Thursday, February 25, 2016

THE DRESS!


Mul on Teile niii vinged uudised! Nimelt saab minu pulmakleit käsitsi õmmeldud Birgit Kooli poolt. Kes teda veel ei tunne, siis saab tema tegemiste kohta natukene rohkem lugeda siit : http://birgitkool.com. Mulle nii meeldib see mõte, et kleit saab olema südamega tehtud ja täiesti unikaalne! Täna põrgatasime omavahel mõnigaid ideid ja tundub, et meie nägemus on täitsa sarnane. 
Kuna Birgit ise on hetkel Taanis, siis kokku saame me esimest korda aprillis. Juuniks peaks olema tema sõnul kleidi põhi valmis ja siis saame juba detailidesse minna. 

Täpselt nii kaua kui ma mäletan, olen alati olnud ühte konkreetset stiili pulmakleitide austaja. Mulle meeldib kui kleit istub taljesse ja alles reie juurest hakkab langema. Mulle meeldib natukene "lohisev" kleidisaba ja vahukooresed sitsid, satsid. Siit mõningad näited ka : 


Millised pulmakleidid on Teie lemmikud? On äkki kellegil mingeid ilusaid ideid pinteresti kogutud? :)

23 comments:

 1. Väga, väga lahe, et just Tema teeb su kleidi, blogist alati vaadanud kui super tööd tal on :) vägaväga lahe! ja palju õnne teile :) !

  ReplyDelete
  Replies
  1. On eksju :) Ja nii khuul, et tal on täpselt sama nägemus pulmakleidist!

   Delete
 2. Oi.. Birgit. See on küll huvitav valik :D Miks just tema kasuks otsustasid?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ta tundub mulle soe ja armas :) ja personaalne!

   Delete
 3. http://www.meiesaar.eu/wp-content/uploads/2014/09/IMG_52192.jpg
  minu meelest üks ilusamaid kleite, kahjuks endale selline ei sobiks

  ReplyDelete
 4. Kindel, et kvaliteedis nii järeleandmisi ei tee? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Birgiti ema on ju ka rätsep ja usun, et saame kindlasti ilusti hakkama :)

   Delete
 5. Tema blogi vaadates tuleb tunnistada, et julge samm :) Tegu on kindlasti VÄGA andeka tegijaga, aga ma pole kindel, et hetkel pulmakleit talle natuke liiga suur amps ei ole.

  Sina aga näed pulmapäeval lõpuks kindlasti fantastiline välja. Hoian teile siiralt pöialt, et korraldamine sujuks hästi ja saaksite unistuste pulmad, mis on täpselt teie nägu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina mõtlen nii, et.. Kõik disanerid alustasid kuskilt. Neile tuleb lihtsalt see "esimene võimalus" anda :) Tihti pingutavad algajad parima tulemuse saavutamise nimel veel rohkemgi! Ja ma siiralt usun, et see on üks nendest kordadest.

   Delete
 6. Oi, kuidas mulle meeldivad sellised lihtsad kleidid: https://ebaparlikarp.wordpress.com/2015/06/09/kas-mehed-toesti-tahavad-abielluda-printsesside-ja-seksjumalannadega-ja-miks-lihtne-boho-talunaine-ei-sobiks-d/
  Aga teile - palju õnne :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See lõhikuga kleit on tõesti imeilus! :) aitäh!

   Delete
 7. Ma (kui mitteabielus) soovitan sul pruudisalongides (või, kus müüakse selliseid kleite) ka proovimas/vaatamas/katsumas käia, et aimu saada, kuidas seljas istuvad erinevad lõiked (kui Sul see juba plaanis pole :D) Kui kõrged kingad plaanid muidu jalga panna? :)

  Kuna oled sale, siis istub sulle ilmselt ka kartulikott ilusasti selga, aga kuna oled üpris lühike, siis äkki see merineitsilaadne stiil või allalastud vöökohaga kleit teeb veel lühemaks?

  Ja ma olen sama meelt, et kunagi ju peab ka n-ö alustajale võimaluse andma. :) Kindlasti tuleb Su kleit superilus ja Sulle sobiv. Jaa veel seda, et nii lahe, et oma lugejaid ka kursis hoiad oma pulmateemaliste postitustega.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kindlasti proovin.. Juba selleks, et ideid saada ja nohh, PROOVIDA! :)) Eks hing ihkab kinnitust nagunii.

   Aitäh, aitäh, aitäh imeilusate soovide eest Sille! :)

   Delete
 8. Kui palju umbes selline tellitud kleidike maksma minna võiks?

  ReplyDelete
  Replies
  1. See sõltub täpselt sellest, milliseid materjale soovid, kui keerukat lõiget, mis tähtajaks jne :) Hästi individuaalne

   Delete
 9. Meie idee: https://varikasblog.files.wordpress.com/2015/11/1211-vo-well56-01_142019699148.jpg
  Mees soetas oma rüü ca kuu pärast kihlumist, mina kuskil 10kuud hiljem ja totaalselt teistsuguse kleidi. Lihtsalt proovides selgus, et minu kehatüübiga selline pikavarrukaline vintage parim valik ei ole :D

  ReplyDelete
 10. Kleidi soovitan valida keha sobivuse järgi, mitte selle järgi, mis piltidel modellide seljas kõige meeldivam tundub. Sa oled ju väga lühike, see on väga nunnu ja elegantne (petite), aga mõned riidelõiked võivad teha lühikese ja peenikese inimese järsult nagu pontsakaks päkapikuks. Lühikeste põhiprobleem, mis teatud riietes paksemaks muudab, on see, et pole väljajoonistuvat taljet. Igatahes loodan tõesti, et su soovitud lõige sulle sobib (modellipiltide järgi vaadates ei saa ette ennustada), aga ära jää ühte soovi kinni, kui see lõige päris õige ei tundu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda nagunii.. Plaanis on loomulikult enne salongis ühtteist proovima minna ja alles siis lõplik otsus langetada :)

   Delete
 11. Oi mul terve pulma inspiratsiooni kaust Pinterestis ( kaunistused, soengud, kleidid jne jne), mine piilu @riinreitmann ;) pinterest annab üldse nii palju ideod ja mõtteid juurde ka saad ise ka selgust, mis stiilis pulm sulle sobiks :)

  ReplyDelete
 12. Olen ka mõningaid ideid kokku kogunud: https://www.pinterest.com/eliskirt/wedding/

  :)

  ReplyDelete