Tuesday, March 15, 2016

My go to hair routine - lokid viie minutiga : kaks versiooni


Olen viimasel ajal leidnud ennast just neid kahte soengut kandmas ja kuna nende tegemine hommikul võtab reaalselt üli vähe aega, siis mõtlesin Teiega ka jagada. Võtmesõnaks antud lokkide tegemisel on tegelikult hobusesaba! Pannes enne lokkide tegemist juuksed hobusesabasse, tuleb terve pea jagu lokkide tegemise asemel teha vaid 5! Paksemate juuste puhul võib-olla 7. Lokid teen alati ühtepidi ja siis teistpidi.. Mitte kõiki suunaga näost eemale. Sellisel viisil tehtuna püsivad nad lihtsalt kauem ja ei sulandu üheks suureks laineks. 

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!Kui kellegil on veel mingeid kavalaid võtteid, kuidas juukseid kiirelt ja lihtsalt soengusse sättida, siis loeksin neist hea meelega kommentaarides. Ilusat õhtut!

13 comments:

 1. Tore video ja armas Sina!
  Kust on pärit see kena pluus?
  Ja palun tee outfiti postitusi, sul on ilus stiil.
  Päikest! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähh, nii armas sinust! :) Pluus on River Islandist. Ma valgemate ilmade saabudes proovin kindlasti teha.. Praegu on lihtsalt koju tulemise ajaks õues juba pisut hämar ja pole eriti jõudnud.

   Delete
 2. Replies
  1. Mul on täiesti harilik euronicsist 30€ eest ostetud valeria "porgand" :D

   Delete
 3. Selline 5 min lokitamine töötab vaid lühemate juuste peal kahjuks.. pikkadesse juustesse nagu mul on ei jää nii ilusad:(
  Aga ilusad soengud! Mõnus, et sul jäi päris juustejuurte lähedale ka lokid sisse :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma just ka hakkasin mõtlema, kas pikemate juustega toimib. Mul ka pikad juuksed.. :)

   Delete
 4. Veel kiiremini saab lokid nii, et kergelt niisked juuksed ööseks peapeale krunni keerata ja siis hommikul lihtsalt juuksed vabastada. Ma teen tavaliselt nii ja jääb ka armas lokk ning juuksed kohevad :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minul on sedasi hommikul ka veel juuksed niisked, no ei kuiva ära.

   Delete
 5. Ma pean samuti lokitama erinevalt tehnikast 20-45 min, kuna mul nii paksud juuksed :D vahel sooviks lausa ôhukest hiiresaba endale...

  Aga hea nipp sellegipoolest.

  ReplyDelete
 6. Väga tore idee, proovin kindlasti järgi.

  ReplyDelete
 7. Mis vahendit sa enne lokkimist kasutasid?

  ReplyDelete
 8. tõesti hea idee, proovin järgi kuigi mul juuksed paksud ja pean ilmselt kaks patsi tegema (ühe juuksekroonile ja teise alumise kihi jaoks) :)

  ReplyDelete
 9. Minu juuste puhul ka kahjuks see ei tööta- juuksed on pikad, rasked ja paksud... samuti ei tööta niiskete juustega krunni pannes magama minemine. Ainuke, mis ma saan, on niisked pulksirged juuksed :D.

  ReplyDelete