palju, palju õnne ja imelist ootust Teile:)

  ReplyDelete
 16. kui laheeee! palju palju ônne 😍😍😍
  panustan tüdruku peale 🎀

  ReplyDelete
 17. Palju, palju õnne teile!
  Tuleb enda rasedusaeg meelde, ka mina pole kunagi magusasõber olnud, aga raseduseajal sõin hea meelega komme, jäätist, kooke.. Asi loksus paika tagasi umbes aasta pärast lapse sündi, siis kui imetamisega kõik sai. Nüüd jälle saab magusast rahumeeli mööda käia.
  Ja iiveldus läheb varsti mööda, siis saab jälle inimese moodi ennast tunda. Jõudu, jaksu ja mõnusat ootusaega :)! Ja ma arvan,et sünnib üks pisike tüdruk.

  ReplyDelete
 18. Ka meie pisikese tähtaeg oli 25.05 aga meil ta siiski otsustas 8nädala vanusena, et ta ikkagi ei tule veel. Teile palju õnne ja head kosumist. :)

  ReplyDelete
 19. Palju õnne Triinu ja Kristo :)
  Ka mina ootan esiklast kes sünnib jaanuaris :)

  ReplyDelete
 20. Palju önne teile. Minu esiklaps súnnib jaanuaris.
  Ja meeldivat ootusaega :)

  ReplyDelete
 21. Paljupalju õnne teile! Super armas uudis! :)

  ReplyDelete
 22. Megaäge...ma ei lugenud isegi lõpuni postitust...pidin kohe välja elama oma emotsioone. (Väga lamp muidugi võõra inimese raseduse yle nii suurelt rõõmustada:p)
  Aga ma juba ammu mõtlesin et mesinädalate postitustes veinipudeleid näha polnud ja tahtsin kysida et kas tagasi tulete kolmekesi ikka:) hehee...

  Suppersupper. Palju palju õnne teile!

  ReplyDelete
 23. Appppppiiii kuiii laheeeee, palju palju õnne armsakesed!!!❤❤❤ Olen su blogi lugenud algusest peale ja seda postitust lugedes tulid isegi õnnepisarad! ❤❤❤❤❤
  Oeh kui laheeee! 😍

  ReplyDelete
 24. Palju, palju õnne teile! Ma olen su blogi juba ammu jälginud ja mul on nii hea meel, et su elu järjest paremaks ja paremaks läheb :) Ilusat ootusaega :)

  ReplyDelete
 25. Kahtlustan tüdrukut..Aga mine tea. Aga jube varakult tuled nö kapist välja, julge neiu :) Kui veel arvestada, et raseduse algust arvestatakse viimasest menstruatsioonist ja viljastumine tõenäoliselt u 2 nädalat pärast seda, on sul rasedust reaalselt 6+4..

  Hea on kui test näitab, mitte nagu mul. Testid negatiivsed ja lõpetasin valudega erakliiniku UH-s, kus siis põhjus leiti. Test oli alles positiivne paar päeva hiljem - 1.aprill.Aga polnudki tegemist naljaga ja loodetavasti järgmine kuu on pisipoiss kohal kah :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Juhuslikult kui sa veel ei tea siis raseduse algust arvestatakse viimase menstruatsiooni alguskuupäevast ning mu meelest peaks nagu küll kõik paika..

   Delete
 26. Ma teadsin seda.. Sellisest perfeksest nagu öeldakse "love story" st ei saa midagi muud oodata.. Ise vaatasin ka videoid ja mõtlesin millegi pärast et varsti on uudiseid saada kuna särasid kuidagi teistmoodi..
  Ohh. See on tõsine tänapäeva muinasjutt kus kõik läheb nii ilusti.. Õnne ja rõõmu teile ning head kõhukasvatamist :)
  Ootan põnevusega uusi postitusi. <3

  ReplyDelete
 27. Millegipärast arvasin,et lähiajal selline uudis tuleb. :)
  Õnnitlused! :)

  ReplyDelete
 28. Sa ei kujuta ette, kui üllatunud ma olen :D ma isegi ei tea sind, aga tundusid selline karjääriinimene ja nüüd laps. Blogi võib ikka petlik olla. Aga palju õnne!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eem...karjääriinimesed saavad samamoodi lapsi! Minul samuti mõlemad- haridus/karjäär +3 last. Eesti uuel presidendil on 4 last!

   Delete
 29. Nii tore uudis.. Ootan väga sellega seonduvaid postitusi. Loodan,et teil tuleb üks väike armas poisipõnn. Imelist ootust ja varsti kohtute oma imega 😄

  ReplyDelete
 30. Hehe :) Palju õnne! :) Minul ja mu abikaasal täitub sel päeval 2 aastat abielu :)

  ReplyDelete
 31. Vabandust! 1 kuu enne seda :)

  ReplyDelete
 32. Kas planeerisite beebit või juhtus niiöelda kogematta?

  ReplyDelete
 33. Vaatasin just teie viimast puhkuse videot ja seal voodis jai silma kuidas Kristo kõhtu korra paitab ;))) juhuuu. Õnne teile

  ReplyDelete
 34. Naljakas on see, et just täna mõtlesin teie peale ja kas küsida kuidas on mõtted laste osas..aga siis mõtlesin, et pole vast paslik küsida ega torkida. Et ilmselt tahate paar aastar kahekesi veel olla. Aga näed siis 😃 vaid paar nädalat 😄

  ReplyDelete
 35. Kristo küll videos ei tundu rõõmus olevat. Järelikult ta on segaduses ja ei taha last. Polnud planeeritud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Appikene! Kui palju õelust võib inimese sees olla, et rasedale naisele nõnda öelda? Miks sa selline oled? Ja veel anonüümselt!?
   Triinu! Oled väga armas inimene ja sul on tore abikaasa! Ilmkahtlemata saavad teist fantastilised lapsevanemad - planeeritult või planeerimata! Teie beebil on vedanud! Teie mõlemaga! :)

   Delete
  2. See laps on meie perre väga oodatud ning pikalt planeeritud, me ei jõua isegi ära oodata seda maikuud, mil teda enda süles saame hoida!

   Delete
 36. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 37. Palju õnne teile! Nii vahvad uudised!😄
  Mille järgi aga see: "Vahva on see, et minu raseduse alguseks loetakse päev enne pulmi"? Kuidas nii täpselt see paika pandi? Ma oma rasedusest absoluutselt ei mäleta kuidas seda nii täpselt paika pandi :D eks aega on möödas ka :) hetkel sihime teist beebit 😊

  ReplyDelete
 38. Vat, vat. Seda ma rääkisin, kui sa õhkasid, et su pulmapäev oli elu ilusaim. Ütlesin, et tuleb veel üks päev, mis sellele pika puuga ära paneb. Mul sabatunne juba aimas :P Aga palju õnne loomulikult! Rohkem ennustada ei oska, viskasin kulli ja kirja ja selle järgi ütles, et poiss.

  ReplyDelete
 39. Seda oli videodest tõesti juba varem aru saada. :)

  ReplyDelete
 40. Küsiks ka, et kas on täiesti üllatusbeebi, et kasutasite kaitsevahendeid ja juhtus nii või ikka veidi üritasite ka? :) Palju õnne muidugi!!!

  ReplyDelete
 41. Elu kõige ilusamad emotsioonid ootavad teid mais :) Nii nii tore uudis, palju õnne kõigile asjaosalistele ja muretut rasedust sulle!

  ReplyDelete
 42. Palju õnne!
  Mesinädalate videotest oli jah üks hetk aru saada juba, et asi nii on :) Kordagi ei näinud sind kokteile joomas ja nendest kogemusi jagamas :D. Lisaks romantikaõhtul oli ainult Kristo ees veiniklaas ;) Details-details ;)

  ReplyDelete
 43. Pliiiis ära teee oma blogist titeblogi, nagu mallukal see juba muutunud on. Ei, kindlasti tee update ja pane pilte, aga ära kirjuta iga päev sellest :D mallukas juba teeb seda piisavalt :D ei midagi halvaga!!!
  Pean ka nõustuma yhe eelpool kommentaariga, et tundud just karjääriinimene :D
  Õnned!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haigelt idiootlik kommentaar. Kuidas need nn karjäärinaised sinu arust siis emaks saavad? Ja enda blogis võib ta vast kirjutada millest tahes.

   Delete
 44. Palju õnne!
  Pakun tütart, sest isegi olin apelsini ja magusahull last oodates. :)

  ReplyDelete
 45. Palju-palju õnne!!! rahulikku ootusaega! :)

  ReplyDelete
 46. Imelised uudised!! :) palju õnne teile :)
  Kas oli planeeritud? Ma nagu mäletaks, et Q&A videos te ütlesite laste koha pealt, et küll kunagi tulevad :D Või mäletan ma valesti.

  Arvan, et ootad poissi :D Minul oli kõik täpselt samamoodi raseduse alguses. Kohutav magusaisu ja apelsine ajasin näost sisse kilode viisi.

  ReplyDelete
 47. Palju Õnne!! Jääme titat ootama 😍
  25.05 on kaa minu sünna 😊

  ReplyDelete
 48. Palju palju õnne! Mul oli samuti iiveldus kogu aeg, mis ei läinud üle oksendamiseks. Tahtsin samamoodi magusat, kuigi varem ei söönud seda üldse, ja sain poja! No kes teab, kuidas teil, igatahes see ootusaeg on tüütu, aga väga väga eriline ka. Nautige :)

  ReplyDelete
 49. Nii tore uudis:) Palju õnne teile!

  Endal pidi ka beebi sündima mais, aga kahjuks eelmine nädal peetus. Nii vara pidi see suht sagedasti juhtuma, aga jube kurb oli ikka! Ise üritasime juba aasta algusest saada last. Loodetavasti varsti õnnestub:) Teile tuli see vist ootamatult v üritasite ka ikalt last saada? Loodan, et teil läheb kõik kõige paremini:) Hoian pöialt teile:)

  ReplyDelete
 50. Palju palju õnne!!! Te olete nii tublid ! Ma olen sinuga suht sama rase , tähtaeg jääb ka mai lõppu (22.05.17) iiveldus on ka minu sõber, see on selline üheltpoolt positiivne märk ja teisepoolt naisele raske :) seda hapukoore isu ma ei ajaks sealse toidu süüks, ma söön ka hapukoort (varem polnud suur sõber). Apelsiiiiin mmmmmm, mina ostan seda PURE mahla. Pane sügavkülma ja siis joon, oiii kui mõnus. Teine mis ma teen sidrunivett jääga :) küll aga iivelduse ja ooksendamise tõttu mul magusa isu pole... varem olin suur magusa austaja.


  Palju palju palju õnne Teile !!!

  Millal sul KV ultraheli on? Mulle pandi juba 1 visiidil see aeg :)

  ReplyDelete
 51. Nii toreadad uudised!!! Palju õnne ja muretut kõhu kasvatamist ;)

  ReplyDelete
 52. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 53. Õnnesoovid!
  Teie olete küll tütre vanemateks loodud, mõlemad sellised hellad ja rahulikud :)
  Väga tore, et kõik nii ideaalselt sujus... Saite üksteist nautida, kodu ostetud, pulmad peetud ja nö mesinädalatelt kolmekesi tagasi tulla (L)

  ReplyDelete
 54. No täitsa lõpp kui tobe on lugeda seda "haha, ma teadsin juba varem", "näe, sa ei joonud veini, ma teadsin kohe!!!" no jõle detektiivid ikka koos, eks? Katsuge olla nüüd.

  Palju-palju õnne teie perele!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ära loe siis issand jumal küll. Sunnib keegi? Katsu olla nüüd.

   Delete
 55. Oi!

  Nii vahva!

  Maikuu on uue inimese tulekuks lihtsalt I-M-E-L-I-N-E aeg! Kuu lõpus on kevad juba täistuuridel ja ega enam suvigi kaugel pole! Kõik on just saanud värske hingamise ja uue rütmi. Kõik on nii ilus ja nii uus ja värske! Oh, niiiii äge!!!

  Ja mind isiklikult rõõmustab veel eriti see, et laps sünnib abiellu. Nii tore - n i i t o r e -nii tore!

  Mõnusat ootusaega Sulle ja tulevasele isale!

  ReplyDelete
 56. Oi kui lahe!!! Nii palju õnne teile kui üldse võimalik on :) Ma kujutan ette Sinu hirme, kahtluseid, ebakindlust reisi osas (ise käisin reisimas raseduse 5 nädalal ja tagasi Eestisse jõudes oli rasedus peetunud :( ) Mul on sinu pärast nii nii hea meel.
  Ilusatel ja tugevatel naistel pidid pojad sündima (just saying) Ise ka poja ema :D
  Kõike ilusat!

  ReplyDelete
 57. Suured õnnesoovid teile! Teist saavad kahtlemata imelised vanemad!!!!

  ReplyDelete
 58. Kui tore uudis! Ma mõtlesin peale Teie pulmi, et noh nüüd võiks beebi ka tulla. Ja nüüd selline uudis - ah, elan kaasa nagu oma lapsele! Imeline paarike olete ning beebi tuleb ka kindlasti imeline. Kahtlustan poissi - naised pidid minema ilusamaks ja säravamaks kui oodatakse poissi ning viimasel ajal Triinu eriti säranud ;)

  ReplyDelete
 59. Mulle nii meldib kuidas paljud siin optimistlikult kirjutavad kuidas neil ka rasedus alguses peetus. Jumal issand pange oma suud kinni sellise postituse all. Mitte kedagi ei huvita, et sul peetus ja millal. Se on kohatu koht kus kirjutada sellest.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma olen sinuga nõus! Ei tasu oma kurva kogemusega (soov hoiatada vms)tekitada esmarasedal hirme ! Triinu on tark naine ja teab ise mis ohud ja muud asjad olla saavad. Tal on juba ämmaemand ka kellelt saab ta nõu küsida!

   Delete
  2. Sama hästi võib öelda, et mitte kedagi ei huvita sinu vinguv arvamus. Las inimesed avaldavad siin oma kogemusi, mis siis on? Ega see ei tähenda, et midagi ära sõnuks vms.

   Delete
 60. Te paistate nii asjalikud mõlemad, et kindlasti polnud see planeerimatu ups beebi. Te olete liiga targad ja arukad selleks :) ja 12.nädal pole kaugel. Mine tee dr Shoisi juures oscar test ja saad soo ka teada :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Selleks ei pea kuidagi rumal või "mitte arukas" olema, et ka planeerimatult lapseootele jääda. Ära sildista ja üldista!

   Delete
  2. Aga vot sildistan. Teada kuidas need ups lapsed rumalatel naistel tulevad. Maitsevahendeid tuleb osata kasutada.

   Delete
  3. Kas olid siis ka "ups laps", kuna geenidega arukust üle tulnud küll just pole..

   Delete
 61. Palju õnne Teile! :) 2016 on väga eriline aasta Teie jaoks :) kusjuures, kui Te abiellusite siis ma ootasin, et sa rasedaks jääksid, sest Te olete lihtsalt niiiii imelised ja beebi sobiks Teile ideaalselt :)

  ReplyDelete
 62. Issand kui tore uudis! :) palju õnne,armastust ja jaksu edaspidisekski! :)

  ReplyDelete
 63. Niiiii hea uuuudis!!!!!! Arvan, et pisike Prints täidab teie edasist elukest! ������ palju palju edu teile! ����

  ReplyDelete