Tuesday, June 7, 2016

Pulmakutsed - Kõigil, kes pole veel kutset saanud, on soovituslik mitte avada! :)


Niiih! Kutsed on peaaegu kõigile juba laiali jagatud ja oleme üritusele jälle sammukese lähemal. Kuna sotsiaalmeedias näeb juba mitmeid, mitmeid pilte meie kutsetest, siis mõtlesin neid Teiega ka jagada. Me oleme ise tegelikult väga rahul ja niii raske on olnud hoida kõike seda saladuses! Kutsete kujunduse tegi meile meie pulmakorraldaja Reana (Disaindipity : https://www.facebook.com/disaindipity/). Pakid mõtlesime Kristoga ise välja ja meie viimased päevad ongi möödunud lõigates ja kleepides, lõigates ja kleepides :) Päris emotsionaalne tunne oli täiesti ise tehtud kutseid inimestele viia! 

Nüüd kutsete sisust ka : 


Need on siin päris suured failid ja seetõttu jäävad bloggeris ilmselt natukene udused, aga ehk saate aimu. Vasakul ja keskel olev leht olid pisikeste pesulõksukestega otstest kinni pandud ja paremal olev ajakava siis rulli keeratuna läbipaistva paberi peale prinditud. Nii on kõikidel külalistel ülevaade pulmas toimuvast.

Nii naljakas on see, et kuna me üritame korraldamist pigem vabalt võtta, siis ei olnud meil algusest peale aimugi, millised meie kutsed tulevad või tulla võiksid. Mingisugune ähmane aimdus oli, et äkki sellised.. Aga välja tuli ikka hoopis midagi muud.  Kui rääkida nüüd kutsete pakkimisest ja komplekteerimisest, siis meie saime oma "töökojaga" ülesande tehtud kahe päevaga. Mõned üksikud kutsed on veel vaja valmis teha ja üle anda, aga siis on kõik. Eks meil olid parajad abilised ka platsis ja igal sammul aitamas paelu siduda (if you know what I mean). Miks ometi on minu näpu vahel olev pael palju põnevam kui see, mille ma mängimiseks lahkelt põrandale viskasin?

Karbid ostsime Zelluloosi paberipoest ja kuna neil ei olnud laos ühte värvi karbikesi piisavalt, siis otsustasime teha kahte erinevat moodi kutseid. Toonid jäid samaks, aga varieerisid pisut (vaata päises olevat pilti). Õnneks jäid nad kenasti sünkrooni ja üldmulje jäi kena.  Pitsi, lõksud ja paelad ostsime abakhan'ist. 


Millised pulmakutsed Teile meeldivad? 

9 comments:

 1. Üks lahedamaid kutseid mida ma olen siiani saanud... PS! Ma pole kunagi varem pulmas käinud(noh kui va. see üks kord kui ma suht väike titt olin), seega see on sama eriline mulle nagu ka teile! :))

  ReplyDelete
 2. Nii ilusad ja hoolikalt läbi mõeldud kutsed. Eriti meeldib see, et päevaplaan välja toodud.
  Ja pulmareis Bora Boral OMG või kuidas seda öeldakse :) Unistuste paar olete :) Kuhjaga õnne teile!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, aitäh, aitäh Maria!! :) Niii nunts!

   Delete
 3. Kas kutsed olid nii suurte karbikeste sees või mis seal oli? Palju kutsete tegemine maksma läks? 😊

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kutsed olid seal sees jah :) siidipaberist padjal siis. Nagu päises oleval ülemisel pildil paistab.

   Kuna tegime kõik ise, siis meie jaoks läks maksma vaid materjalikulu :)

   Delete
 4. Imilusad ja maitsekad kutsed:) No nagu alati kôik teie puhul:) Tahtsin ainult öelda Bora Bora koha pealt, et kâisime ka pulmareisil Polüneesias, 4 saarel, sh Bora Boral. Kahjuks valmistas just see viimane kerge pettumuse. Tänu oma üleshaibitusele (no olgem ausad, kui palju teisi Polüneesia saari me nimetada oskame?;)) on ta kaotanud palju oma naturaalsest vôlust, st siis seal on platsis (tânu turistidele) alkohol, narkots jms. See môjub kohalikele laastavalt, loodusele niisamuti. Teenindus on kuidagi natuke ükskôiksem, rannas ja tânaval näeb maas prügi... Sellist asja juba muudel saartel ei juhtu. Igaks juhuks mainin, et kogu reis oli meil lukshotelliketi majutusega, pilotid (need meres seisvad majakesed) jne, seega saan ausalt vôrrelda erinevaid saari omavahel. Aga ausalt, kui lâheksin tagasi/esimest korda - valiksin näiteks Moorea saare iga kell enne Bora Borat, kui valida saaks:) Ja teeks vbla yhepäevase tripi Borale, et end nende firmamärgi kaksikmäe taustal pildistada:) PS minge kindlasti selle paadi taga lennutatava langevarjuga sôitma; ja delfiine vaatama eelistatavalt jet ski-dega, laevaga vôib juhtuda, et te ei manööverda sama kiiresti kui delfiinid ja nad lasevad jalga (=uime?)

  ReplyDelete
 5. Väga ilusad kutsed ja mulle meeldib, et lilli te kingiks ei taha, neid ilmselt kasutatakse nagunii palju peopaigas :) Väga väga loodan, et teie unistus ka täitub!

  ReplyDelete
 6. Kas kutsel pulmapaika polegi kirjas?

  ReplyDelete