Monday, October 12, 2015

Teekond Tervislikuma Minani : Enne & Pärast - reaalsus


Eile proovisin endas taas motivatsiooni tekitada, et veel korralikumalt toitumine ja trenn käsile võtta. Mind on alati inspireerinud tulemused ja seetõttu proovisingi leida ühe realistliku enne ja pärast foto. Vasakul olev pilt on tehtud minu kõige kõrgemas kaalus.. See oli eelmise aasta maikuu. Täpselt siis kui Kristoga just tutvunud olime. Ise viskan ka nalja, et kui Kristoga suhtesse asusime olin ikka totaalselt teine inimene. Tumedate juustega ja natukene ümmargusem. Endalgi on päris naljakas antud fotot vaadata.

Nagu Te eelmisest antud seeria postitusest lugeda võisite, siis olen mina pigem selline äärmuslik pühenduja. Ka praegu peeglisse vaadates tunnen mõnikord, et see ja see võiksid olla paremini ja miks ma ometi seda kava eile õhtul ei jälginud?! Siis püüan reaalsusesse tagasi tulla ja näidata endale, et päris hulluks ka ei tasu minna. Tuleks ennast armastada täna ja praegu. Suur tee on käidud ja loomulikult on suur tee veel minna. Loen teekonna enda jaoks õnnestunuks, kui söömata ei möödu enam päevagi ja välimus püsib stabiilsena. Kaalul olevaid numbreid ma enam nii palju ei jälgigi. Varem tegin seda lausa mitu korda päevas. Nüüd jälgin erinevust pigem ümbermõõtudes ja väljanägemises. 

Kuidas motiveerite ennast Teie?


19 comments:

 1. Olen samas hotellis käinud Türgis mis vasakpoolsel pildil :)

  ReplyDelete
 2. Ega sa ei mäleta mis su kaal muidu vasakpoolsel pildil oli? Ma olen hetkel umbes see vasakpoolne pilt ja tahaks olla parempoolne :D sa annad head motivatsiooni, aitäh!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma usun, et kuskil 53-54 kilo :) aga ma olen hästi pisike ka. Praegu kaalun 46,5

   Delete
 3. Appi, mulle pole kunagi tundunud, et sa nii suur oled olnud kui vasakpoolsel pildil! :O Aga tõesti .. väga väga tubli oled olnud ja juba sina siin oled hea motivaator :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle endale ka kuni.. reaalsus kohale jõudis :D

   Aitäh! See on minu jaoks nii oluline :)

   Delete
 4. Koguaeg oled olnud imeilus. Nii seesmiselt kui välimiselt :)

  ReplyDelete
 5. Olen ka ikka aegajalt Sinu blogi lugenud, aga kunagi pole Sa mulle paks tundunud. Kui nüüd neid kahte pilti võrrelda, siis on ikka suur muutus toimunud, nagu 10 kg oleks kadunud. Väga tubli! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eksju.. Aga minu kasvu juures ongi 5 kilo täpselt nagu 10 :D

   Delete
 6. Küsin huvi pärast, et kuidas suudad olla päev läbi söömata või väikese söögiga? Kas paha ei hakka? Mul hakkab juba kell 12 väga halb ja veresuhkur läheb madalaks kui süüa ei saa. Kaalun 170 cnm pikkuse juures 53 kg.
  Oled väga kena ja särav naine ja loodan, et leiad rohkem enesekindlust ja võime ennast rohkem hinnata ja armastada!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures mina suudan ka söömata olla just tööl, sest nii kiire on lihtsalt. Muidugi ma ei eelista sellist olukorda, kus lõuna jääb vahele, aga vahepeal see käibki nii "lihtsalt", et süvenen üleliigselt töösse.

   Delete
  2. Mul kuidagi jah tekkis selline periood. Ma isegi ei mõelnud toidule. Ega siiani on niimoodi vahel.. Tulen õhtul koju ja avastan, et olen söönud ainult ühe õuna :/ sellepärast ma põhiliselt praegu kava jälgingi. Ma tean, et see ei ole tervislik.

   Delete
 7. Kui pikk muidu oled? Muutus on küll imeline :)

  ReplyDelete
 8. Kas sa pole möelnud enda ja Kristo tutvumisest kirjutada ? :)
  Ja muutus on uskumatu. Olen su blogi lugenud ikka pikka aega ja tol hetkel küll ei saanud aru,et vahe nii suur oleks olnud :D

  ReplyDelete
 9. Olen praeguseks 7 kg maha võtnud. Enamus on läinud tänu toitumisele, kuid ka jõusaal on kaasa aidanud. Motiveeringi end sellega, et olen ju jõusaali eest maksnud ja seega tuleb ka käia. Samuti kui enne ja pärast pilte vaadata, on vahet märgata ning see motiveerib veel edasi pingutama.

  ReplyDelete
 10. Kui pikk sa muidu oled ? Olen ise 160-161 ja täna kaalule astudes vaatas vastu 58.9 kg :( Olen alati olnud selline, kes sööb kõike aga just soolast. Magusat ma väga ei armasta, näksimise kommet mul ka pole. Olen alati mõelnud, et peaksin jalad pepsi alt välja sirutama ja liikuma hakkama ning küll siis see kaal ruttu langeks :D Olen nüüd mõtlema hakanud, et peaks ka Erik Orguga liituma ja esimest korda elus jõusaaligi minema aga esimesel korral peaks ikka eratreeneri võtma, kes teaks rääkida mida ja kui palju tegema peaks ja täna uurisin hinda - kuku pikali. Ühesõnaga näed fantastiline välja ja loeks meeleldi postitusi sellest, kuidas täpsemalt kõigega alustasid.

  ReplyDelete
 11. Hei!
  Kirjutasin sulle fb, võimalik, et läks kausta teised või pole veel jõudnud vastata! 😊

  ReplyDelete
 12. Tume pea sobis paremini kuidagi.

  ReplyDelete