Thursday, September 3, 2015

Kõrgemäe Residentsid - Update : Köök!


Ja ongi täpselt nädalakene meie uues majas mööda saadetud. Siin on nii mõnus olla! Viimase paari päevaga oleme saanud nii mõnedki toimetused tehtud. Ainus mure on endiselt niitmine. Täna paistis veidike päikest ja Kristo sai pisikese jupi jälle trimmerdatud.. Ülejäänud aeg on ainult vihma ladistanud. Mhh!

Nagu ma eelmises postituses mainisin, siis proovisime tahkekütte süsteemi järgi ja Kristo küttis pool päeva. Radiaatorid on peale seda lausa kolm päeva soojana püsinud. Not bad! Not bad at all! Kuna me teeme süüa ainult puuküttega pliidil, siis ka see kütab juurde. Peale seda on mõneks tunniks ikka täitsa lämbe olla. Kohe näha, et maja on ehitatud aasta läbi elamiseks. Veel jõudsime ära vahetada veefiltri ja korrastada köögi. Nüüd olekski õige hetk teile ka tulemust näidata.

Kööl ENNE


Köök PÄRAST


Kõik asjad oleme siiani saanud väga hea hinnaga. Tuuseldasime mööda Suure-Jaani ja Viljandi kaltsukaid ja meie leiud on Teie ees. Antud kardinad saime 8 euro eest taaskasutuskeskusest. Pildike seinal maksis 2,50. Kaltsuvaip oli see kõige kallim investeering. Hinnatud oli see 20'le eurole. Seinal olevad papud saatis mulle emps.. Temal tekkiski mõte need vinged ketsid seinale naelutada ja midagi toredat sisse panna. Ma olen siiani antud ideest vaimustuses! See näeb väga vinge välja! Tänks emm!

Tasapisi suundume nüüd suurt tuba korrastama. Hetkel on meil seal täielik tühjus. Saime kaltsuka tuurilt vaid kardinad. Hetkel ei ole meil diivanit, telekat, lauda ja noh.. Tegelikult mitte midagi. Praegune söömine näeb välja selline : 


Ehk ongi nüüd õige hetk uurida, et ega ei ole meie pesas mõnda inimest kellel diivan, tugitoolid, söögilaud, tavalised toolid või mõni riiul kasutult seisaks? Kui kellelgi midagi koormaks ees, siis andke märku! :) Meile kuluks väga ära! 

19 comments:

 1. Pakkuda söögilaud. Kuhu saan täpsemat infot saata?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei! Kirjuta mulle triiinuliiis@gmail.com! :) :)

   Delete
 2. Hei :) Mul seisab üks punane lahtikäiv diivan niisama:) Talle peab küll keemilist puhastust tegema aga see ei ole kallis ma arvan :) Sooviks ainult 50 eurot selle eest :) Kui on huvi siis kirjuta mulle kommentaar vastu ja saadan pildid :) Olen Viljandis:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ohh! Ole pai, saada mulle pildid triiinuliiis@gmail.com! :)

   Delete
  2. Haha, saatsin pildid ammu ära aga võõrale:D vaatsin et sul kahe iiga aadress :D

   Delete
  3. Haha, saatsin pildid ammu ära aga võõrale:D vaatsin et sul kahe iiga aadress :D

   Delete
 3. Te olete nii tublit tööd teinud! Lausa lust on progressi vaadata!

  ReplyDelete
 4. Oi, nii ilusaks olete nii palju juba teinud, köök näeb väga ilus juba välja :)

  ReplyDelete
 5. Soovitan kindlasti Viljandis asuvasse Taaskasutuskeskus Sahtel vaadata, sealt vast leiate ka hea hinnaga mööblit, vapu...Tublid olete, jõudu ja jaksu Teile!

  ReplyDelete
 6. Mul on pakkuda rohekat tooni tugitool. Olen Olustveres ja järgi peate ise tulema....

  ReplyDelete
 7. küsiksin, et kuidas kassid on selle muutusega toime tulnud ? st. kõigepealt kolisite uude korterisse ja siis nüüd viisite maale jne, et päris palju uut nö ühe korraga. Kas nad stressis vm pole?
  Mul endalgi kolimine ees varsti ja kass (koguaeg tubane) ja mõtlen, et äkki hakkab pissima igalepoole jne et vihastab/solvub, et peab kolima,

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mkmm.. Kiisukesed tunnevad ennast suurepäraselt. Päevasel ajal on koos meiega õues, püüavad liblikaid j aõhtul poevad voodisse kaissu. Tuhkur on neil samamoodi seltsis. Neil nurrumootorid pidevalt põhjas ja ei ole mingit probleemi. Pissivad ainult oma kasti ja leiavad selle alati ülesse :)

   Delete
 8. Tublid, et nii lihtsate vahenditega suutsite nii armsaks köögi muuta. :)
  Küsimus aga selline, kui sa reisidel käid kas kasutad videote ja fotode tegemiseks ainult goprod või on sul nö tavaline kaamera ka. Kas goproga on üldse reisil mugav pildistada, kuidas aku vastu peab jne. Ühesõnaga jaga kogemusi palun! Endal reisile minek ja päris telefoniga ei tahaks ka kõiki mälestusi jäädvustada. Mõtlen, et kas osta mõni hübriidkaamera või gopro. Gorpo oleks jälle pisike, veekindel(😍), üliilusad võtted. Samas on ta ju mõeldud ekstreemspordi jaoks, aku kestvus pole just parim?
  Palun hüva nõu! :)

  ReplyDelete
 9. Nii vähe tegelikult muudetud, aga nii teistsugune üldmulje :) Hubane ja mõnus, tekitas kohe endal ka tahtmise maale minna.
  Palju palju edu ja püsivust! :)

  ReplyDelete
 10. Viljandis Kauba tänaval on Sõbralt sõbrale, kus on teinekord väga lahedaid mööblileide. Hinnad on ka väga soodsad.

  ReplyDelete
 11. resid`ents <22e: -dentsi, -d`entsi> valitsuse, riigipea vm kõrge võimukandja asukoht. Suve+residents

  Seda sõna ei ole vaja mitmuses kasutada, kui just tõepoolest kohe mitut residentsi ei ole.

  ReplyDelete