Friday, June 10, 2016

Pulmadest - #epneritepulm


Täna täpselt 70 päeva pärast on meie pulmad! Appi.. Niimoodi tundub see päev veel kohe eriti lähedal! 

Oleme pulmakorraldusega jälle sammukene edasi astunud ja tänaseks on paljud asjad paika loksunud. Et kõigega natukene rohkem kursis olla, siis võib instagramis piiluda #epneritepulma alla. Sinna hakkab info jõudma kõige varem. Aga ilma pikema jututa oma rõõmude ja murede juurde. Kõige toredam uudis on see, et meil on nüüd lõpuks olemas tseremoonia ajaks esineja. Ja selleks on.. parampampammmmm! Ott Lepland!


Mul langes kivikene südamelt, kui selle paika saime. Ott esineb enne meie tseremooniat mõne lauluga, tseremoonia ajal ja peale tseremooniat. Kokku nii umbes 6-7 lauluga. Ma arvan, et ideaalsemat varianti, kui Ott oma valge klaveriga mõisa terrassil ei oskaks me tahtagi! Totaalne jackpot! Ja ma olen super, super tänulik, et Ott meie jaoks selle aja leidis oma kiire graafiku juures. Eriti suvel! See on tema poolt meile pulmakingituseks ja me ei saakski olla õnnelikumad! Peale tseremooniat on ta siiski külaliste nimekirjas ja ülejäänud osaks otsime teise esineja või lihtsalt DJ. 

Aga nüüd natukene muret tekitava uudise juurde. Me astusime protsessis ka sammukese tagasi. Nimelt.. Meie pulmaisaks pidi olema minu hea sõber ja kunagine klassivend Martin. Selgus, et alates kuuendast juulist peab ta sõjaväkke minema ja pulmas osaleda ei saagi. Selles osas on küll väga kehvasti, sest kõik pulmaisad on tänaseks juba broneeritud. Olen päris nõutu. Kui kellegil mingigi lahendus oleks pakkuda, siis ootaksin väga teie nõu! Kust leida pulmaisa?


Pruutneitside ja poissmeeste kleidikesed ja kikilipsud saavad olema mündirohelised. Üleval vasakul on kleit millele hetkel pidama oleme jäänud. Hinna poolest on see üks parimaid variante. Kleidike maksab 45 eurot. Poistele tellime ebayst ühesugused kikid. See alumine internetist leitud foto on selles mõttes ideaalne, sest ka meie pulma lilledeks on ju sinised hortensiad! 

A.. Üks mure on veel! Sõrmuseid ei ole! Kui kellegil on selle osas soovitusi, siis oleks ka need kommentaarides teretulnud :)

Aga ma praegu rohkem ei sädista. Ilusat alanud nädalavahetust!

59 comments:

 1. Palju siis Otile pappi plekite?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma hea meelega ei räägi raha teemadel blogis :) See ei ole ju üldse oluline!

   Delete
 2. Soovitan sõrmuseid vaadata Mati Kullast, ehk leiate just sealt omale sobivad :) Päikest Teile!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sama jutt. Seal ära käid, siis ei mõtle enam ühegi teise kullapoe peale. Seal on megasõbralik teenindus ja ülisuur valik.

   Delete
 3. Niisama uudishimust uurin, et kas Ott on sõber et hiljem külaliste hulgas on?

  ReplyDelete
 4. Tere!

  Kas sõber sõjaväkke avaldust ei saaks teha, et tal nendest päevadeks linnaluba vaja? Ma usun, et mingi kokkuleppe saab ikka teha. Tavaliselt tulla suht hästi vastu, kui asju varakult ajama hakata. Rääkidagi mure ära jne..
  Loodan, et ikka saate sõbrakese pulmaisaks. 😊

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda oleme proovinud uurida jah, aga mure selle juures on see, et siis me ei saa pulmapäevaks eriti ette valmistada ja ta saaks ainult õigel päeval välja. Ka see ei ole kindel, et ta saaks. Esimesed kuud sõjaväes on kõige rangemad :(

   Delete
  2. Võib juhtuda, et keegi teeb rühmas mingi pahanduse ja linnaload võetakse kõikidelt ära. :D

   Delete
  3. Ei taha tähenärija olla aga tegelikult on Eestis ikka kaitsevägi :) :)

   Delete
 5. Oeeh. Ott Lepland. Mida veel tahta. Kadedaks lausa teete ja nii ebaaus. Minul arvatavasti sellist päeva ei tule ja veel ott leplandiga. Aga teie üle on hea meel.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks meilegi käiks see muidu üle jõu.. Aga kuna tegemist on meie tuttavaga, siis saime selle pulmakingi asemel. Tõeline õnn! :)

   Aitäähh!

   Delete
 6. See, et Ott esineb on ikka ülilahe ja oleks kindlasti paljude tulevaste pruutide unistus. Keegi jõudis raha küsimusega ette, aga naljakas öelda, et see ei ole üldse oluline. Ma küll ise pulmi ei korralda, aga kui korraldaks, siis oleks just see nö papi teema ikka päris oluline ja asi millest tahaks lugeda. Muidugi sinu blogi ja ise tead millest kirjutad :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma kirjutasin postituses ka, et tegemist on meile pulmakingiga :) Meie tasume tehnika ja muu sellise eest, mis selleks vaja on.

   Delete
 7. Kui oma disainiga sõrmuseid tahate, siis soovitan Linda Al-Assit, tema tegi meie kihla- ja pulmasõrmused :) https://www.facebook.com/LindaAlAssiJewellery/?fref=ts

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just mõtlesin ka sõrmuste puhul, et kui rahaline olukord on OK, siis äkki piilute/eelistate eestimaist disaini. Soovitan ka ise, nii eelpool mainitud Linda`t kui ka GRAM ehtekunsti stuudio teisi tütarlapsi. :) http://www.gram.ee/
   Või! Siis Eesti Juveelis on eesti disainerite pisikesed kollektsioonid! http://www.juveel.ee/lummus
   Või 2! Siis hoopis veel Tanel Veenre poole pöörduda! http://www.tanelveenre.com/
   Sest noh, saan aru, et erinevates kulla-/hõbedaärides on valik meeletult suur, aga kui lasete ehtekunstnikul spetsiaalselt teie soovidele sõrmused teha, siis noh, see on hoopis midagi veel erilisemat ja ägedamat! :) Kui kiirelt reageerida, siis ei tohiks sõrmuste valmimisega väga kaua minna. Iseasi, kuidas neil aega on, kuna suvi on täies mahus populaarne pulmaperiood ja tellijaid päris palju.
   Jaksu ja edu! :)

   Delete
  2. Aitähhh soovituste eest! :) ;) kindlasti uurime

   Delete
 8. Ülivinge!

  Nagu kuulda/näha siis tuleb teie pulm sama lahe kui te isegi olete :)

  ReplyDelete
 9. Olen mitmelt poolt vaid positiivset kuulnud pulmaisa Leho Luukase kohta. Muidugi ma ei tea, kas ta teie tähtsal päeval enam vaba on, aga uurida ju tasub :)

  ReplyDelete
 10. Julgen soovitada pulmaisaks Raiko Allikut :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Samuti soovitan. Infot leiab www.sebra.ee

   Delete
  2. Tahtsin just kirjutada, et soovitan Raikot ja näe, juba on mitu inimest ette jõudnud. Aga uuri tõesti, ehk on ta vaba.

   Delete
  3. Kindlasti uurime. Aitähhh :)

   Delete
 11. Pulmaisa soovitan uurida Mikk Merekivi!

  ReplyDelete
 12. Sõbra kohta soovitan teha koheselt kaitseväkke avalduse. Kui minu elukaaslane oli 2 aastat tagasi kuperjanovis siis sai üks rühmakaaslane augustis terveks nädalavahetuseks pulma minna.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu noormees lasti kuperjanovist aga 1,5 päevaks vanaisa matustele. Eks see oleneb, mis neil parasjagu seal kaitseväes kavas on ja kui lahke seersant on. :D

   Delete
  2. See on jh selline riskivärk :)

   Delete
 13. Kas Raul Kiviga olete ühendust võtnud? Ma usun, et ta ka pulmaisa on. Ülitore ja äge mees on, soovitan sajaga.

  ReplyDelete
 14. Malluka pulmaisa?!

  ReplyDelete
 15. Kas Tõnis Millingut olete uurinud ? :)

  ReplyDelete
 16. Raiko Allik on super hea valik :)

  ReplyDelete
 17. Ikevald Kaspar Rannap - on hea pulmaisa ja tal ju veel boonsuena oma bänd ka ;)

  ReplyDelete
 18. Loodan, et pärast pulmi ikka eelarve juttu tuleb. See on ju mis seal salata, kõige huvitavam ja kasulikum osa pulmaplaneerimisest.

  ReplyDelete
 19. Liiga üle pingutatud pulm juba. Tundub nagu teeks kõike teistele näitamaks,et näe kui uhked ja edukad me oleme.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mis osa sellest üle pingutatud on? Täiesti tavaline pulm :) ainus mis teisiti on.. On esineja :) ja selle saime ju kingiks!

   Delete
  2. Mis see esineja nii teisiti siis on. Ega see nüüd nii kättesaamatu asi ka pole .. ärgem siin üle tähtsustage asja eksole!!

   Delete
  3. Ma ei saa su môttekäigust päris hästi aru. Iga pulm on natukene enda nägu :) see ongi meie jaoks tähtis sündmus. Kôik on nii nagu ikka.. Kutsed, peokoht, esineja ja pulmaisa :)

   Delete
  4. Üle pingutatud? See, et inimesed teevad planeeritult hea pulma, valivad pruutneitsid ja isamehed.. Saavad endale on the top esineja kingituseks ning tahavad oma elu üht parimat päeva tähistada suurepäraselt? Kui keegi tunneb, et ollakse uhked, siis kas pigem pole tegemist kadeduse või pessimismiga? :)

   Delete
  5. Kui sul rahakott Ott Leplandi peale ei hakka ja saad oma pulma kutsuda vaid Kapa Kohila kultuurimaja ansambli, ei tähenda, et teiste peale peaks kade olema :)

   Delete
  6. Jumala õige, see viimane kommentaar. Kui mina nägin, et Ott esineb, mõtlesin kohe, et OHMYGOSH, unistuste pulm :))) Ma olen ise hull Koit Toome fänn ja kõigile kogu aeg rääkinud, et minu pulma tuleb Koit (küll siis, kui ta juba viiskümpi on, sest ma vist enne ei abiellu, haha), aga praegu mõtlesin, et Ott on tegelikult veel parem valik, sest tal on neid ilusaid lugusid tooooohutult ja see tema hääl - wow. Ühesõnaga, mina ei ole üldse kade ja on teie üle hoopis nii nii nii hea meel. Lisaks tahtsin öelda, et värvivalik on üliarmas, viimasel ajal mulle tundub, et kõigil on kas kollane või mingis toonis roosa, heleroosa, tumeroosa, virsikuroosa jne, et see münditoon on siuke vaheldus. Värske vaheldus. :)

   Loodan, et pulmaisa probleem laheneb ka positiivses noodis lõpuks. :)

   Delete
 20. Pulmaisaks soovitan Varmo Vares. Ise näinud teda firmapeo õhtujuhi rollis ja väga meeldis.

  ReplyDelete
 21. Kui mõnda proffi ei õnnestu pulmaisaks saada, siis äkki teie sõber Ivar? Tundub, et temas on nii palju positiivsust, soojust, sarmi ja parajalt edevust ka, et peaks suurepäraselt sobima sellesse rolli. Kui ta muidugi nõus on ja kõik.. Vbl Martin teeks sel juhul talle väikse koolituse või no annaks edasi need ideed, mis tal olid jne.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaaaa! Ma arvan ka, et Ivar oleks suurepärane pulmaisa :D

   Delete
  2. Ma ka Ivari poolt! Sõrmused KINDLASTI Eliise Maar, ta on imeline!

   Delete
  3. Ma tunnen Ivarit isiklikult ning ma küll ei julgeks teda pulmaisaks võtta. Kui teda siiank varjandina ei ole kaalutud, siis ilmselt on sellel omad põhjused.

   Delete
  4. Äkki on põhjus hoopis selles, et ma ei oska seda teha? ;) Ma tunnistan heaga üles, et ma ei ole väga hea suure massi ees esineja ;)

   Delete
 22. Soovitan Toomas Sarapuud pulmaisaks, väga muhe mees. :)

  ReplyDelete
 23. Pulmaisana soovitan Sulo Särkinen . tõesti lõbus sell ;)
  Sõrmused- ELIISE MAAR

  ReplyDelete
 24. http://m.publik.delfi.ee/article.php?id=74794709

  ReplyDelete
 25. Kas su sõbranna Krissu on Ott Leplandi sõbranna ja seetõttu saidki Oti esinema teie pulma? Tv3 videost tundus tuttav tüdruk Oti ja sinuga koos olevat:)

  Igatahes tundub vägev ja meeldejääv pidu teil tulevat. Ja hortensiad on mu täielikud lemmikud lilled pojengide kõrval:)

  ReplyDelete
 26. Pruudi kõrval on pruutneitsid ja peigmehe kõrval ikka peiupoisid, mitte poissmehed ;)

  ReplyDelete
 27. Pulmaisaks Kait Kall aka Naabriplika Tola?

  ReplyDelete
 28. Pulmaisaks vennad Virgo ja Veigo Kaaret ? :)

  ReplyDelete