Tuesday, January 5, 2016

Scavenger Hunt with the anonymous - a new letter


Kuna puhkasin perioodil 22.12 - 04.01, siis saingi alles eile sekretärilt uue ümbriku. Minu suureks üllatuseks ei olnud sellel järgmist vihjet. See on täis imeilusaid sõnu, komplimente, aga kuidagi selline tühi tunne on. Midagi oleks nagu puudu. Ma oleks lausa valmis hundirattaid viskama, et teada saada kes neid kirju kirjutab. Teisest küljest mõistan ja austan inimese soovi jääda anonüümseks. Lihtsalt.. Kes iganes, kus iganes see inimene ei oleks, siis kindlasti on antud postkaardid mulle tohutult elevust ja motivatsiooni toonud. Kindlasti ka igal korral naeratuse näole mananud. Aitäh selle eest!

Kuidas Teie antud olukorras käituksite?

5 comments:

 1. Millal me näeme videot "Abielus esimest silmapilgust" osalejatega? Reklaamisite selle suurelt välja, aga nüüd on sellist juba kuid möödas.. Lubadusi ei täidagi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eelmise postituse all sai just vastatud. Kahjuks see video ei lähegi avalikuks. See sai kehvakene ja pool läks kaduma :) ehk teine kord

   Delete
 2. ''Sai just vastatud''? :D ehk seda tüüpilist Mallu lahmimist igal pool peaks kohe tõepähe võtma ja aru saama, et see oli tõsiselt mõeldud? :D aga tegelikult isiklikult arvan, et kindlasti oldaks rahul ka kehvakesega, kuna kogu see saade ju tekitas nii palju kõneainet :) või on sel mingid muud tagamaad, miks videot ei avalda? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma vastasin ise ka tegelt, aga see oli hoopis teise postituse alla tulnud sarnase sisuga kommentaarile. Ei pannud tähelegi enne :)

   Ei ole üldse teist põhjust, mis seal saakski olla? Osa videost on kaduma läinud ja ülejäänu on ka kehvake :)

   Delete
 3. Huvitav, et eesti postimark ja kiri inglise keeles.. Põnev!

  ReplyDelete