Thursday, September 29, 2016

Meie Bali - #2 - Kuidas me kohalikuga kolmekesi ühe rolleriga kruiisisime


Esimene öö on mööda saadetud. Me magasime 11 tundi! Selle aja jooksul käidi meil uksetaga kolm korda kella laskmas: selleks, et meie pesu pesumajja viia, selleks, et koristada ja siis selleks, et uuesti uurida, kas me ikka kindlasti ei soovi koristust?! Peale seda avastasime ukse kõrval "do not disturb" nupukese ja põõnasime rahulikult edasi. Nii umbes kella neljast päeval ajasime end lõpuks ülesse ja kobisime hoopis hotelli katusele. See vaade seal on imeline! Vedelesime natukene aega basseinis, lõunatasime ja uudistasime hotellis ringi. Kui me tuppa tagasi jõudsime, oli ukse alt sisse libistatud väikene sildike : "olete te kindel, et te koristust ei taha?!" See oli juba päris naljakas!

Käisime pesus ja läksime Denpasari põhilisele tänavale, et natukene linnamelust ka osa saada.


Linnatänavad olid nagu ikka.. Täis osavaid müügimehi, väga palju värvilisi silte, meeletus koguses rollereid ja pöörane liiklus. Päris vahva oli sellises suminas jälle viibida. Iga kolmanda tänavanurga peal proovis keegi meile seeni ja hashishi müüa.. Keeldusime viisakalt. Meie tähelepanu köitis hoopis üks väike ilusalong. Selle ees seisid hästi sõbralikult naeratavad ja tagasihoidlikud kohalikud. Nad pakkusid massaaži, pediküüri, maniküüri. Kogu see kohake oli ilus ja puhas. Mitte nagu ülejäänud putkad. Võtsime kumbki omale tunnise jalamassaaži ja seadsime ennast kõrvuti tugitoolidele ritta. Neid oli seal ligi 10? Ruumis rääkimine oli keelatud. Vaikselt mängis rahustav muusika ja selleks tunnikeseks unustasin ma täiesti ära, et me keset linnamelu asume. Kui massaaž lõppes, siis palusid nad meil teisele toolile istuda ja tegid meile nö "peale kauba" ka punktmassaaaži kaelale. Lõpetuseks anti meile kummagile ka pudelivesi, et me ikka piisavalt vedeliku peale protseduuri jooksime. Kõik see vaid 5 euro eest! Unreal. 

Lõpuks isutas meil nii hullusti Burger kingi järele, et sinna me ka oma sihi seadsime. Proovisime esialgu takso võtta, aga too küsis meilt sellise lühikese otsa eest 100 000 ruupiat (ligikaudu 7 eurot). Muidu ei olekski midagi, aga kuna me just viieka eest sellise teeninduse osaliseks saime, siis tundus see jube palju. Veel enam, et Burger king asus vaid mõned tänavad eemal. Ütlesime siis viisakalt, et kõnnime parem ise. Olime jõudnud vaid mõned meetrid kaugemale, kui meie kõrvale sõitis üks kohalik. Ütles, et viskab meid rolleriga 50 000 eest ära. Kuna Kristo on mul õnneks 2-meetrine suur mees, siis hirmu nahavahele ei tulnud.. Veel enam, et siinsed mehed on pigem minuga ühe pikkused. Mõtlesime, et why notsu? Lõpuks viskas ta meid hotelli ka veel ära. 

Aga eks video räägib rohkem kui tuhat sõna. Homme näeme! 

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

3 comments:

 1. Hašišit? Kindel? Kanep on Indoneesias ikka ülikarmilt karistatav(nt ühe joindi omamine kuni 4 aastat vanglas, riiki viimine kuni 15 ja diilimine kuni surmanuhtluseni välja). Seega väga ebatõenäoline, et seda tänaval pakkuma tullakse. Seened jaa, need on legaalsed ja neid tõesti pakutakse iga nurga peal.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täiesti kindel. Seda juhtus tänaval lausa kahel korral. Ükskord rollerite müüa poolt ja teinekord "bongide poe" ees.

   Olime ise sama üllatunud. Samad vôivad need olla ka nö "test müüjad", sest ka turiste karistatakse selle eest.

   Delete
 2. Olin eelmise aasta lõpus Balil pea kuu aega ja tõesti, tänavatel müüakse kõike - seeni, hašišit, kokaiini, ectasyt, rahusteid, viagrat jne jne... loomulikult on karistused karmid ja iga natukenegi mõistuse juures olev inimene hoiab sellisest jamast eemale aga kahjuks oli näha väga palju turiste kes ahvatlustele järele andsid. Ja olenemata sellest et seened on legaalsed, rääkis üks tore kohalik meile et ei soovita IIALGI seda jama tarbida kuna seeni on pritsitud mürkidega ja see pidi ikka täitsa sassi keerama. Seega tasub igal juhul ettevaatlik olla.

  ReplyDelete