Monday, April 11, 2016

EVO juuksehooldus - shampoon ja palsam + tänapäevane pinup soenguidee


Mul oli võimalus katsetada EVO juuksehooldusbrändi toote valikust shampooni ja palsamit. Esmapilgul võitis minu südame pakendi välimus. Selline skandinaavialikult minimalistlik nagu mulle meeldib! Mind reeglina sellised kirjud pakendid ja värvilised tooted ei tõmba. Kuna Te teate minu lembust lõhnamaailma vastu, siis olid mu ootused ka selle osas kõrged. Minu jaoks on tõesti oluline, et kõik tooted, mida kasutan, ka meeldiva lõhnaga oleks. Eriti hommikuti duši all! 

Kui ma esimese raksuga EVO tooteid nuusutasin, siis krimpsutasin küll pettunult nina. Mulle mingil põhjusel tundus, et jube mõru ja keemiline lõhn oli. Selline võõras, et ei osanud aimatagi millega tegu.  Kui ma aga esimest korda pesema läksin, siis täitus vannituba imelise piparmündi lõhnaga! Täpselt selline nagu mynthon! Niii värskendav ja varajasteks hommikuteks asendamatu kaaslane. Mulle kohe meenus selle lõhnaga Madara piparmündilõhnaline dušigeel, ka see on üks mu lemmikuid. Ma hea meelega prooviksin ka teisi selle brändi tooteid, sest esmamuljed on shampoonist ja palsamist väga head. Mulle meeldib, et tegemist on tooetega mis on sulfaatide ja parabeenide vabad. 


Mulle meeldis see, et shampoon vahutas kenasti ja palsam muutis juuksed juba pealekandmise ajal mõnusalt pehmeks. Ma olin üldse päris positiivselt üllatunud nende toodete osas. Isegi Kristo hõikas mulle hiljem vannitoast, et nii mõnus lõhn on seal! Ametlik turustaja on Cutrico hair. Nende e-poe leiab siit : http://www.cutrico.ee. Selline 300ml suurune pudelike nagu minul, maksab e-poes ligikaudu 15 eurot. 

Aga et ma olin just juuksed puhtaks pesnud ja meil oli tarvis õhtuseks ürituseks valmis seada, siis mõtlesin ka ühe soengu idee ülesse filmida : 


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!


Aga tänaseks minu poolt kõik. Kas Teie olete kunagi EVO tooteid proovinud? Kas keegi oskaks mulle mõnda hirrrrmus head seerumit juustele soovitada?

Ilusat alanud nädalat!

8 comments:

 1. Tõeliselt hea lõhnaga ja mõjub hästi: http://www.oilofmorocco.ee/juuksehooldus/maskid-olid-seerumid/seerum-88.html

  ReplyDelete
 2. Minu lemmik on juba aastaid Paul Micthell Super Skinny Serum. Olen erinevaid seerumeid/õlisid kasutamud, aga alati selle juurde tagasi pöördunud. Ka mitmed sõbrannad on peale minu soovitust sellele truuks jäänud.

  ReplyDelete
 3. Minu lemmik on juba aastaid Paul Micthell Super Skinny Serum. Olen erinevaid seerumeid/õlisid kasutamud, aga alati selle juurde tagasi pöördunud. Ka mitmed sõbrannad on peale minu soovitust sellele truuks jäänud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. + Paul Micthelli tooted pole testitud loomade peal, seega eriti hea soovitus :)

   Delete
 4. Mina oskan juustele soovitada vaid õli, näiteks argaaniaõli :) Teeb kuivade ja katkiste otstega imesid!

  ReplyDelete
 5. Minu viimatine leid juuste osas: http://tradehouse.ee/et/?i=53597
  Mul on tugev loomulik lokk, selline hästi kahune ja seetõttu sirgendan tihti. Selle eliksiiriga olen täheldanud, et juuksed jäävad mega siledad ja mõnusad ja lõhn on ka super. Nüüd võtsin samast sarjast ka šampooni ja palsami kasutusele.

  ReplyDelete
 6. Paul Michtell Super Skinny Serum, maailma parim!! :)

  ReplyDelete
 7. Kuidas sul see rätt seal peas nii püsib? Mul kipub alati minema vajuma :D

  ReplyDelete