Tuesday, August 30, 2016

Meie pulmapäevast läbi fotograafi silmade - Laura StrandbergMeie pulmafotograafiks oli imearmas Laura ja eile saime kätte esimesed teaser fotod. Tegelikult oli fotograafiga niimoodi, et selle pidi välja valima Kristo. Ta koostas kõikidest pulmafotograafidest portfoolio. Seejärel kirjutas kõigile ja uuris kas nad on vabad ning mis lõplikuks hinnaks kujuneks. Siis hakkasime vaatama läbi fotograafide eelnevaid töid, et leida käekiri mis meile mõlemale meeldiks. Lauraga olen mina ühe korra varem naistelehe tarbeks pildistanud ja mulle jäi ta meelde sellise hästi sooja, malbe ja armsa inimesena. Kui me tema portfoolioni jõudsime, ei kahelnud me hetkekski, et just tema väljavalituks saab.

Kirjutasime talle, saime f-hoones kokku ja pidasime juba täpsemat plaani. Kui esialgu oli Laural nii, et ta oleks ajaliselt saanud meist vaid ilupilte teha, siis kohtumise lõpuks soovis ta juba tervet meie pulma pildistada. Meie klapp oli suurepärane! Asi oli selles, et Laural oli meie pulmapäevast järgmisel päeval tegelikult sünnipäev. Pakkusime talle, et ta jääks meiega ööseks mõisa ja südaööst võib samuti külalistega ringi lustida. Meil oli tegelikult kaks sünnipäevalist veel.. Rääkisime pulmaisaga juba eelnevalt kokku, et kutsume neid kolme nimeliselt lavale "mängu" jaoks. Kui Meelis, Rudi ja Laura lavale jõudsid, hakkas rahvas neile laulma. Kinkisime neile enda poolt ka pisikesed meened ja tänasime selle eest, et nad ka oma tähtsa päeva meiega veedavad.


Laura fotode juures meeldib mulle kõige rohkem see, et ta ei palu kunagu poseerida. Ta püüab jäädvustada emotsioone. Kui ta ütleb, et seiske sinna, siis palub ta meil niisama kudrutada, teineteist kõditada, suudelda või üksteist taga ajada. Tänu sellele oli tema kaamera ees väga lihtne olla. Ei olnud kordagi sellist tunnet, et "issand kui imelik on võõra inimese ees kudrutada". Kõik oli nii loomulik ja sujuv. Me ise oleme teaser piltidega tohutult rahul ja ma tahaksin neid vist elulõpuni kõigile näidata. Minust saab ilmselt see vanaproua, kes alati albumid välja toob kui keegi külla satub. Oh well!


Ma ausalt proovin Teid pulmapiltidega mitte lämmatada.. Aga ma ei luba midagi :) Ilusat teisipäeva kullapaid!


22 comments:

 1. oeh, imelised inimesed olete 😍

  ReplyDelete
 2. Nii kaunid pildid ja pruutpaar :)

  ReplyDelete
 3. Väga ilusad pildid!
  Mul on enda pulmapiltidega ka nii, et tahaks neid kogu aeg vaadata ja teistele ka näidata (abielust möödas aasta)! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Abielust möödas aasta? Ehk siis juba lahutuski läbitud? Mis neid pilte enam siis veel hoida ja teistele näidata...

   Delete
 4. Oh kui kaunis, lihtsalt imeline!

  ReplyDelete
 5. Nii siirad ja südamlikud! Imearmsakesed olete! :)

  ReplyDelete
 6. Nii kurb, et juba otsa said :( tõesti, pole siin ilmas veel ilusamaid pulmapilte näinud, I-M-E-L-I-S-E-D!!😍

  ReplyDelete
 7. Tõesti vau!! Olete üks imeline paar ning mulle tundub, et sinu mees peaks igale mehele eeskujuks olema. Annab suurelt unistuste mehe kuju välja :)

  ReplyDelete
 8. Ma võikski jääda neid vaatama ! Vapustavad olete .
  Kallidpaid !

  ReplyDelete
 9. Wow imelised pildid. Sa näed nii ilus välja 😍. Palju armastust teile.

  ReplyDelete
 10. Kaunid inimesed imelistel piltidel!

  ReplyDelete
 11. Imelised pildid imelistest inimestest! Olete paarina eeskujuks paljudele :)

  ReplyDelete
 12. Tõesti imeilusad pildid! Kui küsida tohub, siis kus te pildistamas käisite?

  ReplyDelete
 13. Väga ilusad fotod! Meil oli ka Laura fotograafiks terve päeva vältel ning kuigi oleme näinud ka ainult teaser´eid (meie pulmad olid nii nädal enne teid) aga kõik, alustades külalistest ning lõpetades pere ja meie endiga, jäid väga rahule! Mitte ainult pildid on super vaid Laura ise ka ning meie külalistele jäigi ta meelde oma kustumatu naeratuse ja positiivsusega :)


  Õnne teile taaskord ning imekaunis paar olete!

  ReplyDelete
 14. Palju õnne! :) Ootan kannatamatult veel pulmapostitusi. Näiteks eelarvepostitus oleks päris huvitav. :)

  ReplyDelete