Monday, February 22, 2016

Update : Majast, kolimisest ja muust


Niiih, lõpuks saan kergendatult hingata. Mul on Teile nii palju rääkida ja ma kohe ei teagi kuidas seda kõike siia ühte postitusse kirja panna. Alustan kõige, kõige paremast uudisest! Meie majake saab tänu IF kindlustusele uuesti korda! Super suur kummardus minu toredale kindlustusmaaklerile ja kahjukäsitlejale, kes aitasid mul IF'iga suhtlemisel nii palju kaasa. Sain just kätte ka teostavate tööde nimekirja ja kompenseerimisele lähevad kõik tööd. Meie tasuda jääb omavastutus 190 eurot. Te ei kujuta ette milline kivi mu südamelt langes..  Kõige suurem töö on katlaruum. Välja vahetatakse katel, paisupaak, tsirk.pump, veepump ja radiaatorid. Kogu maja veetorud lähevad vahetamisele ja samuti ka vannitoa segistid. Magamistoas tehakse ka alla kukkunud lagi korda. Ehitusmehed said meie käest võtmed ja juba tuli märguanne signalisatsiooni süsteemist, et nad alustasid töödega. Halleluuuja! Me saame varsti jälle oma kodukese kätte! 

Panen kõikidele koduomanikele südamele, et kui vähegi võimalik, kindlustage oma kodu! Me kunagi oska ette aimata, et midagi sellist just meiega juhtuda võib. Ka meie ei teadnud. Parima lahenduse leidmiseks kasutage kindlasti kindlustusmaakleri abi. Selle suureks eeliseks on see, et nemad on Teile nii enne, kui ka pärast kindlustusjuhtumit abiks. PS! Kindlustusmaaklerile Teie tasuma ei pea. Neile maksavad kindlustusfirmad, seega on Teie jaoks nende teenus tasuta. Ilmselt ei oleks meie protsess ilma nendeta pooltki nii sujuv olnud. Aitäh Selle eest!

Majaga toimunu oli suureks ehmatuseks meile ja natukene ajendas meid ka järgmist sammu tegema. Mõtlesime oma kulusid kokku tõmmata, et edaspidi oleks taoliste juhtumiste puhul meil ka seljatagune rohkem kindlustatud. Kes mind instagramis jälginud on (https://www.instagram.com/triiinuliiis/) , need juba teavad.. Me kolisime! Leidsime omale oluliselt soodsama korteri Kalamajas (tegelikult vist Pelgulinn). Säästame sellega ligikaudu 200 eurot kuus. Lisaks on uus korter hästi hubane, armas ja mõnusa planeeringuga. Meil on lõpuks piisavalt panipaiku, garderoobe ja kapikesi, et oma asjad ilusti ära mahutada. Loomad tunnevad ennast ka uues kodus hästi. Meil on seal muidu gaasikatel, aga lisaks saab kütta ka ahju. Kassikestele on tänu maamajale väga koduseks saanud ahju ees põõnamine ja see neile meeldib. Kuna me oleme alles kolimas ja päris, päris sisse seadnud ennast veel ei ole, siis saan Teile näidata vaid üksikut pilti magamistoast. Oleme oma asjad sinna juba sisse viinud ja päääääääris mõnus on!

Enne

Pärast

Aga jätkates totaalselt teisel teemal. Plaanin teha fotoepilaatori kohta küsimused/vastused stiilis video. Selle tarbeks ootaksingi antud posituse alla küsimusi, millele koostöös Hairfree meeskonnaga vastata saaksime. Ühtegi rumalat küsimust ei ole olemas :) Eelmised postitused leiab siit : 


Aga praegu soovin Teile ilusat alanud nädalat! Hoidke oma tervist, sest ka minul õnnestus eelmisel nädalal täiesti siruli olla. Ilmad on niiiii petlikud!

15 comments:

 1. Kas sellega saab eemaldada karvu ka näo piirkonnast?

  ReplyDelete
 2. Väga tore, et maamaja ilusti korda saate ja kindlustus abiks on!
  Kui teil uues kodus gaasikatel ka on, siis palun osta igaks juhuks ka gaasiandur - http://www.antifire.ee/gaasiandurid
  Viimasel ajal on liiga palju juhtumeid olnud, kus inimesed on surnud gaasimürgitusse ja selline andur on tõesti tänuväärt asi.

  Kõike ilusat uues kodus! Ootan juba teisi pilte :)
  PS! Kuskohast sa need tuled aknale oled ostnud? Väga stiilne tuba on, olen kade :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitääääh Marilin! Aitäh sulle heade sõnade eest :) Need tulukesed ostsin prismast

   Delete
 3. Mis teie maamajast siis saab muidu kes seal elama hakkab,et see jäigi kahjuks suureks üllatuseks sest kolisite uute kohta ..
  Kõike kaunist soovides Jaanika ! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mismõttes kes seal elama hakkab? Me kolisime oma eelmisest korterist. Maja on ikka meie ja meie käime seal koguaeg :)

   Delete
 4. Nii tore, et korda saite ja süda rahul on :) Tekkis selline küsimus, et kas kuskilt laenutada ei saa fotoepilaatorit, sest endale maru kallis osta ja kuida sul nüüd karvadega on? Üldse ei kasva enam?

  ReplyDelete
 5. Äge, et kindlustus ikka korvab kõik majas juhtunu! Kusjuures ma ise oma kodu soetades ei oleks arvanud, et kindlustusmaakleril mingi hea eelis on lihtsalt otse nt pangast kindlustuse võtmise ees, aga Sinu jutt kohe muutis mu arvamust.

  Epilaatori kohta tahaksin teada, et kas ka sellise khmm tihedama ja tumedama karvaga saab sama epilaator hakkama? Kas siis tuleb protseduuri rohkem teha või mis siis muutub? Mind on õnnistatud sellise karvakasvuga, mida mu kosmeetik (mingi aeg vahatasin, aga muutus tüütuks) soovitas just fotoepilaatoriga (ta küll rääkis mingitest kallimatest salongiteenustest, mis maksavad 1x ca 100€) proovida eemaldada. Samas see on suur investeering ja kardan, et minusuguse raskema juhtumiga ei pruugi tulemust olla..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul endal on kaa ikka selline kergendus.. Ma ei suutnud millegile keskenduda tänu sellele teadmatusele. Nüüd on süda rahul :)

   Delete
 6. Saatsin hairfreele kuu või kaks tagasi kirja, vastust ootan siiamaani, seega minule ei jätnud see head muljet. Kui ostan ikka 300 eurose asja, tahan ka normaalset teenindust.
  Küsin siis sinu käest, ehk saan sinu kaudu vastuse neilt, kuigi ausalt öeldes nüüd valin uue koha, kust see endale soetada ja ütlen ka tuttavatele, et sealt pole mõtet.
  Kas lambid on vahetatavad või ei?
  Aitäh!
  Kerli

  ReplyDelete
 7. Saatsin hairfreele kuu või kaks tagasi kirja, vastust ootan siiamaani, seega minule ei jätnud see head muljet. Kui ostan ikka 300 eurose asja, tahan ka normaalset teenindust.
  Küsin siis sinu käest, ehk saan sinu kaudu vastuse neilt, kuigi ausalt öeldes nüüd valin uue koha, kust see endale soetada ja ütlen ka tuttavatele, et sealt pole mõtet.
  Kas lambid on vahetatavad või ei?
  Aitäh!
  Kerli

  ReplyDelete
 8. Hairfree'le küsimus.
  Kas võiks saada pilte, milline oli "karvkate" enne masina kasutamist, selle ajal. Edukal toimimisel ilmsel pärast pilte enam loodetavasti ei saa. Aga, kas kõik jalakarvad on pärast masina kasutamist kadunud? Kas nad tulevad mingi aeg tagasi?
  Kui on mõningane hormonaalne häire (nais- ja meessuguhormoonid on paigast ära), kas siis ka toimib?

  Ma olen kaalunud sarnase masina hankimist mitu aastat juba, tõeliselt hädas jalakarvadega (ja ma ei räägi mingitest udusulgedest, mida ma natuke kahtlustan on need tavapärased edulood).

  ReplyDelete
 9. Kui kauaks antud lampi jätkub? Kõikidel epilaatoritel on kirjas valgusimpulsside arv kuid ausalt öeldes pole mul mittekasutajana aimugi kauaks seda siis jätkub? Kas antud 300 000 püsib pigem aasta või aastaid? Kui kaua tulemus püsib ning kui tihti peab karvadest vabanedes keha jälle üle käima?
  Kuidas mõjub valgus kehale, nahale?

  ReplyDelete