Friday, September 30, 2016

Meie Bali - #3 - Villa tour : expectations vs reality!

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Tänane hommik algas äratuskellaga kell 09:00. Loomulikult me selle peale ei ärganud ja tõusime alles 12 ajal. Nii oli meil tunnike pakkimiseks aega ja villa driver ootas meid juba kella ühest fuajees.   Sõit põhja Bali suunas võis alata. Kokku sõitsime 3 tundi mööda kitsaid mägedevahelisi teid. Vahepeal peatus autojuht mitmes kohas, et meile ringi näidata. Nii nägime ära kohviubade töötlemise protsessi kui ka mägedes elavaid ahve. Mida sügavamale Bali saarele jõudsime seda reaalsemaks muutus ka antud saarekese päris olemus ja kultuur. Lihtrahvas ehitab iga oma majakese külge võimsa templi, kannab pea peal kõike võimaliku ja suitsetab naeratades oma värava najal. Kõik tundus kuidagi järsku nii muretu. Lapsed jooksid mööda tänavaid ja kohalikud mehed istusid baarileti ääres õllega. Ei mingeid turiste. Võimas!

Kui me lõpuks Villani jõudsime, siis tervitas meid viisakas maja staff. Nad kõik on siin lähedal asuvast külakesest pärit. Tõime neile Eestist Kalevi komme ja šokolaadi kaasa. Nad ei saanud esiti üldse aru, mis nad nendega tegema peavad või kas me soovime, et nad need meile lahti lõikaks. Kui me kordasime neile mitmendat korda, et eiei.. Need on ikka Teile mõeldud, siis tuli nende suule veel suurem naeratus. Ma ei arvanud, et see üldse suuremaks oleks saanud minnagi?!

Seni kuni meie maja peal tuuri tegime, siis hakkas kokk meile juba süüa valmistama. Õhtusöögiks olid nuudlid. Serveeritud kohalike moodi. Me ei pidanud autojuhi sõnades pettuma (kes muide on koka abikaasa). See kokk teab tõesti, mida tähendab hea söök! Homme valmistab ta juba kõik meie söögikorrad. Ma ei jõua ära oodata! 


Maja mitte ainult ei vastanud ootustele, vaid ületas need! See on uskumatu kui ilus see koht on. Kui kellegil on plaanis Bali saarele reisida, siis käsi südamel.. This is the place! See on nagu paradiis. Videos on näha tervet villa touri.

Maja ees, ookeani ääres näeb palju kohalike kala püüdmas. Päris vahva oli jälgida, kuidas pisikesed poisid läbi lõkatava naeru isa jäljendada proovisid. Üks hetk kiskus üks poistest end küll paljaks, aga noh.. Eks siin ongi ju palav?


Tänaseks kõik. Näeme homme! Saadame siit Eesti poole palju päikest! 


9 comments:

 1. Ja palju kogu reis maksma läks? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kirjutasin sellest siin : http://www.costany.ee/2016/09/huhhhhhh-its-done-meie-pulmareisist.html

   Suure osa reisist kattis pulmakinkideks saadud ümbrikusse mahutatud kink. Ise kogusime kaa aastakese :) kokku kahele 4000€. Reis kestab peaaegu 3 nädalat. Selle summa sees on lennupiletid + ööbimine ja osaline toitlustus.

   Delete
  2. Wow! Ma arvasin, et teil läks rohkem maksma, sest villa on tõesti I-M-E-L-I-N-E! Ainuüksi villa oleks 4000€ väärt :D Balil on ka odavad hinnad ning sellise summa eest te saate kindlasti kõike imelist ja paremat! Häid mesinädalaid teile!!!!!:)

   Delete
 2. Villa tundub tõesti väga mõnus ja hubane :)
  Küll aga mulle jääb mulje, et mitte eriti privaatne...staff teeb sealsamas köögis süüa...väga lähedal hoovile on kohalikud. Mina mesinädalatel tahaksin küll seal väljas paljalt ujuda jne..nu ja nii edasi :D Lisaks oleksin saabudes kohe voodi ära tahtnud proovida :D :D Ehk sellest ka niisugune hind, vähe privaatsust? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Staff on siin vaid siis kui söögi tegemine on. Praegu oleme täiesti ihuüksi villas. Rand on ikka eemal.. Kohalikud meie territooriumil ei ole :)

   Delete
  2. Täpsustan veel.. Nad käivad täpselt siis kui ise soovid. Siin võib ka vabalt ise kokata ja môllata. Siis neid ei ole üldse villas
   :)

   Delete
 3. Täitsa tore tundub seal :) Ja väga väga hea hinnaga saite ju, nii pikk aeg ka :) Bora Bora oleks tõesti oluliselt kallim olnud, ega ausalt ei teaagi kedagi kes seal puhanud oleks :) Aga mis värk Sul selle juuksevärviga on? Kas Balil on moes nii? Sul oli varem super juuksevärv, seepärast küsin. Üldse mitte paha pärast. Imelist honeymooni teile, olete üks armsamaid paare :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähhh heade soovide eest! :)

   Juuksevärvi teemat seletasin eelmises postituses. See kulub maha. Ma ei hakanud reisile toonikaid kaasa võtma :)

   Delete
 4. Ilusat puhkust teile!
  Maja ja bassein näevad väga ilusad välja, aga kas see rand ei kuulu siis villale, et seda ei koristata? Kallite hotellide rannad on alati koristatud, aga videolt tundub, et ilus villa on justkui prügimäe kõrvale püsti pandud. Loodan, et see teid ei morjenda, aga ise ma oleksin küll suht šokis, kui sellise ranna 4000 euro eest saaksin :(

  ReplyDelete