Friday, October 16, 2015

Yay or Nay?


Leidsin ühe grupi kaudu sellise töötlemise app'i nagu Mycam. Siis juhtus see. Ma nii tahaks mingit muutust! Väidetavalt pidi hästi sobima. Yay or Nay? (:

Ilusat nädalavahetust!

Aaaa.. ja btw! Mulle tuli ettepanek teha uus osa meie pillow talki seriaale. Kui kellegil mingeid vahvaid küsimusi on, siis võib ka need siia postituse alla jätta!

39 comments:

 1. Sa näed välja nagu lahke/helde nõid :D (pole halvaga mõeldud :)

  ReplyDelete
 2. Yay! Hetkeks arvasingi, et oledki juuksed ära värvinud. Väga hea näeb välja!

  ReplyDelete
 3. See värv sobib sulle niii suurepäraselt!
  Kui sul on soovi värvida, siis tõesti tee seda. Näeksid imeilus välja :)

  ReplyDelete
 4. On jaa väga väga ilus :) Sobib väga hästi.

  ReplyDelete
 5. Wauuuuuu väga lahe, sulle väga sobib!!! Ilus neiuuu

  ReplyDelete
 6. mu arust ka näeb VÄGA hea välja ! :)

  ReplyDelete
 7. Minule nii väga ei meeldi. Kole ei ole, aga mulle isiklikult meeldib praegune rohkem või siis katsetaksin midagi pruunikamat.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ütleks sama, mis Agnes. Pluss Sa oled praegu väga ilus ja su juuksed niigi vatti saanud, ära riku neid rohkem, Triinu! Seega NAY, please, for the sake of your hair :D Sulle võib praegu tunduda küll ilus, aga vb paari kuu pärast enam ei tundu. Punane ju kulub ka kiiresti ja siis peab uuesti värvima jne v maskidega vaeva nägema, et see värv püsiks jne, usu mind, sa ei taha seda rikkumist enda juustele. V mõtle väga selgelt läbi see, kui siiski selle kasuks otsustad. Mu sõbranna värvis ka end punapeaks, kuu aega v nii oli jube rahul endaga ja täitsa kena värv oli tal, keegi ei julgenud muidugi öelda, et ei sobi ka, kuna ta näost ja kehalt väga ilus inimene nagu sinagi. Aga siis hakkas värv maha kuluma ja ta juuksed nägid tõesti nirud välja. Ja küll tal oli tegu, et end blondiks tagasi saada pärast. Aga nüüd kõik kiidavad ja ma ka kiidan, et loomulik on ikka NIII palju ilusam värv kui punane :) Eksperimenteeri pigem millegi pruunikaga jep, see sobiks sulle ka väga hästi! Usu meid!

   Delete
  2. Punase värviga on tõesti väga palju sahmerdamist.. tean omast käest..Värv kulub kiiresti..muutub oranzikaks..

   Delete
 8. tõesti hästi sobib. samas punane sobib vähestele, kuid sina vist üks neist vähestest :)

  ReplyDelete
 9. yay to the colour, nay to the extensions :)

  ReplyDelete
 10. Vauu JAAAAA :) nii kena ! :)

  ReplyDelete
 11. Need, kes siin kirjutavad, et täiega meeldib, tahavad vist meelega, et sa kole välja näeksid. Üldse ei sobi sulle see värv.

  ReplyDelete
 12. Minu arust ka nagu ei sobi. Praegune variant on kuidagi parem :) Aga tähtis ei ole teiste arvamus või teistele kordaminek, vaid ikka enda arvamus ja tunded ;)

  ReplyDelete
 13. Hele on Sinu värv, nii et nay :)

  ReplyDelete
 14. Harjumatu, aga ilus:D

  PS: Millal sa laserepilaatorist kirjutad ja kaugel video on, kus Malluka ja pulmasaate tüdrukutega olete?

  ReplyDelete
 15. Väga vinge, kohe värvipott pähe ;)

  ReplyDelete
 16. No ikka T Ä I E G A YAY! Imeliselt sobiks!

  ReplyDelete
 17. Mis app'i nimi on? Mycam ma ei leidnud :)

  ReplyDelete
 18. Ära tee seda viga. Punane sobib tõesti väga vähestele ja see on ilus umbes täpselt nädal aega, siis hakkab see inetult tuhmuma ja kuluma. Ja punasest pigmendist juustes on oi oi kui keeruline lahti saada hiljem. Blond sobib sulle tunduvalt paremini.

  ReplyDelete
 19. Värv on täitsa ilus, kuigi blond versioon instagramist, meeldib rohkem :) Aga muidugi mulle meeldivad su lühemad juuksed rohkem, näed nendega lihtsalt imearmas välja :)

  ReplyDelete
 20. minu arust ka niii ilus, tõesti:) aga sellessuhtes olen nõus, et punast väga raske ilusana hoida pikemat aega, aga mõtle läbi :) sobib küll muidu tõesti hästi! ja see küsimus ka, et mis app see on? kas iphones või arvutis vms? tundub lahe:D

  ReplyDelete
 21. Minu arust väga kaunis,päriselt.Effektne ja särav.Ja jumala eest ära pruuniks tee,nagu siin keegi soovitas....pruun võid 40 olla,praegu just võiksid särada ja sellist värvi lubada endale.Mina teeksin ära:)

  ReplyDelete
 22. mkm, ära värvi selliseks, need ebaloomulikud värvid on kohutavad ja nagu eelpool öeldud, kuluvad kiiresti.

  ReplyDelete
 23. Sa näed praegult nii ilus välja! Ära veel värvi. Ausalt.

  ReplyDelete
 24. Minu arvates värvivad juukseid neoonvärvidega ainult 14-aastased (või vanemad kes on mõne kriisi läbi elanud ja otsivad jälle enda kohta ega tea, kes nad enda olemuselt on). Nii et puhtalt tõsiseltvõetavuse huvides (mis on ju su töös oluline) arvan ma, et tasuks jääda traditsiooniliste värvide juurde. Kuid see ainult minu arvamus :)

  ReplyDelete
 25. Mulle väga ei meeldi, aga ma olen rohkem ka klassikalise ja loomuliku ilu austaja. Minu meelest näed sa praegu vga hea välja, see punane (ja need pikendused!!!) on veits creepy.

  ReplyDelete
 26. Ütleks, et ei sobi. Teeb sind kuidagi vanemaks, aga eks ilus naine kannab kõik välja ja sina oled ilus naine. Punane vajab tihedat värvimist ja hoolitsemist, hiljem pigmenti keeruline välja saada. Jääb teiste värvide all kumama. Kui meeldib, siis muidugi! :)

  ReplyDelete
 27. Minu arvates ei ole kõige kenam. Tundub liiga võlts.

  ReplyDelete
 28. Ilus tundib, aga mõtle kindlalt enne järgi. Punane on ilus vaid mõned nädalad (oleneb kui tihti pead pesed). Siis peab seda tihti värskendama.
  Olin ise mõnda aega punapea, ja oiiiii kui tüütu see oli. Pidev värvimine. Siis kui juuksed märjad olid, ilid ka kõik heledad asjad, mis juuste vastas käisid punased. No ja nüüd otsustasin oma juuksed uuesti blondiks värvida. Juuksuris käies sain pähe ühe tugevaima astmega blondeeria. Lõplikult seda punast välja ei saanudki. Mingid punased salgud on siiani. Või noh, mitte punased vaid oranžid salgud. Ja punane pidi veel hullem värv olema kui nt must.

  Kokkuvõttes, mõtle hoolega kui tõesti punaseks värvida soovid!

  ReplyDelete
 29. Ka ei meeldi jah. Ma ei saa üldse aru, miks on vaja midagi nii ebaloomulikku pähe panna? Kui tahad midagi silmatorkavat, vali loomulik punapea, mis pole üldse otsesõnu punane või, veel hullem, roosakas või lillakas, vaid justnimelt oranžikas või vaskne. Vt nt siit need heledamad/kirkamad http://www.haircareandhairstyles.com/copper-colored-hairs-suggestions/ või guugelda ise "copper hair" (või veelgi loomulikum "strawberry blonde hair"). Minu suur lemmik on selline värv ja kuigi seegi tuhmub, ei pea iga nädal küll sellega jahmerdama.

  ReplyDelete