Monday, March 7, 2016

Kleidid, kleidid, kleidid - Kuidas leida endale see "õige" lõige?


Kuna pulmakleidi valik ei käi nii lihtsalt, et "mulle meeldib selline ja sellise ma selga panengi", siis käisin Anna-Bella salongis, et leida enda jaoks selline lõige, mis mulle sobib, meeldib ja milles ma ennast kõige paremini tunnen. Anna-Bella salong on tõesti imearmas ja personaalne. Mäletan seda kõike juba sellest ajast, kui Mallule kleiti otsimas käisime. Igatahes.. Otsisime teenindajaga välja kõik võimalikud (mulle parajad) erinevate lõigetega kleidikesed ja hakkasime neid siis ükshaaval proovima. Meil on Kristoga kokkulepe, et õmbleja poolt tehtud kleiti ega kuvandeid ta enne päris pulmapäeva ei näe, küll aga leppisime kokku, et lõike osas saab ka tema kaasa rääkida. Mulle tegelikult väga meeldib see, et Kristo püüab olla võimalikult palju kõikide asjade planeerimise juures ja naudib seda täpselt samamoodi nagu minagi! Kuna Teist on saanud samuti üks suur osake minu elust, siis ma hea meelega kuulaksin ka Teie soovitusi ja nõuandeid. Need on mulle siiani alati suureks abiks olnud :)

Kleit nr 1


See oli tegelikult ühtlasi minu lemmik. Mulle väga meeldis selle kleidi lõige ja looriga variant on tõsiselt elegantne! See istus mulle kenasti kehasse ja mulle meeldis selline merineitsilik lõige. Veel meeldis mulle see, et kleit tagant natukene lohisema jääb. See on imeilus! 

Kleit nr 2


See kleit oli mulle alt tohutult pikk. Isegi puki peal seistes. Kui see alt parajaks lõigata, siis ei jääks see alumine osa ka nii eba-proportsionaalselt pikk. Mulle väga meeldis selle kleidi ülemine osa. Tagant võiks ta olla jällegi mitte korseti, vaid lukuga. Mulle iseenesest see kleit meeldib, aga ma natukene kardan, et nii "vahukoore" kleidiga jään ma nagu pisike veerev kakuke. Ma ei tea, kuidas tundub?

Kleit nr 3


See on selline ajatult klassikaline pulmakleit. Minu jaoks jäi ta natukene liiga "mitte midagi ütlevaks". Tundsin kohe, et see ei ole minu kleit. Pealegi oli see rinnaosa kuidagi nii suur ja kohmakas, ehk ka sellepärast selline ebamugav tunne. 

Kleit nr 4


Mulle muidu selle kleidi alumine osa meeldib ja ma ideaalis midagi sellist tahakski,  aga see konkreetne kleit langeb natukene liiga madalalt. Ta peaks ülevamalt poolt langema hakkama (hästi veidi puusast madalamalt), et ta mind "ära ei lõikaks". See konkreetne lõige teeb mind kuidagi veeel lühemaks, kui ma tegelikult olen. Kui saaks kobineerida kleidi nr 1 ja selle variandi, oleks väga äge!

Kleit nr 5


See kleit oli mulle tegelikult suur ja sellepärast me otse pilti teha ei saanud. Ideaalis peaks ta veel rohkem ümber olema. Aga kui järele mõelda, siis minu meelest on selline natukene avatud seljaosa päris äge mõte ja võibolla saaks seda kuidagi kombineerida kinnisema esiosaga ja mulle meelepärase alumise satsilise osaga? 

Igatahes.. Kõik pildid said edastatud minu armsale õmblejale ja loodame, et suudame koos välja mõelda midagi väga ägedat. Milline kleit Teile kõige rohkem meeldib? Milliseid detaile võiks omavahel kombineerida? Kuidas leida tasakaal klassikaliselt elegantse ja omapäraselt efektse kleidi vahel? Aga ma rohkem ei seleta.. Ilusat alanud nädalat ja palju häid mõtteid Teie suunas!

67 comments:

 1. IMELINE! :) Esimene istub nagu valatult ja on ideaalne! Sinust saab imeilus pruut :)

  ReplyDelete
 2. Kõik on niii ilusad, aga kui peaks valima siis kleit nr 1! Sobib Sulle niii imeliselt. :)

  ReplyDelete
 3. Nr 1 sobib neist kôige paremini 😊

  ReplyDelete
 4. Kui yldse siis esimene. Ilus oled sa nn. Aga neist ykski otseselt wow efekti ei tekitanud. Kleidid siis, mitte sina ☺

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehehe.. Aitähh Marlen! Õnneks ei saagi ükski nendest olema see "päris õige" :) Loodame, et koos õmblejaga suudame ka selle wow efekti luua.

   Delete
 5. Viimane teeb sind ilusaks pikaks, minu arust oled ise nii pisike et need suured kleidid peidavad su ära, kuid olid siiski väga ilusad seljas! Kuid viimane oli siiski mu lemmik :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Viimasega ei saanud ma seda õiget fiilingut, sest taoli mulle igast otsast väga suur. Pidin koguaeg kuskilt kinni hoidma, et saaks natukenegi aru, kuidas ta mulle istuks :D

   Delete
 6. Kaunis oled sa kõigis:) Kuid mina näen sind kõige enam esimeses kleidis, millele on kombineeritud viimase kleidi laadne lahtine seljaosa, vb ka allapoole kukkuva stiiliga. Väga soovitan disainerina Lilli Jahilot, olen ta loominuga alati kursis/kandnud/proovinud ja enda oma laseksin kindlasti tal teha. Tema stiil on väga naiselik ja kangad parimatest parimad kvaliteedi ja ainulaadsuse suhtes.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa.. Ma mõtlesin ka, et kui need kaks kombineerida ja ainult natukene lisada alumisele osale veel volüümik, siis võib ju päris vinge tulemus olla :)

   Delete
  2. Aga õmbleja on mul juba olemas :)

   Delete
 7. Tõesti imeeline näed välja :) aga mulle meeldib hoopis kleit nr 3, kahju et see sulle ei meeldi eriti :D aga üks on ka vägaa ilus loomulikult, sulle sobivad kõik riided vist :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii armas sinust, Aitäh!! Ma ei tea, see kolmas tundus natukene liiga "plain" jah, ma olen ise nii edev inimene, et mul natukene rohkem "kulda/karda" vaja :))

   Delete
 8. Kas käisid Kristoga koos kleiti proovimas?
  Meil on plaan tõenäoliselt kahekesti abielluda ja siis mõtlen,et kas see oleks imelik mehega koos minna või üksi. Kedagi teist ei tahaks kaasata sellesse :D

  ReplyDelete
 9. Nii palju on juba öeldud Sulle seda,aga esimeses kleidis näed Sa supper armas välja.See sobib sulle vägaväga hästi.

  ReplyDelete
 10. Kindlasti nr 1, sobib väga hästi sinu kehaga! :)

  ReplyDelete
 11. Esimene kleit sobib sulle ikka suurepäraselt! Kui ma ise kunagi abieluranda sõuan siis valiksin ilmselt midagi selliste nagu on teine kleit.

  Palju palju õnne ja edu Teile! :)

  ReplyDelete
 12. Mulle meeldib kleit nr 1 ja 4 😊

  ReplyDelete
 13. Mulle meeldib pigem nr 3 ja 5 kleitide lõige. Kuna sa oled lühike, siis need annavad visuaalselt pikkust juurde ning joonistub ilusti figuur ka välja - ilus liivakell.
  Esimene kleit on ka muidugi ilus, aga mulle alati jääb puusa koht silma, et teeb kuidagi laiaks võrreldes ülejäänud kehaga see lõige. Sama nr 4 kleit. Kui ülevalt poolt hakkaks pihta kleidi langemine/merineitsi lõige, paitaks silma rohkem. Aga see minu arvamus. :) Peenikesel inimesel on üldiselt kõik asjad seljas ilusad, aga mõni lõige tekitab veel suurema WOW! :)

  ReplyDelete
 14. Esimene ja neljas kleit sobivad sinu kehaga suurepäraselt ja on sinu jaoks loodud :)

  ReplyDelete
 15. Kui, siis nr.4, aga nagu keegi juba eelnevalt mainis, siis neil kleitidel wow-efekt kahjuks puudub :/

  ReplyDelete
 16. Minu lemmik ka viimane. Kui viimane oleks paras ja ülemise osa kallal natuke nokitseda, midagi teistmoodi teha, sobiks see sulle nagu valatult minuarvates. :)

  ReplyDelete
 17. Sa tundud siuke armas printsess ja selline "vahukoorene" satsiline alaosa sobib sulle kõige paremini, minu meelest :)

  ReplyDelete
 18. Kulda ja karda saab alati lisada, aga nr 3 minu arust sobib su kehatüübiga kõige paremini. Sa ei pea ostma konkreetselt seda kleiti, vaata selliseid lõikeid lihtsalt.
  Oma pikkust keegi muuta ei saa, aga merineitsilõikelised sobivad minu meelest pikkadele naistele. Mulle meeldis ka merineitsi kõige rohkem, aga minu kehatüübile üldse ei sobinud, olen keskmist kasvu ja minu muutis see kandiliseks, minu meelest ei mõju see kellegi teise seljas ilusana kui pika ja liivakella-kehatüübiga naise seljas.

  ReplyDelete
 19. Alustan sellest, et 3 on kõige õudem - nagu mingi mammi- värk :D Kuna oled nii lühike, siis mina ei kujuta ette, et sul oleks eljas mingi tugevast ja paksust materjalist kleit, pigem voolav ja õhuline, seega sellest valikust kindlasti midagi nr 5 moodi!!! Teised on täitsa out. See merineitsi kleit sobib minu meelest vaid väga pikale naisele, siis ei haki see teda pooleks pooltest jalgadest.

  ReplyDelete
 20. Mulle meeldib nr 2, eriti just selle ülemine osa. Esimene oleks minu teine valik, sobib sulle imeliselt!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Samad sõnad nagu Mari-Liisilgi! :) Pluss Triinu kui sa valid esimese kleidi, võiks tõesti kombineerida viimasega ja võiks langema hakata varem vm, saad aru ilmselt, mida ma mõtlen. Aga teine kleit minu isiklik lemmik ikkagi, see lõige on lihtsalt nii ilus minu meelest. Aga sa oled nii pisike ka ilus, et sulle sobib kõik ning sinust saab kahtlemata imeilus pruut! Muide millal sa selle lokivideo teed, Triinu? Tahaks näha juba :D

   Delete
 21. Kui panna esimese kleidi alumine osa ja teise kleidi ülemine osa kokku, siis saaks väga ilusa ja kauni kleidi :)

  Palju palju kallisi teile Kristoga ka <3 :)

  ReplyDelete
 22. viimane.. teeb pikemaks ja ilus sensuaalne, teised veits nagu kleiditordid, liiga tugev kangas.

  ReplyDelete
 23. Esimene istub sulle hästi ja viimase selja osa on nii ilus naiselik ja õrn. Kombineeriksin neid :)
  Olin ühel pruutpaaril just pulmades autojuht ja viisin nad Saku mõisa, ka koht on väga ilus teil pulmapeoks :)
  Äkki tahate isegi valget (või miks mitte ka mingit teist värvi) Teslat oma pulmaautoks? ;)

  ReplyDelete
 24. Mulle meeldib vist kôige rohkem kleit nr 2... Ja 5 meeldib ka... ja 3... ja 1... ühesônaga nr 4 ei meeldi väga, aga muidu oled täpselt minu maitse järele kleidid valinud:)))) Ja eks asi on ka selles, et ilusa keha peal kipuvad kôik riided fantastilised olema:)

  ReplyDelete
 25. Esimene ja viimane on minu arvates kõige ilusamad! Kolmas lõige ei ole minu arvates ilus.

  ReplyDelete
 26. Kleidi nr 2 ülemine oas on nagu sulle mõeldud! Tõsiselt kena. Alaosa samas jah ei ole päris see.

  ReplyDelete
 27. Iseenesest see 1.kleit on ilus, aga mulle isiklikult meeldib viimane sinu seljas rohkem. Sa oled küll ilus sale neiu, kuid mulle tundub nagu esimene lõige kaotaks su keskkoha ära. Sa võid tahta, et ta oleks rohkem ümber, aga ma näeks seda pigem kellegi pikema ja kurvikama seljas. Samas viimase kleidi saba langeb kuidagi teistmoodi ja seal sellist tunnet ei teki nagu oleks kastikujuline keha. Võib-olla paljastav seljaosa tõmbab tähelepanu positiivsele ja tekitab mingi illusiooni. Edu kõige korraldamisel! :)

  ReplyDelete
 28. Ma arvan ka, et su pikkust arvestades on hea, kui kleit läheb sujuvalt laiemaks, nii nagu viies. Teeb su kohe sihvakamaks ning need järsu üleminekuga ja väga kaharad variandid ei mõju su seljas eriti hästi. Ülemisest poolest rääkides meeldivad 1, 2 ja 5.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tahtsin veel lisada, et kõik kleidid siin on ju pildistatud alt-üles, mis annab sulle kohe pikkust juurde ja loob sellepärast veidi petliku mulje. Lihtsalt, et sa ise või õmbleja ei unustaks, et reaalis näeb suurem osa sind siiski hoopis teise nurga alt :)

   Delete
 29. Mulle meeldib üldjoontes esimene, aga esiosa on natuke igav. Mulle meeldib teise kleidi esiosa ja viimase kleidi tagumine osa.

  ReplyDelete
 30. Kleit nr 1 sobib tõesti väga hästi ja viimasel kleidil on seljaosa äge, selline teistsugune kohe! :)

  ReplyDelete
 31. Mina ise unistan taolisest kleidist nagu on nr.2 ja sulle sobib ka see ;)
  Nr.1 on ka väga ilus :)
  Aga noo see nr.4 ei meeldi mulle kohe üldse! :D

  ReplyDelete
 32. Viimane on kõige parem. See annab ju ka merineitsi lõike mulje välja, aga läheb alt laiemaks sujuvamalt ja voolavamalt, mitte noaga lõigatult nagu esimesel. Nr 5 jätab kõige elegantsema ja kallima mulje. Midagi väheke moodsamat ja värskemat. Ausalt öelda ma kahtlustan siin nr 1 kleidi kiitjate poolt naiselikku pahatahtlikkust! :( :D Aga ehk nad tahavad sind toetada ja kommenteerivad geneeriliselt.

  ReplyDelete
 33. Mulle meeldib 2 ja 3. Esimene on ilus, aga arvestades kui pisike sa tegelikult oled, tundud sa selles kleidis palju jämedam

  ReplyDelete
 34. Mulle meeldib esimene ja kolmas :)
  Küll aga tahaksin ma küsida hoopis, et kas sa plaanid kirjutada ka sellest, et kuidas sinu ja Kristo "lugu" olnud on, kas ootasid ettepanekut juba ammu ja kuivõrd te nendest asjadest varem rääkinud olite? :) Kui ütled, et liiga isiklik, siis mõistan, aga valetaksin, kui ütleksin, et see ei oleks huvitav lugeda :D

  ReplyDelete
 35. Ma usun ka, et sinusugune igatpidi ilus neiu näeb peaaegu kõigis riietes väga hea välja, kuigi jah, pulmakleit peaks ikka olema eriline ja õige tunde jätma :)
  Kuidas sa nii pruun oled? Või ainult tundub? :D

  ReplyDelete
 36. Kui sa nr 1 kleidile pisikese ilusa vöökese peale oleksid lisanud, sobiks see sulle kôige rohkem ( tooks keskkohta rohkem esile). Isklik lemmik on nr 2, sest selline lôige meeldib mulle isiklikult kôige rohkem ja sobib ka sulle . :) lisaks arvesta, et pulmas sa ju sööd ja jood ja tahad ringi liikuda- selleks peab kleit mugav olema, muidu sul endal ebamugav olla koguaeg ;)

  ReplyDelete
 37. Kas 3 või 5. Teine teeb su nii lühikeseks ja töntsakaks. Ma teeksin su asemel sweetheart neckline'i ja siis selga paljalt või siis pitsiga :)

  ReplyDelete
 38. Number kolm ei ole asjata klassikalise lõikega kleit, selle lõikega tundud piltidel kõige sihvakam. Järgneb number 5 ja siis 1, siis 4 ning viimasena 2.

  ReplyDelete
 39. Nr 2 kleit sobiks siis, kui see oleks põlvedeni. Muidu ei mängiks välja.
  Aga esimene on absoluutne lemmik, ja kui lisada see avatud selg, MAASIKAS!

  ReplyDelete
 40. Sinust saab küll imeilus pruut! Esimene kleit meeldib nendest kõige rohkem ja usun, et saaks väga ilusa kleidi kui natuke 4. ja 5. kleidiga kombineerida. 4 meeldib väga alumine osa ja 5 lahtise osaga selg, kuidagi nii naiselik. :)

  ReplyDelete
 41. Täiesti juhuslikult sattusin su blogi peale ja mida ma näen - suur aitäh, et teist kleiti ei ostnud sest laupäeval ostsin selle mina :) and I just love it. Olen sinust kõvasti pikem ka.

  ReplyDelete
 42. Mulle meeldib nr 2 ;)

  ReplyDelete
 43. Mulle meeldivad 2 ja 3... lihtsalt et nr 3 peaks rinnust paras olema.
  ma ka jupp ja tegelikult pikemaks teevad kõrge vöökohaga või siis sellised sirgemad lõiked

  ReplyDelete
 44. Mulle meeldib kõige rohkem nendest valikutest kleit number 2. Kleit number 3 on ka ilus. Kleidid number 1 ja 4 kaotavad minu arvates su figuuri ära. Number 4 teeb kere (keha oleks vist ilusam öelda?:D) kuidagi liiga pikaks. Number 5 tundub kuidagi liiga detailne ja ülepaisutatud. Oh, kus ma võin hädaldada :D

  ReplyDelete
 45. Kas nende kleitide hinda tohiks ka küsida :)? Minu arvates on esimene kleit imekaunis!

  ReplyDelete
 46. Minu arvates võiksid sa proovida ka V või nn ''heart neck'' kaelusega kleite, need teevad visuaalselt pikemaks. :)

  ReplyDelete
 47. Esimene on superilus ja sobib väga hästi😊 Sellel kleidil võiks vöökohta veel kaunistada kitsas kaunistusega vöö.

  ReplyDelete
 48. Viimane kleit on neist minumeelest kõige kaasaegsem. Teistel on kuidagi sellist 90.-ndate hõngu liialt sees.

  ReplyDelete