Friday, March 25, 2016

Arvustus : Restoran SPOT!


Vanalinnas, vene tänav 4 aadressil peidab ennast selline restoran nagu SPOT. Ma ei olnud sellest kunagi varem midagi kuulnud.. Kuni selle hetkeni, kui nad meid külla kutsusid. Spoti kodulehe leiab siit : http://www.restoranspot.ee . Tegemist on suuresti tegelikult sellise kohaga, kust leiab Eesti suurima šhampanjavaliku. Neil olemas ka facebooki leht mida piiluda : SIIN.  

Selle kohakese interjöör on mõnusalt sume ja hubane. Ruumi on palju ja pealtäha pisike kohake, mahutab tegelikult päris suurel hulgal inimesi. Ma võin vist käsi südamel öelda, et tegemist oli ühe toredaima restorani elamusega viimasel ajal. Kindlasti lähen sinna veel!


Mulle väga meeldis sealne teenindus. Kiitused meid teenindanud inimesele - Tauno Salumaale! Menüü oli selline, et raske oli valikut teha. Oleks tahtnud kõike proovida! Kõige enam avaldasid mulle muljet Mallu poolt tellitud kammkarbid (10€), Kristo eelroaks olnud Foie Gras (10€),  Kardo tellitud põder (15€) ja minu juustukook (4€). Steik oli ka hea, aga minu jaoks väheke pekine. Maitselt muidu imeline! Šhampanja mida kõrvale mekkida saime oli samuti võrratu. Ma nüüd peast selle nime kohe ei mäletagi, aga videos on see kõik näha. 

Eelroad:

Pearoad:

Magustoidud:

Ütleme nii, et me jäime enam kui rahule! Aga eks video räägib rohkem, kui tuhat ritta pandud sõna : 


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Mul on hea meel, et SPOT kutsub ka Teid külla! Loosime välja kolmekäigulise õhtusöögi kahele SPOT'is! Osalemiseks kirjuta kommentaaridesse oma kogemusest spotiga  ja õnneliku võitja kuulutame välja 08.04.16!

Ilusaid lihavõtteid!

99 comments:

 1. Ei ole kunagi käinud, seega oleks esimene kord ja head toitu ma armastan! :)

  ReplyDelete
 2. Kogemust Spotiga pole, polegi kunagi korralikku restorani jõudnud, kuid soov üks mõnus õhtuke oleks veeta küll :)

  ReplyDelete
 3. Minul kahjuks isiklikku kogemust veel pole, see-eest olen palju head kuulnud! :) viiksin suurima heameelega sinna oma ema, kes minu Tartu tudengiaastat igati toetanud, endal vaevalt selliseks väljaminekuks raha jätkuks ja tahaks talle head meelt teha. :)

  Annabel

  ReplyDelete
 4. Mul pole kogemusi, aga Sinu ja Mallu kiidusõnu lugedes, siis tahaks proovima minna. :)

  ReplyDelete
 5. Täitsa puuduvad kogemused SPOT'i ja muude restodega.
  Väga tahaks oma kalliga minna :)

  ReplyDelete
 6. Kogemus SPOT'ga puudub ja puudub üldse kogemus restoranidega, kahjuks..aga küll see ka kunagi juhtub, et mees mu restorani viib.. :P

  ReplyDelete
 7. Polnud varem sellisest restoranist nagu SPOT kuulnudki, kuid seda postitust lugedes sooviksin küll selle kohaga tutvuda ning sealseid toite mekkida.

  ReplyDelete
 8. Pole käinud seal, kuid Sinu arvustuse põhjal oleks oma kalli elukaasalsega sinna tahtmine minna :) Kõik tundub nii isuäratav! :) (teiereilika@hotmail.com)

  ReplyDelete
 9. Mul polegi seoses Spotiga kogemusi, aga väga tore oleks sinna minna küll!

  ReplyDelete
 10. Mina olen Spotis korra käinud, üleeelmisel aastal isadepäeval. Seltskonnas oli 6 täiskasvanut 1 2-aastane ja 1 3-kuune. Kohad leiti kõigile ja toidud olid võrratud. Oleme ammu tahtnud uuesti minna aga pole kahjuks võimalik olnud, sest meie perele oli see hinnatase ikka natuke kallivõitu :/ peame veel raha koguma või võitudele lootma jääma :D

  ReplyDelete
 11. Pole seal söömas käinud, aga hea meelega nosiksin oma härraga head ja paremat. :)

  ReplyDelete
 12. Ei ole kunagi kahjuks Spotis käinud. Üldse olen Tallinnas vaid paaris restos käinud, sest sinna satub vaid mõned korrad aastas. Seega võtan loosist osa. :)

  ReplyDelete
 13. Minu ainus kogemus Spotiga on hetkel see, et ma nägin videos nii palju asju, mida ma hullupööra süüa tahaksin :O Kuna ma täpselt samal aastal, mil Spot avati, oluliselt kodusemaks jäin kui varem, siis kõik (kahjuks üsna harvaesinevad) fäänsid restoranikülastused on eriti-eriti hinnas. Niisiis hoian endale pöialt (A)

  ReplyDelete
 14. Mina ei ole ka kahjuks Spotis käinud, kuid väga tahaks omale ühe ilusa õhtu lubada.

  ReplyDelete
 15. Kindlasti on Spot kena ja hubane restoran vanalinnas, mida oleks rõõm esmakordselt koos lähedasega külastada. :)

  ReplyDelete
 16. Kuni eilseni ei olnud ma sellest restoranist midagi kuulnud, aga nähes Teie poolt postitatud pilte, külastasin restorani kodulehekülge ja restorani menüü tundub väga põnev. Väga tore oleks, kui saaksin seda restorani külastada.

  ReplyDelete
 17. Pole enne selle blogipostituse lugemist mitte kunagi sellest restoranist kuulnud midagi aga nüüd tekkis küll huvi ära käia sea :)

  ReplyDelete
 18. Päev enne mu sünnipäeva on loosimine - ehk veab siis :) Ausalt, SPOTis ei ole kunagi käinud, ilus koht paistab olevat ja väga ahvatlevate söökidega. Võtaks hoopiski sõbranna kaasa ja puhkaksime veidi pisikestest põnnidest :)

  ReplyDelete
 19. Ei ole varem käinud, aga peale seda postitust kutsub külastama küll!

  ReplyDelete
 20. Minul samuti kogemus Spotiga hetkel veel puudub, kuid arvustusest jäi väga väga hea mulje ja tõesti tahaks sinna sööma minna :)

  ReplyDelete
 21. Pole kordagi käinud, kuid kõik näeb välja VÕRRATU! Olen samuti palju head kuulnud, nii teeninduse, hubasuse kui ka toitude kohta, kuid kahjuks endal pole võimalust avanenud, et restorani külastada. Minu maitsemeeled on avatud uutele elamustele :) Ootusärevusega ootama jäädes, Kairit.

  ReplyDelete
 22. Kogemused veel puuduvad aga ei jää kindlasti tulemata, tundub põnev :)

  ReplyDelete
 23. Pole veel käinud, aga sooviks küll seda restorani külastada :)

  ReplyDelete
 24. Veel ei ole külastanud, aga töötades ise restoranis, siis väga armastan külastada uusi kohti ja nautida head toitu. Seega oleks väga vahva elamus:)

  ReplyDelete
 25. Mina ei ole seda ka veel külastanud kahjuks, kuid kuulsin/lugesin sellest esmakordselt cherry.ee lehelt. Mehel on sünnipäev tulemas ja kuna ta on sellel päeval pikalt tööl, siis plaaningi ta õhtul kuskile sööma viia :) aga kuna Sul siin selline põnev loos, siis ma vist enne loosimist ei ostagi voucherit ära, äkki õnn naeratab :)

  ReplyDelete
 26. Ei ole samuti käinud, aga vääga tahaks :)

  ReplyDelete
 27. Nagu teistelgi kommenteerijatel puudub ka minul kogemus SPOTiga, aga kuna uued elamused ja kohad on alati oodatud, siis peaks kindlasti selle koha ise ka üle vaatama ja nii mõnedki uued toidud/joogid ära proovima :)

  ReplyDelete
 28. Oohh mis imehuulepulk Mallukal seal videos peal on, et pokaalile mittemingisugust jälge ei jää?

  ReplyDelete
 29. Minul pole mingit kogemust, aga ma saan selle kohe, kui ma olen selle loosimise võitnud :)

  ReplyDelete
 30. Polnud SPOTIST varem kuulnud, nüüd aga tekkis suur huvi ja sooviks sealseid toite proovida :)

  ReplyDelete
 31. Ooh, hullult tahaks head sööki ja rabarberi limpsi!
  Kangemad kihisevad isutavad ka natuke.
  Spotis veel käinud ei ole, aga te olete nii mõnusa reklaami/tutvustuse teinud, et kindlasti tuleb ära käia! 🍝🍤🍾🍾

  ReplyDelete
 32. Minul, väikelinna elanikuna, pole õnnestunud veel üheski pealinna restorani külastada, niiet see oleks super võimalus end abikaasaga tuulutada ja tähtsana tunda ☺️

  ReplyDelete
 33. Ka minul veel isiklikke kogemusi pole, kuigi sellest restoranist olen varem kuulnud küll. Pärast selle arvestuse lugemist tahaks kindlasti külastada!

  ReplyDelete
 34. Mina ka ei ole kunagi Spot käinud, aga teie videost jäi mulje, et tegu on imelise kohaga. Tahan ka proovida!

  ReplyDelete
 35. Minul puudub isiklik kogemus. Esiteks ei käi me väga tihti väljas söömas vaid enamjaolt tuleb kodus ise süüa vaaritada ja teiseks on vanalinna restod koht, kuhu pigem satun harva :) Aga uued kohad on maitseelamused paeluvad mind alati, seda enam, et minuarust on jube keeruline alati mingit kohta välja valida, kui väljas söömise plaan peas keerleb :P

  ReplyDelete
 36. Ei ole veel käinud, aga väga tahaks minna :)

  ReplyDelete
 37. Minul samuti varasemat kogemust antud kohaga pole, kuid heast toidust küll ära ei ütle. Arvustusest jäi väga hea mulje. :)

  ReplyDelete
 38. Mina ei ole ka seal käinud, aga suu hakkas niimoodi vett jooksma, et kutsun sõbranna homme deidile sinna :D

  ReplyDelete
 39. Spot-is käinud pole :) Tallinn jääb päris kaugele ja otseselt pole viimasel ajal põhjust olnud sinna minna, aga nii ju täitsa võiks :)

  ReplyDelete
 40. Vot ei olegi kogemusi, aga seda põdraliha tahaks järada küll :P

  ReplyDelete
 41. Spotis pole käinud. Tallinn asub päris kaugel ja viimasel ajal pole olnud põhjust sinna minna, aga nii ju täitsa võiks :)

  ReplyDelete
 42. :) Huvitav, et keegi pole kuulnudki. Restoran peaks endale natuke veel reklaami teha.

  Lühidalt: hea hubane koht -- klassikaline restoran, mitte ereda valgusega, beezh toonides, mahutab palju inimesi. Tagasaalis on üsna privaatne ja, tähtis, nii mõnusalt soe. Soojust lisavad ka kardinad lauade vahel ja küünlavalgus.

  Teenindus on super -- kiire, täpne, viisakas. Seletakse road ning tutvustatakse neid. Kõiki külalisi tervitatakse siira naeratusega -- ükski inimene ei läinud tagasi õue!

  Road. Eelroaks oli valitud kitsejuustu salat ja salad praetud krevettidega. Baas -- salat on sama, lihtsalt lisandid on erinevad. Soovitan! Värske ja mõnus amps.

  Pearoad olid veisefilee juurviljadega ning hirvefilee samuti praetud juurviljadega. Mõlemad -- veinikastmega. Annan 4/5 puntki, kuna sooviks rohkem maitseaineid lihale, nt timjani/soola/musta pipart. Soovitan veiseliha paluda praadida well-done, siis oleks mitte nii vedelik. Muu oli korras.

  Desserdid on väga head: juustukook ning majakook, mis täna oli šokolaadi kook. Mõlemad on mango- ja maasika kastes, värske maasikate ja crump-iga. Kohviga -- läheb suurepäraselt :) Muidu, kohv on siin eriline -- seda proovin Tallinnas esimest korda.

  Siin on lühidalt, aga rohkem ja piltidega kirjutan nädala pärast oma blogis www.coffee-klatsch.com.

  Edu osajatele! :)

  ReplyDelete
 43. Kuna ma olen Tallinnas küllaltki uus kodanik, siis ma pole SPOTi jõudnud. Aga soovin uusi toiduelamusi ja ilusaid mälestusi oma abikaasale kinkida küll.

  ReplyDelete
 44. Ei ole veel käinud, aga kõht läks tühjaks kùll pärast selle video vaatamist 😃
  liismeh@gmail.com

  ReplyDelete
 45. Minu kogemus Spotiga on täiesti null nagu ka paljude restoranidega Tallinnas. Sooviks väga proovida ja saada pisiku kätte, et tulevikus ka teisi restorane koos kaaslasega proovida :)

  ReplyDelete
 46. Kogemusi on niipalju, et olen sealt mööda kõndides tihti mõelnud, et: 1)jube tore logo restoranil 2) huvitav, et sellest varem midagi kuulnud pole :) Nüüd kuulsin, sellisesse ingesse kohta sooviks minna küll!

  ReplyDelete
 47. Kogemus on täielik null! Ma polnud kuulnudki sellest kohast😀 aga vaadates teie pilte roogadest..siis tahaks hirmsasti proovima minna.

  ReplyDelete
 48. Kogemus Spoti ja üleüldse restoranidega puudub, seega oleks see ideaalne võit :)

  ReplyDelete
 49. Olen suur shampi-veini fänn ja heameelega viiks mehe sinna sünnat tähistama :)

  ReplyDelete
 50. Kahjuks ei ole seal käinud, kuid kindlasti on nyyd plaan sinna minna. Oleks nii tore, kui võidaksin, sest 8.aprill meil mehega tähtis päev ja nii tore oleks seda seal tähistada :)

  ReplyDelete
 51. Pole varem üheski restoranis käinud ja see oleks ideaalne koht esimeseks korraks :)
  kivim33@gmail.com

  ReplyDelete
 52. Spotis käisin eelmisel suvel kui veel rase olin. Kahjuks ei saanud shampanjavalikut nautida siis :D Viisin tookord oma vanaema sinna. Ta on 85 kuid peab sellistest kohtadest väga lugu. Viiksin ta taas sinna.. Ja igale poole kuhu vaid saaksin:)

  ReplyDelete
 53. Mul ka kogemus puudub, aga lugesin Malluka lehelt kuidas keegi ka seda põdraliha taevani kiitis, nii et tahaks nüüd seda põtra :)

  ReplyDelete
 54. Käisime sel aastal elukaaslasega Spotis oma 6ndat aastapäeva tähistamas ja jäime väga rahule! Ise võtsin Foie Gras'i ja pearoaks oli grillitud veise sisefilee. Ma arrrrrmastan pasteeti ja no see oli super!

  Meeletult tore oleks sinna jälle tagasi minna.

  ReplyDelete
 55. Kahjuks ei ole mitte kunagi Spot-i sattunud, aga peale selle postituse lugemist tahaksin kindlasti minna :)

  ReplyDelete
 56. Pole kogemust aga kui võidaks siis ka tuleks :)

  ReplyDelete
 57. Olen väga suur toidunautleja ja armastan uusi kohti proovida, seega oleks see võit väga teretulnud :))

  annamarin07@hotmail.com

  ReplyDelete
 58. Kuna käin Tallinnas üsna vähe väljas söömas, siis Spoti polegi veel jõudnud, kuid arvan, et see oleks hea võimalus tutvuda head söögikohtadega Tallinnas :)
  anita14114@gmail.com

  ReplyDelete
 59. Minu kogemus samuti Spotiga puudub.
  Küll aga oleks selline tore kingitus just õigel hetkel, õiges kohas. Oleme lõpuks saanud valmis täitsa oma maja, sel nädalal sai sissegi kolitud, kuid kahjuks raha napib selle olulise sündmuse tähistamiseks.
  Oma kodu võtab esimestel kuudel nii palju ressurssi, et tore on, kui sel kuul viimase nädala toidu laualegi saaks :)

  Kiidusõnad postituse eest! Igatahes tundub Spot väga kutsuv :)

  ReplyDelete
 60. Kuna ma elan Tartus, siis ei tea ma Tallinna söögikohtadest suurt midagi (peale Tommi Grilli ja NOA). Seetõttu mõjusid teie sõnad võlujõuna, mis käseb SPOTi koos kallimaga külastada.. ja mis saaks olla veel parem, kui külastus loosiga võita :)

  ReplyDelete
 61. Esimene kogemus Spotiga tekkis eile, kui ma selle kohta Malluka blogist lugesin, ja teine täna Sinu blogi lugedes. :D Seega käinud ma seal ei ole, kuid nüüd tekkis suur tahtmine minna!

  ReplyDelete
 62. Ei ole veel käinud, aga suur soov on minna peale sinu ja Malluka kogemustest lugemist! :)

  ReplyDelete
 63. Kogemus Spotiga hetkel veel puudub, kuid kindlasti oleks tore sinna minna. :)

  ReplyDelete
 64. Fun fact: see superteenindaja oli mu vana klassivend ja korralik koolikiusaja.

  ReplyDelete
 65. Pole juba päris pikalt üheski restoranis käinud seoses pisikese beebi sünniga. Kogemus Spotiga samuti puudub.

  ReplyDelete
 66. Kahjuks puudub kogemus Spotiga! Kindlasti tahaks proovida :)

  ReplyDelete
 67. Kogemused puuduvad kahjuks, aga loodetavasti saab lähiajal siiski minna sinna :)

  ReplyDelete
 68. Mul kogemused puuduvad, aga väga hea meelega läheks ja prooviks järgi. :P

  ReplyDelete
 69. Kogemused kahjuks puuduvad kuid hea meelega külastaks seda kohta:)

  ReplyDelete
 70. Kogemus on puhas null - kuni selle posituse lugemiseni polnud antud kohast isegi kuulnud. Ometi panid siinsed pildid "neelud käima" ning üks mõnus õhtu hea söögiga ei teeks kindlasti paha :)

  ReplyDelete
 71. Hetkel kogemused piirduvad teie video vaatamisega :)

  ReplyDelete
 72. Ei ole veel kogemusi, kuid tahaks sinna saata oma vanemad, kellel mais pulmaaastapäev tulemas :)

  ReplyDelete
 73. Kogemusi Spotiga veel ei ole, kuid olen võtnud endale eesmärgiks mõned korrad aastas mõnes kvaliteetses restoranis head toitu nautimas käia. Sinu ja Malluka blogide põhjal tundub, et järgmisena võiks Spoti ette võtta küll! :)

  ReplyDelete
 74. Pole Spotist miskit kuulnud, aitäh asjaliku video eest! Samuti pole Tallinna inimene, seega pole Spoti külastanud, aga õhtusöök oleks hea põhjus nii Spoti minekuks kui ka Tallinna külastamiseks! :)

  ReplyDelete
 75. Olen samuti ise korra Spotis käinud. Väga meeldiv teenindus ja söögid maistvad. Soovitan kõigile seda. Arvestades et vanalinna restoran on hinnad väga okeid.

  kristi.alle.002@gmail.com

  ReplyDelete
 76. Pole kordagi külastanud aga külastaksin väga hea meelega :)

  ReplyDelete
 77. Pole varem käinud aga külastasin väga hea meelega :)

  ReplyDelete
 78. Pole käinud aga tunduvad väga isuäratavad toidud :)

  ReplyDelete
 79. Pole käinud aga toidud näevad väga isuäratavad välja :)

  ReplyDelete
 80. Pole varem Sõitis käinud, sest ei ela Tallinnas ning kui Tallinnasse satun, siis pole sellistes ilusates kohtades söömas käinud. Antud video ning Teie kui ka Malluka postitused tekitasid suure huvi sinna minekuks. Väga hea oleks sinna minna koos oma poisiga, kes on hetkel kaitseväes ja saab välja suhteliselt harva.

  ReplyDelete
 81. Pole varem Sõitis käinud, sest ei ela Tallinnas ning kui Tallinnasse satun, siis pole sellistes ilusates kohtades söömas käinud. Antud video ning Teie kui ka Malluka postitused tekitasid suure huvi sinna minekuks. Väga hea oleks sinna minna koos oma poisiga, kes on hetkel kaitseväes ja saab välja suhteliselt harva.

  ReplyDelete
 82. Pole varem Sõitis käinud, sest ei ela Tallinnas ning kui Tallinnasse satun, siis pole sellistes ilusates kohtades söömas käinud. Antud video ning Teie kui ka Malluka postitused tekitasid suure huvi sinna minekuks. Väga hea oleks sinna minna koos oma poisiga, kes on hetkel kaitseväes ja saab välja suhteliselt harva.

  ReplyDelete
 83. Mina tahaks minna... viimati proovisime Tallinnas MuSusse minna, aga see pandi just kinni ja siis me läksime mingisse suvasse kohta, kus sain külma ja jäin peaaegu et haigeks. Nii et nüüd kogun julgust, et kusagile välja minna. Aga head interjööri ja head toitu naudiks väga hea meelega!

  ReplyDelete
 84. Varem ei olnudki SPOTist kuulnud, aga nüüd tekkis suur tahtmine seda külastada :)

  ReplyDelete
 85. Ei ole käinud, aga väga tahaks. Oleme oma noormehega suured restoranikülastuste fännid, kahjuks aga rahakott ei jõua alati meie soovidele järele ja seega tihtipeale restodesse tegelikult ei jõua. Kuna elame hetkel ülikooli tõttu Tartus, siis seda enam oleks mõnikord pealinna restokülastus tore ettevõtmine :)

  ReplyDelete
 86. Mina pole kahjuks Spotis veel käinud ja sellest kohast kuulen esimest, aga piltide, emotsioonide ja video järgi tundub väga mõnus ja nautimist väärtkoht :) kutsarkatrin10@gmail.com

  ReplyDelete
 87. Minu kogemus Spot'iga piirdub kahjuks vaid sellega, et käisin seal aja parajaks tegemiseks lattet rüüpamas- kui hubane ja armas interjöör! Ka minule sattus tol päeval teenindajaks üks väga rõõmsameelne neiu. :) Nii isuäratavate piltide peale soovin kohe kindlasti enda poiss-sõbraga Spot'i õhtusööki nautima minna!

  ReplyDelete
 88. Minu kogemus Spot'iga piirdub kahjuks vaid sellega, et käisin seal kord aja parajaks tegemiseks lattet rüüpamas- kui hubane ja armas interjöör! Minu õnneks paistis tol päeval päike ja teenindaja oli väga rõõmsameelne! Lahkusin hea tujuga. Peale nii isuäratavate piltide vaatamist soovin väga enda poiss-sõbraga Spot'i ka romantilist õhtusööki nautima minna! :)

  ReplyDelete
 89. Spot pakub väga mõistliku hinnaga maitsvaid roogasid. Tasub proovida.

  ReplyDelete
 90. Pole Spotis varem käinud, aga see oleks suurepärane põhjus Tallinna külastuseks ja kalli abikaasaga aja veetmiseks :)

  ReplyDelete
 91. Ei ole Spot'i veel uudistama jõudnud, kuid loodan seda viga peagi parandada :)

  ReplyDelete
 92. Olen Spotist küll mööda jalutanud, aga siiani pole sinna sisse astunud. Väga tahaksin ära proovida! :)

  ReplyDelete
 93. Spoti kohta käib enim lause: Elus peab olema hetki mida šampanjaga tähistada! Seda seal teha saab, lisaks kõrvale süüa imelisi roogasid.

  ReplyDelete
 94. Spotiga kogemus puudub, aga olles ise suur šampi ja hea toidu sõber, läheksin sinna heameelega deitima :)

  ReplyDelete
 95. Mina pole veel kordagi käinud, aga näeb isuäratav välja ja hirmsasti sooviks minna! :)

  ReplyDelete
 96. Ma ei olnud varem sellisest restoranist nagu Spot kuulnudki, aga sinu vlogi vaadates tundub väga hubane koht olevat, mida hea meelega külastaks. 😊

  ReplyDelete
 97. Olin varem restoranist kuulnud vaid fb kaudu lehelt: Eesti Maitsed Täna. Seega kogemus puudub aga loodan selleni varsti jõuda :)

  ReplyDelete
 98. Kahjuks mul ei ole veel ühtegi kogemust restoraniga SPOT, kuid äkki lähiajal õnnestub see viga parandada! :)

  ReplyDelete