Monday, September 7, 2015

Tee tervislikuma minani - Tagasi rajale!


Uuuuuh, piinlik tunnistada, aga ma ei mäletagi enam, millal ma viimati jõusaalis käisin. See oli vist mai alguses. Ma täpselt ei oskagi öelda, et millest see motivatsiooni puudus tekkis.. Lihtsalt vajusin rajalt kõrvale. Septembri alguse puhul võtsin ennast uuesti kätte ja sellel korral ma enam alla ei anna. Kutsun Teid uuesti minuga koos antud teekonda läbima!

Esimese päeva puhul otsustasin alustada natukene kergemalt.. Muidu ei seisa ma üldse homme püsti. Trenni tegin 40 minutit + venitamine. Alustasin soojenduseks jooksuga ja hiljem andsin jalgadele ja kõhulihastele tuld. Kolmapäeval on plaanis seljale ja kätele vatti anda.


Peale trenni ma eriti midagi vaaritada ei viitsi ja kuna ma otse peale tööd läksin, siis oli peale trenni kõht kohe eriti tühi. Keerasin omale kodustest vahenditest kokku maitsva salati. Sisse panin tomatit, kurki, porrut, kanafilee sinki, light juustu, törtsuke hapukoort ja väheke meresoola. See on kusjuures meeletult maitsev kombo!

Kes ühineb minuga?

10 comments:

 1. Tahtsin küsida, mis jõusaalis käid? Ise kolisin hiljuti Tallinna ning tahaks ka kuskil trennis käima hakata aga kuna mu eelarve on piiratud(olen üliõpilane) siis pean midagi odavamat otsima :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina käin Zelluloosi jõusaalis :) See tegelikult suht okeide hindadega

   Delete
  2. Soovitan Fresh spordiklubi ka, kuigi kesklinnast jääb ta vb tsipa kaugele. Kuu makse 49€ ja selle sees nii jõusaal ja käi mis rühmatrennnis soovid ainult :) kui nüüd muidugi hinnad vahepeal muutnud ei ole. See on küll tilluke aga täitsa uus ja puhas

   Delete
 2. Kavatsen esimest korda jõusaali ja trennidesse minna järgmisest nädalast.
  Suvega võtsin tervisliku toitumise abiga alla 5 kg :)

  ReplyDelete
 3. Mina ühinen ka sinuga! Suvel käisin nii vähe trennis ja toitusin halvasti, et sügisest uuesti rajale :) Eile tegin juba jõusaalis kardiot ja korralikult kerelihaseid, see tunne, mis järgmisel päeval on kui naermise ajal ka kõhulihased tunda annavad, on lihtsalt parim :D Aga palju edu sulle ja tahaksin küsida, et mitu kilo sul maist alates juurde on tulnud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu kaal on stabiilselt hommikul 47kg peal praegu :)

   Ja tõesti.. See tunne mida kirjeldasin on parim! :D

   Delete
 4. Ma avastasin endas jälle jooksupisiku. Olin augusti keskpaigas maal ja jäin ööseks. Kui kunagi maal elasin, käisin igal õhtul ühte pisikest ringi jooksmas ja nüüd kui jälle seal olin, siis täiesti lambist tuli tahtmine. Ma olin 100% kindel, et esimese 500m pealt keeran otsa ümber ja rooman koju tagasi, aga suutsin lõpuni vastu pidada ja suureks üllatuseks ma ei kõndinud kordagi. Ring polnud isegi 4km pikk, aga kuna ma pole ka 4 aastat jooksusamme teinud, v.a. bussile spurt, siis oli üllatus ja rõõm meeletu. Nüüd ma olengi peale seda linnas ka jooksmas käinud, aga nii tahaks jõusaaliga ka jälle reepeale saada. Eks kui lumi maha tuleb, siis muud üle ei jää :)
  Aga sa oled tubli ja su kevadised tulemused olid ülimotiveerivad :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ihhhii :) Tänud Kaia!

   Kusjuures jooksmine on see üks asi mida ma ei suuuuda teha. No kohe üldse ei meeldi :D

   Delete
 5. Mina ühinen ka Sinuga! :) Kuna olen nüüd natuke pikemalt ja paiksemalt Eestis, siis liitusin just eile Myfitnessiga ja plaanin täna esimest korda minna sinna :) Sina oled aga nii tubli!

  http://worldofjasminisabel.blogspot.com.ee/

  ReplyDelete