Tuesday, July 5, 2016

Jaanipäevast ja sellest kuidas haigus mind jalust niitis. Huh!

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Niiih. Lõpuks jõuan minagi jaanipäevast pajatada. Oli teine sellel aastal veel eriti tore! Kahjuks õnnestus mul juba laupäeval haigeks jääda ja seda lausa terveks nädalaks. Nii rivist väljas pole ma ammu olnud. Kõige hullem oli hirmsasti valutav kurk! Keeruline oli süüa ja neelata. Isegi rääkimine oli totaalne piin. Lisaks sellele painas mind palavik ja nohu. Ma olin selles muidugi ise parajalt süüdi ka. Kuna õues oli niii meeletult palav, siis käisime järves ujumas, ma tekitasin endale kärust basseini ja käisin ühel korral isegi paduvihma käes tantsimas. Aga mitte sellest ei tahtnud ma täna rääkida..

Mõtlesin jagada meie jaanipäeval tehtud vlogi ja mõningaid pildikesi. Sellel aastal olime me Kõrgemäel. Seda juba alates kolmapäevast ja koju tulime alles esmaspäeval. Selline mõnus viie päevaline minipuhkus. Nädalavahetuseks ühinesid meiega Ivar ja Miko. Pühapäeval tulid läbi veel tibu, vanaisa ja veel paar sõpra. Kokkasime pannkooke ja käisime järves ujumas. Terve kõrgemäel veedetud aja hoidis termomeeter püsivalt 30 kraadist temperatuuri. Ma pean tõdema, et see oli niivõrd positiivne üllatus, sest sellist jaanipäeva pole meil ju ammu olnud!

Õnneks saime suure osa küünis olnud prahist ja kolast ära põletatud  ja lõke sai vägev! Üheskoos niitsime ja saime isegi uue naabriga tuttavaks. Ühe päeva nädalavahetusest loovutasime filmide vaatamisele. Neid jõudsime ära vaadata paraja tosina jagu. Vahel on mõnus lihtsalt jalad seinale visata ja mitte midagi teha. 


Seadsime ülesse linadest tehtud telgi ja sättisime tulukesed kahe puu vahele rippu. Haarasime majast kaasa kõlari ja laotasime tekid. Nii me seal tiksusime lõkke läheduses kella kaheni öösel ja kobisimegi magama. 

Aga ilusat teisipäeva! Eks pildid ja videod suudavad ehk veel paremini emotsioone edasi anda. 

Kui ei ole basseini ja õues on 35 kraadi, siis tuleb see ise valmis meisterdada
Meie veelembeline kiisu
Nautisime ilma!
Kiisumiisu truult ravis
Ja Kristo rabas hommikusöögiga jalust
Mida Teie jaanipäeval toredat tegite? Kuidas ilm oli? Leidub veel siin mõni õnnetukene kes haigeks jääda suutis?

15 comments:

 1. Ma jäin ka haigeks, aga seda juba jaanilaupäeval. Kusjuures vindusin kusagil 10 päeva ja täna tundub, et olen kusagil uue lakus peale saanud: uuesti on nohu ja kurk ka kibe. Mina pole samuti viimasel ajal tükk aega haige olnud ja nüüd selline tunne, et suvel normaalselt puhata ei saagi. Paistab, et teie jaanid olid väga toredad. :)

  ReplyDelete
 2. Oehhhhh, nii lootsin, et keegi ütleb "tosi jees, amarillo" ja Ivar never fails :D

  ReplyDelete
 3. Kõrgemäel on fantastiline aura ja nii-nii kodune! Tahaks täiega tagasi rullima sinna ^_^ :*

  ReplyDelete
 4. Ülimõnus video! Seda ka, et miks muidu ripsud tagasi otsustasid panna? Võitlen endaga praegu, et mitte panna, tahaks ja nagu ei tahaks ka :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tegelikult panin selleks, et suvel on mugav ja tahaksin pulmas panna. Et ma oma ripsmekat laiali ei nutaks ja hõõruks :)

   Delete
 5. Jaanipäevane video oli nii mõnus! Sellist sorti jaanipäev on mu lemmik, mitte selline, et kuskil suurel festivalil koos kontserdiga.
  Kui meeles on, mis filme vaatasite ja kuidas meeldisid? :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähhh Mai! :) Me vaatasime kahte õudukat ja mingeid komöödiaid. Ma pean Kristolt järele küsima. Kõik olid netflixist.

   Delete
 6. Haa, seal tulukestega pildil paistavad need kõlarid nagu mingi multikategelase silmad, kes teie telki on pugenud ja veic ehmunult ringi piilub :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Meil ongi oma kõrgemäe maskott :D tema nimi on Party machine

   Delete
 7. Mulle nii meeldivad sinu postitused - nii elulised ja nii siirad nagu sina isegi! Jõudu ja jaksu kõikides sinu ettevõtmistes :)

  ReplyDelete
 8. Tuhkur on imearmas! Teda tahaks rohkem näha vlogides!

  ReplyDelete
 9. Me sooviksime Mikot rohkem vlogides näha!

  ReplyDelete