Wednesday, December 2, 2015

Chloe Ilusalong - Vahel tuleb anda teine võimalus!


Mäletate mu postitust Chloe ilusalongi kohta? Seda saab lugeda siit : LINK. Ühesõnaga.. Minuga võttis postituse ilmumisega samal päeval ühendust üks nende inimestest. Nad kutsusid mind tagasi ja tahtsid, et annaksin neile uue võimaluse. Alguses plaanisin lihtsalt raha tagasi küsida.. Siis mõtlesin veidi ja arvasin, peaksin andma neile teise võimaluse. 

Aja tehniku juurde sain väga kiiresti. Mind võttis vastu rõõmsameelne Ljudmilla. Ta rääkis täitsa kenasti eesti keelt muide. Olin väga skeptiline ja tegelikult tundsin ennast seal salongis esialgu ebamugavalt. Istusime siis oma eraldi ruumikesse ja tehnik asus tööle. Küüned said tõesti kiiresti korda ja tegemist oli oma ala spetsialistiga. Ei olnud seda tunnet, et ta nüüd meelega hullult usinalt pusiks mu küünte kallal. Ta tegi seda kõike nii muuseas. Samal ajal hakkasime vestlema.. Ta seletas mulle ka tekkinud olukorda.  Eelmisel korral oli sattunud mulle küünetehnik, kes tegelikult on geellakkimist teinud päris pikka aega, aga olnud vahepeal lapsehoolduspuhkusel. Tagasi tulles õppis ta tegema ka prantslast. Kusjuures näha oli, et mõlemad teenindajad kasutasid sarnast tehnikat. Ta ütles, et sattusin olema peale õpingut selle teenindaja esimene klient. Enne minu tulekut oli ta  jubedalt pabistanud ka. Hurh. Mul läks süda hellaks, aga teisest küljest mõtlesin, et huvitav miks ta siis ise mulle kohe ei öelnud, et kuulge.. Mul ikka läheb nässu, sest pabin on suur ja äkki saame ikkagi kokku leppida uue aja nii, et teda õpetanud tehnik kõrval oleks. 


Aga eks kogemusest õpitakse. Praegu on mu küüned väga kenad ja Ljudmilla juurde soovitaksin ma minna küll. Hinna pärast valin ilmselt järgmisel korral siiski teise ilusalongi, aga oma halvad sõnad võtan ma tagasi. Tegelikult on tegemist täitsa püüdlikute inimestega ja kindlasti nad meelega midagi üle põlve ei tee. 

Muide.. Eelmisel postituse alla jätsite te nii palju toredaid soovitusi ja ühest neist haaras ka minu hea kolleeg Anna kinni. Kui ta eile kontorisse tuli ja oma tulemust/kogemust minuga jagas, otsustasin,et järgmisel korral lähen proovin ise ka järele!

OT : Juba homme on muusikavideo esilinastus Supernova kinos! Suurel kinoekraanil saab näha muusikavideo making ofi, kaadritaguseid, intervjuusid ja muusikavideot ennast ka loomulikult. Hiljem on meil plaanis ka pisike aftekas. Kes on tulemas? Ürituse kohta leiab infot siit : LINK.

2 comments:

  1. Ohoh, kus salongis su kolleeg käis? :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. https://www.facebook.com/BirgitiKuuned/?fref=ts :)

      Delete