Sunday, April 3, 2016

Karaoke Challenge Miiuga + bloopers!


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Nädala alguses käis mul üle pika aja külas hea sõbranna Miiu! Ta haaras endaga kaasa kõige armsama kimbu tulpe, suure kotitäie sööki ja pudeli shampust! Õhtu lõpetasime ühe toreda challenge'iga ja seda ma täna teiega hea meelega jagangi. Eks ta üks paras kraaksumine on, aga nii lõbus teine! Aitäh sulle Miiu, selle toreda õhtu eest ja kindlasti jääme ootama ka teiste blogijate (eriti meie poolt tagitud) versioone sellest challenge'ist!

Stay tuned for more videos like this ja minge kindlasti piiluge Miiu käopessa ka : http://ourcuckoonest.com. Ilusat nädalalõppu!

Kui suured karaoke sõbrad Teie olete?

27 comments:

 1. Nii suurepärane video, mõnusad throwbackid ja super kooslus. Keep goin' girls, wauwau!

  ReplyDelete
 2. Pole üldse suur karaoke sõber, kuid need laulud olid nii põnevad ja vahva oli teid vaadata/kuulata. Tõid kuidagi teismeea ka meelde, eriti Cant Fight The Moonlight. :D

  ReplyDelete
 3. Nii tore, et sa jälle blogima oled hakanud!

  ReplyDelete
 4. Vauuu te olite suurepärased! Seda teadsin, et Miiu laulab suurepäraselt, aga sina samamoodi. Väga mõnus oli kuulata, tublid :)

  ReplyDelete
 5. Mu mees kysis, et miks nad seda teevad, kas nad saavad vahemalt raha selle eest?:D
  Laulmine pidi ok olema, aga selle avalikustamine nahtavasti mitte 😹😹

  ReplyDelete
 6. Uhh, nii julged ja osavad. Nii et see peab ikka paika, et kel on hea vaist võõrkeeltele, need oskavad ka enamasti hästi laulda.
  Kuigi enamus laule teadsin, siis ma poleks osanud vist mitte ühtegi (kui välja jätta eesti keelsed) laulda. :D Ja minu nn karaoke sõprus piirdub sellega, kui autos laulan (raadio ja raadiota) või saunas.

  Kas te olete kooris ka laulnud või koolis laulmisega tegelenud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina hästi vähe.. Miiu kohta ei tea, aga ma usun küll! Tal on super hääl :)

   Delete
 7. Superlahedad olete ja superjulged! Kiitus! :) Minu nn karaoke sõprus piirdub autos (enamasti üksi) laulmisega või saunas. Hoolimata sellest, et olen aastaid kooris laulnud, siis mina nii ei julgeks, mul veaks närv alt või miski. :D Ja muidugi pole mu inglise keel nii hea, et ma neid sõnu nii teaksin/oskaksin/aru saaksin, et nüüd ja kohe laulda.

  Kas olete kooris laulnud või koolis laulmisega tegelenud?

  ReplyDelete
 8. Miiu laulab nii hästi! WOW! :D
  Sa laulad ka hästi ja su tämber on eriline :D võiksite alustada uut karjääri lauljatena haha :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Miiul tõesti mega hääl ja see kuidas ta seda ksutada oskab.. Vauuu! Ma lôôritan niisama vahel harva :D

   Delete
 9. Külmavärinad tulid lausa vahepeal. Niitublid. :) Ja nii hea sind näha, ootan järgmisi videosid :)

  ReplyDelete
 10. Miiu laulab tõesti hästi, sina paned aga veits viisist mööda; hääl on sul muidu täitsa hea :)

  Aga jah, eks ta natuke veider oli vaadata, et täiskasvanud inimesed niimoodi edvistavad ja eputavad, sellised videod on ikka rohkem selliste 10-12-aastaste pärusmaa, ma leian.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heh.. Ega ma just eriline lauja ei olegi. Tegemist oli rohkem sellise "fun" 'videoga, mitte oskuste hindamisega :) peaasi, et tore on ju! :)

   Delete
  2. Me ei lõpeta mängimist, sest me jääme vanaks, vaid jääme vanaks, sest lõpetame mängimise. ;)

   Delete
 11. Nii lahe video, tahaks lausa järge :D

  ReplyDelete
 12. Nii toredad ja julged olete!

  ReplyDelete
 13. Te laule, mida teine valib, tegelikult ju teadsite ette?! Kuidagi ei suuda uskuda, et kohe kõikide tuntud ja vähemtuntud laulude sõnad teile kohe ülevaatamata pähe kargasid :O

  ReplyDelete
  Replies
  1. minul konkreetselt ongi kõigi tuntud ja vähemtuntud laulude sõnad peas - vähemalt nii ma arvasin, kuni triinu liis ütles mingi uue rihanna laulu, millest ma isegi kuulnud polnud :D aga muidu mina vähemalt valisin küll selle järgi, et ma teadsin, milliseid laule triinu fännanud on või millega tal mingi seos on. "kauges külas" ilmselgelt ei olnud üks neist ja näiteks "parmupillihullusest" ei suutnud ta ka ridagi laulda, ainult mingi bambusest laev tuli. :D aga materjal on ju kokku lõigatud ja nämmutamised kärbitud - muidu te vaataks seda siiamaani. ma sain alles kell pool kolm koju... :D

   Delete
 14. Essat korda siin blogis- VÄGA LAHE VIDEO!!!- väga armsad neiud :* loodan uut "vôistlust" kui järgm kord siia blogisse satun

  ReplyDelete
 15. Miiu oli vist lõpupoole päris svipsis :D

  ReplyDelete