Thursday, November 26, 2015

Aitame unistused ellu viia! - "Adopted Thought"


Tänane postitus on natukene teistsugune kui tavaliselt. Alustame algusest. Ma tahaksin Teile rääkida natukene oma kunagisest armsast pinginaabrist Kennethist. Kennuga koos käisime lasteaias, koolis ja oleme siiani alati üksteise jaoks olemas. Kennu on just praegu viimas täide oma suurimaid unistusi. Seda selg-selja vastas oma õe Christiniga. Nimelt on nad võtnud eesmärgiks jõuda sinna kõige tippu.. Hollywoodi! Suured väljakutsed on juba seljatatud ja lõpuks on neil see võimalus. Hetkel on sündimas nende esimene lühifilm "Adopted Thought". Filmi produtsendiks on Kennu, filmi kirjutas tema õde Christin, filmi direktoriks on Alex F.Harris ja filmi peaosades on Esteban de la Isla ja Christin Muuli. Antud filmiga plaanivad meie Eesti tublid noored osaleda Ameerika ja Euroopa filmifestivalidel. See on nende võimalus minna vallutama suuremaid ekraane. See on irvakil uks Hollywoodi! Film tuleb avalikuks veebruaris 2016. Sihid on selged.. Film osaleb Sundance filmifestivalil, Beverly Hills, Nashville ja Brooklyni filmifestivalidel jpm.

Selleks, et see kõik ellu viia, on neil vaja oma sõprade/lähedaste ja üleüldse meie eestlaste toetust. Iga toetus saab märgatud ja kajastatakse ka filmi subtiitrites. Meie oma inimesi saab toetada, kas 10, 25, 50, 100, 250 või 500USD'ga siin : https://www.indiegogo.com/projects/adopted-thought-short-film#/.

Kes rahaliselt toetada ei saa, siis minge hakake nende facebooki sõbraks : SIIN. Ka iga levitatud sõna on meeletult suur toetus ja tähendab nende jaoks tervet maailma!


Kuna ma tohutult usun nendesse, siis sellepärast antud infot Teiega ka jagan. Aitame koos Kennu unistuse täide viia ja anname neile tuult tiibadesse! 

2 comments:

  1. Teemaväline aga mul tekkis üks küsimus. Nimet kas sa suitsetad? 😃

    ReplyDelete
    Replies
    1. Olen seda põgusalt varem blogi kommentaariumis maininud, et kahjuks jah.

      Delete