Thursday, May 26, 2016

Vlog: Kuidas me abielu jaoks avaldust käisime tegemas jpm.

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

24.05.16 oli üks emotsoone täis päev. Esimest korda kirjutasin alla avaldusele, kus avaldasin soovi kanda edaspidi Kristo perekonnanime. Minust saab Triinu Liis Epner! Nii vahva on mõelda, et see päriselt kõik toimumas on. Pulmadeni on jäänud vaid kolm kuud. See kõik on kuidagi nii ootamatu, aga samas nii armsalt loogiline. Ma ei kujutaks enam ettegi, et teisiti oleks. Me kumbki ei jõua pidu ära oodata! Tegelikult on veel nii palju lahtiseid asju.. Just aja puuduse tõttu, aga proovime siiski kõik joonde ajada ja üleliia ei pabista. 

Eks kõik läheb täpselt nii nagu ta minema peab! Meid ümbritseb nii palju imelisi inimesi, et midagi ei saagi viltu minna. 

10 comments:

 1. meil läks notari juures abiellumine väga kähku - sisse, allkirjad alla, välja. Kokku vist mingi 5 minutit :D me ei tahtnud kumbki (ja ka notar tegelikult) mingit kõnet ega tseremooniat. Kõik kiiresti ja lihtsalt :)
  kas teil tuleb vähe pikem tseremoonia?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Meil peab tseremoonial kõnet minu vanaema tibu :)

   Delete
 2. See notar oli hästi lahe. Kas mingi tuttav või lihtsalt muheda jutuga?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma käin tema juures koguaeg notaris kinnisvara tehinguid tegemas :) Sealt tean

   Delete
  2. Hei!
   Kuidas on notari nimi? :) otsime ka toredat notarit parasjagu!

   Delete
 3. Muide, piibelehti peaks olema küll võimalik sul pruudikimpu saada :) Ma abiellusin augustis ja siis enam pole ilmselgelt rukkilille aeg, kuid mu florist tellis Hollandist vist rukkililli mulle niiet sain oma rukkilille kimbu ;)

  ReplyDelete
 4. Nii armsad olete ikka! Perfect couple :) Lihtsalt nii muhedad koos. Mul selline huvitav küsimus, et kas sa Triinu juhuslikult mäletad, kust see sinise mustriga voodipesu pärineb, mida selles videos näha? See on lihtsalt nii imeilus, et mu silm jäi sellel pidama ja pidin küsima :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitääääh Anna! Nii armas sinust :)

   See on kusjuures JYSK´ist! Imeodav ja super pehme.. Seda muidugi siis, kui läbi korralikult pesta.

   Delete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete