Tuesday, June 7, 2016

Fotoepilaator Silk'n Glide Xpress - Küsimuste ja vastuste video


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Kaua valminud kaunikene! On aeg teie küsimustele fotoepilaatori kohta vastused anda. Kes varasemaid postitusi silmanud veel ei ole, siis jutt käib Silk'n Glide Xpress fotoepilaatorist (http://www.hairfree.lv/ee/fotoepilaator-silkn-glide-xpress-300000).

Kui kellegil peaks toote osas veel küsimusi tekkima, siis andke kindlasti kommentaarides märku ja filmime antud videole järje. Ehk on see video minu kogemusest ja hairfree kommentaaridest kellegile natukenegi abiks. Ilusat õhtuuuut!

Aa ja ps! Eelmisi fotoepilaatoriga seonduvaid postitusi saab lugeda järgmistelt linkidelt :

http://www.costany.ee/2015/12/fotoepilaator-silkn-glide-xpress.html
http://www.costany.ee/2015/10/katse-saared-siledaks-silkn-glide.html
http://www.costany.ee/2015/09/katse-saared-siledaks-silkn-glide.html

7 comments:

 1. Ma nägin unes, et sa saatsid mulle anonüümse kirja, et ma peaksin oma kulmudega midagi ette võtma, aga ma sain aru, et see oled sina, sest kass oli enne paberi peale pissinud :D Solvusin!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Malllluuu.. ma ikka totaalselt kummitan sind su unenägudes :D :D :D :D :D

   Delete
 2. Olen ammu oodanud fotoepilaatori postitust ja mõnele küsimusele sain ka vastuse. Kuna enam huvitab aga tulemused siis küsiksin veel lisaks:
  1. Kas sul endal on pigem heledamad karvad ja epilaator töötab nendega ilusti?
  2. Kuidas on tulemus karvaeemalduste vahelisel perioodil? ise hetkel vahatan ja häiribki just see, et juba paari päeva möödudes hakkavad esimesed üksikud karvad paistma
  3. Kas pärast epileerimist on tulemus täiesti sile või jäävad siiski üksikud karvad alles?
  4. Kuna esialgu peab epileerimiste vahel olema mitu nädalat siis kas sellel perioodil peab lihtsalt leppima sellega et jalad/käed ei ole päris siledad või võiks mõnda muud karvaeemaldus vahendit kasutada?
  küsimusi sai nüüd palju aga ehk oskad siiski vastata :)

  ReplyDelete
 3. Mina seda ettevõtet ei soovitaks, ootan pool aastat oma kirjale vastust ja siiamaani ei olen suudetud ôelda, kas ühel masinal lampe saab vahetada või ei. Kodulehel ka seda infot ei olnud ning nii ta mul ostmata jäi. Kui ikka ei suudeta kliendi kirjale vastata, on ka muid kohti, kust osta :)
  Lihtsalt hoiatuseks teistele.

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Kas sünnimärkide juures võib ka kasutada? :)

  ReplyDelete
 6. Ingrid (Hairfree)June 14, 2016 at 1:31 PM

  Sünnimärkide juures ei ole kasutamine soovitatav, sünnimärgid tuleks kinni katta või siis tuleks muul moel vältida fotoepilaatori kasutust nende piirkonnas.

  ReplyDelete