Wednesday, November 18, 2015

Midagi pehmet, karvast ja sooja!


Mõni aeg tagasi võttis minuga ühendust neiu nimega Daisy. Ta ütles mulle, et oli teinud oma Preili D-disaininurga facebooki lehel küsitluse ja uurinud, et millise Eesti blogija kaelas nad kraed näha sooviksid. Minule üllatuseks hääletati minu blogi poolt suure osakaaluga ja nii see vahva krae minuni ka jõudis! Suur aitäh Teile selle toetuse eest ja see on nii armas, et mind meeles peate. Aitäh! Preili D-disaininurga facebooki lehe leiab siit. LINK.  

Soojasid kraesid teeb Daisy ise. Need on kunstkarusnahast ja valik on üüratu. Igale ühele leidub sealt midagi. Minu meelest on see väga kihvt idee, sest sellega annab nii paljudele erinevatele riietele uue elu sisse puhuda. Mina olen seda kandnud mantli, jope, kardiganide ja isegi t-särkide peal. Annab outfitile hoopis mõnnama ilme! Seda saab eest lahti kanda või haagiga kinnitada.. Täpselt nii nagu parasjagu vaja. 


Ühe krae hinnaks on ligikaudu 15-20 eurot (sõltuvalt mudelist). Minu meelest jälle üks väga kihvt ja päris hea hinnaga jõulukink mõnele sõbrannale või emale. Kõige toredam on selle juures see, et iga krae on valminud Daisy poolt käsitööna ja ühtegi samasugust ei ole. Iga toode on selles mõttes unikaalne. Mulle kohe meeldib, kui inimesed teevad oma tööd südamega!


Muide.. Krae saab endale ka täitsa ise kokku panna. Valida saab krae kuju (ümar/kolmnurkne), pikkust, värvi ja kinnitust (haak või pael). Mul on Teile hea uudis ka! Võlusõnaga "Costany Sparkles" saab kraesid -10% soodsamalt! Piiluge tootevalikut siit : LINK.

Hoidke end soojas, ilmad on petlikud! (:

8 comments:

 1. Oh, sa oled abielus? Järeldan blogi headeril oleva kruusi teksti põhjal. Armaaas. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei ole abielus :) Kristo sõbrad lihtsalt kinkisid meile

   Delete
 2. Võiksid vahest kirjutada ka mida teed oma juustega, mis värvidega viimati värvisid jne :)

  ReplyDelete
 3. Kust sa selle armsa kardigani said? :))

  ReplyDelete
 4. https://www.youtube.com/watch?v=CevxZvSJLk8

  Vaata seda videot, meenutab kangesti sind, eriti tumedate juuste aegadel. :)

  ReplyDelete