Monday, October 19, 2015

KATSE : Sääred siledaks Silk'n Glide Xpress fotoepilaatoriga #2


Nii.. Ongi möödas esimene kasutuskord. Lõpuks sain selle masinavärgi omale selgeks ka. Minu suureks imestuseks töötab aparaat ainult siis, kui ta on ühendatud elektrivõrku. See tegi kasutamise palju raskemaks, sest pidin valima selle vahel, et kas teha protseduuri voodis või esikus. Mõlemad olid üsna ebamugavad variandid, sest näiteks kaenlaaluseid on ilma peeglita päris keeruline teha. Õnneks on kaasas olev juhe üpris pikk ja vajadusel saab pikendusjuhtme abil natuke mugavamasse asukohta ennast sättida.

Kõigepealt tuleb siis kindlaks määrata, millisel astmel antud toodet kasutada. Mina valisin viie tugevuse seast teise. Kasutamine ise on väga lihtne.. Asetad sensori nahapinnale ja aina klõpsad nuppu. Protseduuri ajal peaks ühte piirkonda töötlema 2-3 korda. Vähemalt nii teadis Leenu rääkida. Selliselt ka toimisin. Kasutamise ajal on nahal selline soe ja õrnalt surisev tunne. Ei mingit ebamugavust või valu. Ainult ühe koha peal (põlve õndlas) ma korraks tõesti võpatasin, sest sealt kohast nahapinda töödeldes, läks aparaat vähe kuumemaks. Nüüd ei ole muud kui oodata 2 nädala möödumist ja protsessi korrata.

 Päris naljakas on mõelda, et taoline tegevus peaks karvad igaveseks kaotama. Ootan selle aasta suve põnevusega!


Kes Teie seast on varasemalt fotoepilaatorit kasutanud? Millist karvaeemaldus viisi eelistate?

PS! Kui keegi on taolisest aparaadist huvitatud, siis Hairfree pakkus meie pesa lugejatele ka tootelt -10% soodustust http://www.hairfree.lv/ee/fotoepilaator-silkn-glide-xpress-300000

11 comments:

 1. Ootan põnevusega, millise tulemuse saad :)

  ReplyDelete
 2. Kas teadsid, et naha tüvirakud asuvad just karvanääpsudes... Ma ei tea küll, kuidas see protseduur mõjub, aga kui ta mõjutab karvanääpse, mõjutab ta tõenäoliselt ka tüvirakke.. Tüvirakkude hävimisega kaob naha paranemisvõime ja loomulik uuenemisvõime...
  See lihtsalt nn fun fact, ma ei ole küll uurinud, kuidas see protseduur mõjub vms, aga paneb sellele mõtlema küll :) Oled sa ehk ise uurinud, kuidas see mõjub ja kas sellealaseid uuringuid on tehtud?

  ReplyDelete
 3. Minul on Philipsi oma. Olen seda nüüdseks säärtel juba päris mitu korda kasutanud ja on näha, et osad kohad on juba karvavabad. Seega töötab :D aga minu ja sinu masina erinevus on see, et võib ainult ühe korra soovitud piirkonda töödelda.
  Kuna mul on tihe karvakasv siis minu jaoks saab see olema parim abimees. Loodan, et enne suve saan ikka jalad siledaks.

  ReplyDelete
 4. aga eemaldas siis kõik karvakesed ilusti?

  ReplyDelete
 5. Minul oleks samuti huvitav see info, et kui ta nii fataalselt karvasibulat mõjutab, siis kuidas see naharakkudele mõjub, puudutatud saavad ju mõlemad ja ega nahk "kivist" pole, et karva tapab, kuid nahale ei mingit mõju...? Tõenäoliselt müüjapoolt sellele sisulist vastust ei saaks, sest nemad müüvad ju toodet, "kõik on turvaline ja teaduslikult kontrollitud" väga ei veena. Oled sa uurinud, nahaarstiga konsulteerinud ja oskad äkki natuke sügavamat infot jagada meiega?

  ReplyDelete
 6. Vale koht, kus küsida, aga kus sa lasid oma ripsmed panna? Mäletan, et rääkisid siin vahepeal kahest tehnikust, kumma kasuks otsustasid ja kas soovitad ka? Kaua sul hoolduste vahe oli ja mis pikkus/suurus?

  ReplyDelete
 7. Ostsin ka endale just sarnase masina, aga teise firma oma. Minul oli selgelt öeldud, et ühte kohta ei tohi rohkem kui korra teha ja peab jätma vähemalt nädalase vahe. Muidu võib põletus tulla. Peale päevitamist ei tohiks ka kindlasti seda kasutada, kuna jällegi võib põletus tekkida.

  ReplyDelete
 8. teemast välja üks küsimus :)
  kus koolis õppisid, et nyyd maakleri erialal töötad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Läbisin koolitusi ja oman koolituste diplomeid usast, lätist ja eestist. Maakleritele mingit eraldi kooli ei ole :)

   Delete
 9. Tere! Küsiks hoopis sellise küsimuse, et Malluka tüdrukuteõhtu videot Sa ei jaganud. Samuti lubatud video abielusaate tüdrukutega pole ka tulnud. Kas neid pole üldse oodata?

  ReplyDelete
 10. Kas uut sissekannet ka oodata on :)? Kuidas tulemused on?

  ReplyDelete