Wednesday, May 25, 2016

OOTD: 25.05.16

Pluus: Terranova 4,99€, traksid: Mallult kingiks, Kell: Bershka, Sõrmused: kihlasõrmus + Pandora

Tänane päev oli kohe eriti mõnus! Sain töölt veidi varem vabaks, ajasin bikiinid selga ja vedasin end meie hoovi peesitama. Mõne aja pärast ühines Ivar, kellega veetsime veidi aega, kuniks Ivar tuli mõttele minna koos Barbaraga sööma. Seadsime sammud Balti jaama poole, kuna seal on selline uus kohake nagu "Apelsin". Parajasti sattus olema kavas aukustiline kontsert ja nii me seal idüllilises Kalamajas päeva õhtusse saatsimegi. Ma nii jumaldan selliseid päikeselisi pärastlõunaid!

Kui nüüd riietusest natukene muljetada, siis olen nii eelmisel kui ka sellel suvel eriti traksipükste lainel.. Lühikesed, pikad, teksast, mustad ja värvilised. You name it! 


Nädala selgroog on järjekordselt murtud! Mis nädalavahetusel plaanis?

As, ja ps! Veel saab anda viimaseid hääli oma lemmik blogijale : 
https://surveer.com/s/W94RS22J. EBA 2016 see ju kohe, kohe käes juba! Keda Teie seast ma seal kohata võin? Andke kommentaarides endast märku, kes tulemas on!? (:

6 comments:

 1. Kus su kardinad kadunud on :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need on päeval kardinapuu ümber keeratud, sest mustale kassile meeldib mööda neid ülesse ronida, kui meid kodus ei ole :D

   Delete
 2. Hei, enamjaolt sa paned kirja, mis poest ja mis hinnaga sa oma OOTD riided soetanud oled, aga millisest poest need imelised traksipüksid pärit on? :)

  ReplyDelete
 3. Apelsini raudtee on see koht muidu :P minu selle suve üks lemmik just selle terrassi pärast :)

  ReplyDelete
 4. Kuidas küsimusi esitada sulle?

  ReplyDelete