Monday, January 4, 2016

Appi tuleb blogija!


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p!

Heihoo! Otsustasime Malluga mõni aeg tagasi ühe vinge projekti käima lükata. Nüüd on see juba täies hoos ja kaks esimest ettevõtmist juba käsil! Täpselt me nendest veel ei räägi, aga varsti saate sellest juba lähemalt kuulda. Teeme sellest väikese "blogisarja" ja saate meie tegemistele kaasa elada meie youtube'i channelil ja loomulikult blogides. Kui kellegil on mingi mure, siis võtke meiega ühendust ja rohkema info saamiseks tšekkige videot! Mitte ükski mure ei ole liiga väike :)

Ilusat alanud nädalat!

11 comments:

 1. Lahe mõte, kuid kas teile pisut hirmutav ei tundu oma koduse aadressi jagamine netis? :D

  ReplyDelete
 2. Inimesed on läbi aegade kuulsusejanus esimesena abivajajaid ära kasutanud. Teis mõlemas on näha et seda ei tehta siirusega vaid rahalise projektina. MTÜ varju pole mõtet pugeda, inimesed teavad kuidas selle kaudu maksuvabalt omale raha sahkerdatakse. Pealegi meil on juba selliseid saateid nagu Kodutunne, Kaua Võib ja muud taolised projektid. Ja Mallukas on ikka naiivitar küll, sina Triini poed oma malbe näoga niikaua kellegi perses kuni ta sulle kasulik on. Ilublogijatega sõbrustamisest ei kaasnenud oodatud tulu, nüüd leidis järgmise kellel rohkem feimi ja tutvusi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pigem on idee selles, et blogi tuntust ära kasutada abivajajate jaoks. Alati ei ole tähtis kuulsus. Neid saateid on küll, aga abivajajaid veelgi rohkem. Nendesse saadetesse laekub ju tuhandeid abipalveid, kui me kasvõi mõnegi täide suudame viia, on juba hästi :)

   Eks sinu arvamust ma kuidagi otseselt kõigutada ei saa, aga ma ei saa sinna ka midagi parata.

   Delete
  2. Ma küll öösel ei saa videot vaadata muidu laps ärkab aga kas seal videos siis juttu et kavatsete telesaatessse minna või selle teha? Kui ei siis ma ei saa aru selle inimese arvamusest, kui ja siis on see arvamus huvitav, mina pigem ikka aitaks inimesi niisama, hea tunne jääb sisse peale aitamist.

   Delete
  3. Ja minuteada on Triinu ja Mallukas väga pikalt juba sõbrannad olnud, ei saaks öelda et Triinu nüüd leidis lolli kelle arvelt tulu teenida/kuulsaks saada.

   Delete
  4. Me ei kavatse telesaatesse minna, vaid teeme seda ainult oma blogides :)

   Delete
 3. Tublid olete! Olgugi et kindlasti leiate ka palju kritiseerijaid ja halvustajaid, kuid oskus on ka neist õppida nö kurja sisu seest iva leida. Ja arvata, et kellegi jutus-mõttes iva ei ole on samamoodi kapseldumine iseenda ninaotsa, egosse, tunnustamisvajadusse, et me teeme ju head ja ei arenda sugugi. Aga jah, mina kiidan teid küll ettevõtlikkuse eest! Ja üks mõte, mis tuli, usun, et paljud pelgavad telesaadete poole pöörduda, tahtmata üleriigilist kuulsust ja tähelepanu, jättes nii oma vajadused varju. Nii võib mõni neist just teie poole pöörduda ja abi saada. Kas teete promo, oma tegevuste tutvustamist vaid veebis või pöördute ka otse linnade-valdade sotsosakondade poole? Neil on palju infot juba omast käest võtta ja saavad ehk seda teiega jagada. Seda enam, et paraku paljud abivajajad ei puutu blogidega kokku ja alati ei saa ka lootma jääda, et keegi sugulane-tuttav kes teie tegemistest teaks, tuleks selle peale, et mõni selline tutvusringkonnas tal on või siis lihtsalt ei märgata just seda kes teglikult abi vajab. Märgatakse paraku rohkem neid, kes tahavad, et neid märgatakse. Sotsosakonnad paraku teavad ka neid tagasihoidlikumaid. Näiteks samas vallas keegi kus Sinu maakodugi? Ole pai, uuri! Edu!

  ReplyDelete
 4. Kas saab nõu küsida ka nii, et ei kajasta kuskil blogis või kui keegi tahab abi siis tuleb kohe blogis ka jutt? Sest on palju kes sooviksid nõu ja abi, aga ei soovi olla avalik?

  ReplyDelete
 5. Ja kuna on tulemas video, mis tegite "Abielus esimesest silmapilgust" neidudega?

  ReplyDelete
 6. Tahaks ka seda ''Abielus esimesest silmapilgust'' neidude videot näha juba :) Möödas on ju piisavalt pikk aeg, enam ei tohiks miskit saladus olla?

  ReplyDelete