Wednesday, September 16, 2015

Üks tore hommik Kiehlsiga - Arvustus : Daily Reviving concentrate


Eelmisel nädalal kutsus Kiehl's meid oma uue toote esitlusele. Reeglina ei ole ma väga palju taolistest üritustest osa võtnud, aga sellel korral ootasin põnevusega. Ma lihtsalt olen alati sellest luukerest kaubamajas muigega mööda kõndinud ja kutse ise serveeriti juba nii omapäraselt. Kui tihti ikka keset tööpäeva mõne värvilise muffiniga järsku üllatatakse? 

Kuna ma ei olnud siiani ühtegi Kiehl'si toodet proovinud, siis ei olnud mul ka erilisi ootusi. Tore oli teisi kaasblogijaid üle pika aja näha, natuke sädistada, värsket apelsinimahla limpsida ja lõpuks ka toodete ja brändi esitlust kuulata. 


Päeva staariks oli Kiehl'si uus päevaseks kasutamiseks ettenähtud näoõli. Lõhnab ta täpselt nagu sidrunhein (meenutab kusjuures täpselt Stellakese (link) loodud lõhnaküünalt). Siiani olin ma kasutanud Vestige Verdanti õli, aga kahjuks pean ma tõdema, et mulle see nii head muljet avaldanud ei ole. Minu naha seisukord pole märgatavalt muutunud ja mingit VAU efekti see ka ei tekitanud. 

Mul on olnud võimalus nüüd umbes nädalake antud toodet kasutada. Ma tõsiselt naudin seda sidrunheina värsket lõhna hommikuti! Reeglina on nii, et kasutan antud toodet hommikuti peale pesus käimist ja lasen tal sisse imenduda seni kuni hommikusööki söön. Kuna minu näonahk on väga kuiv, siis mulle on taoline näonahka turgutav õli ideaalseks kaaslaseks! Koostiselt on see mõnusalt kerge ja imendub kiiresti. Üheks kasutuskorraks piisab täiesti kahest või kolmest tilgakesest õlist. Ma usun, et see toode tegelikult sobiks ka rasusema nahaga inimestele. Rohkem infot toote ja ettevõtte kohta leiab nende facebooki lehelt : Kiehl's Eestis

Toote hind lettidel oli minu meelest 41 eurot. Kuna toode säilib 18 kuud ja iga kasutuskorra jaoks on vaja vaid mõnda piisakest, siis tegelikult ei olegi see hind nii krõbe. Usun, et selline killuke luksust kulub igale naisterahvale ära :)

PS! Kas Te teatsite, et Kiehl's alustas tegelikult apteegina? How cool is that?

4 comments:

 1. Hei Triinu!

  Sa näed väga-väga hea välja :)

  (Lihtsalt huvi, et kas kannad juukseid nüüd tihemini krunnis kui pikenduste ajal? Ma iseenda pealt olen täheldanud, et kui lasin otstest päris kena pikkuse kahjustatud juukseid maha lõigata, siis tunduvad hetkel juuksed niii lühikesed olevat, et krunn on hommikuti justkui ainuõige valik :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitääääääh! :) Kuule.. mulle tundub küll nii jah :D

   Delete
 2. Kust see ilus beež jakk on pärit (1. pildil)? :)

  ReplyDelete