Friday, May 6, 2016

Vlog: Q&A Ivariga osa 2 + EBA 2016

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720!

Niiih. Saingi teise osa kokku töödeldud. Praegu sätime ise kiirelt asjad kokku ja põrutame Kõrgemäele. Huvitav kas eelmine kord istutatud seemnetest juba midagi vaikselt kasvab ka? 

Käisime ennist kiirelt Viimsist läbi, haarasime muruniiduki ja terve meie nädalavahetus möödub aiatöid tehes! Soojade ilmadega on tõesti vedanud ja proovime sellest maksimumi võtta. Lisaks proovime vannituba peitsida. Lihtsalt, et näha milline see puit selliselt välja näeks ja kas meile meeldiks. Siis saame ülejäänu osas ka kindlamini otsust langetada. Teid pistame uue kaamera abil taskusse ja hiljemalt esmaspäeval näete meie tegemisi ka blogis. Kuidas plaanite teie selle nädalavahetuse sisustada?


Aa.. Ja muuseas. Mis puudutab Eesti blogi auhindade jagamist, siis just eelmise Q&A video all oli kirjas, et kuidas suhtun oma pesa lugejatesse ja kas sooviksin nendega lähemalt tutvuda. Vastuseks sellele on see, et eelmisel aastal toimunud ürituse raames sain nii paljusid teie seast näha ja see oli vinge! Ma kordaksin seda sellel aastal hea meelega ja sõltumata sellest kuidas üritus  kulgeb, siis  kohtumine kaasblogijate ja lugejatega on selle juures kõige ägedam. Eelmisel aastal tšillisime mõnega lausa varajaste hommikutundideni! Kordame seda sellel aastal ka, eks? :)

Oma hääle lemmikule blogile saab anda siin : https://surveer.com/s/W94RS22J. Kõikidest kategooriatest ei peagi lemmikut valima. Nendest võib lihtsalt üle libiseda. Meie pesa peidab ennast eluliste blogide all. Oma hääle võib anda kasvõi igapäev.

Mina ise ei osanud ka paljudes kategooriates hääli anda, aga leidsin sealt nii mõnegi huvitava blogi, mida edaspidi jälgin. Lisaks saab valida aasta üllataja, aasta uustulnuka, saurusblogija ja lemmik blogija. Nii vahva, et sellel aastal asi juba palju rohkem paika loksunud on. Eks iga aasta jälle paremini!


Kohtumiseni 11.juuni Vabaduses? Rohkem infot ürituse kohta leiab siit : http://bestblog.ee.

Kes on Teie kõige lemmikum blogija? Mulle hullult meeldib näiteks Laura blogi ja blogi nimega nullkulu on ka põnev. 

12 comments:

 1. Su sõber on küll väga äge inimene :)

  ReplyDelete
 2. Maini see ka ära, et kui igapäev hääletad, siis arvesse läheb ainult sinu viimane hääletamine. Nii on ausam :)

  ReplyDelete
 3. Seda toonitavad tänapäeval kõik arstid ja esmaabi andjad ja esmaabi koolituse läbiviijad. suus-suhu hingamist tehakse AINULT enda lähedastele/perekonnaliikmetele. Jah, sa võid tõesti saada selle läbi haiguseid. ka HIV'i. ühel või teisel võib olla mikrohaav ja sina vb hammustasin just põske ja valmis ta ongi. Lisaks võid ka kõiksugu muid haigusi saada. Enamasti tehakse suust suhu hingamist ka valesti ja see ei pruugi üldse aidata. Kui aga siiski on kindel soov ja teadmine ja oskus siis soovitatakse kasutada spetsiaalset maski, mis on ühekordne, maksab roppu raha ja saab apteegist.
  soovitan teha lihtsalt südamemašaazi ja oodata kiirabi tulekut. Kokkuvõttes on su sõbral õigus, mina ka ei teeks suust-suhu hingamist. Isegi oma tuttavale ei teeks, sest arvan, et puhuksin/teeksin midagi valesti.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma niimoodi üldse ei mõeldnudki. Eks igapäev õpime midagi uut. Aitäh Sulle! :)

   Delete
 4. Nii mõnusad koos,sul on tõesti sõbraga vedanud!
  Tekkis küsimus, et millal tuleb Kristoga teine video(vaatasime küsimustele ja tegid esimese osa ainult, kuigi teine osa pidi ka järgi tulema.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Mul on tõesti temaga vedanud :)
   Proovime selle peagi ülesse filmida.

   Delete
 5. Nii tore on sellise äramärkimise osaliseks saada, aitäh! :)

  ReplyDelete
 6. Sa tundud väga lahe inimene :)

  ReplyDelete
 7. Hei, kust sellist tüllist seelikut leida võiks? Olen 3a otsinud just samasugust :/

  ReplyDelete