Tuesday, August 11, 2015

LOREAL - Vitamino Color A-OX arvustus + behind the scenes


Umbes kaks nädalat tagasi võttis minuga ühendust Loreal Balticu turundusjuht ja soovis, et ma prooviksin nende uut juuksehooldussarja Vitamino A-OX. Mul ei olnud selle vastu midagi, sest peale suurt blondeerimist ja pikenduste kandmist vajavad mu juuksed hädasti turgutust! 

Praeguseks olen antud tooteid kasutanud üle päeva või iga kahe päeva tagant. Pean tõdema, et katse teises pooles haarasin ma mõningal juhul juba oma macadamia õli ja kuivshampooni poole. Ma ei tea kas asi on selles, et antud tooted lihtsalt ei sobi mu juuksetüübile, või ei ole need just kõige paremad tooted. Varasemalt polen proovinud ühte loreali juuksemaski ja see oli imeline! Antud tooted kahjuks minus sellist elevust küll ei tekitanud. Peale igat pesu jäi mul ikkagi mingi osa juustest "rasvaseks". Nagu ei oleks ma shampooni korralikult välja loputanud. Iga korraga loputasin aina hoolsamini ja hoolsamini, aga ei midagi.. Täitsa kahju, sest eelnevalt proovitud toote põhjal olid mu ootused päris suured.

Aga postituse lõppu sooviksin ma jagada hoopis pilte sellest, kuidas ma tegelikult tootefotosid teen. Kolme loomaga kodus on see paras tsirkus! Keegi kunagi kommenteeris, et miks mul loomad tihti söögi/tootefotodel on. Vot sellepärast : 


16 comments:

 1. Hihihh. Ma arvan, et kellelgi ei ole selle vastu midagi, et loomakesed ka piltidel on. Mulle meeldibki nii rohkem :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Keegi just mainis, et jube vaadata, et kassid minu tehtud kooki kaugelt nuusutasid :D :D

   Delete
 2. Sinu kassid on nii vahvad! 😊

  ReplyDelete
 3. Sinu kassid on nii vahvad 😊

  ReplyDelete
 4. See ei ole ilmselt toote viga, vaid sinu juuste. Kui ma ise kunagi juukseid palju blondeerisin, siis oli ka mõnda aega sama jama, loputa palju tahes, ikka juuksed nagu rasvased. Mõne tootega rohkem, mõnega vähem. See läheb õnneks muidugi aja möödudes korda, juuksed paranevad :)

  ReplyDelete
 5. Mul on kassikestega täpselt sama lugu. Alati kui kuskile põrandale või muude sobivasse kohta oma asjad paigutan siis kassikesed jooksevad kohe kaadrisse ja siis ma püüan teise käe või jalgadega neid eemale ajada ning samal ajal normaalset pilti saada :D

  ReplyDelete
 6. Üliägedad pildid oled suutnud neist teha ja nii armsad kiisud! 😊

  ReplyDelete
 7. Üliägedad pildid oled suutnud neist teha ja nii armsad kiisud! ��

  ReplyDelete
 8. Sellele, kes ütles, et asi Triinu juustes- minu juuksed on täiesti rikkumata, ma ei värvi neid enam ja eisirgenda ka eriti, aga L'Oreali, Nivea, Gliss Kuri jne brändide tooted lihtsalt ei sobigi mulle, jääb samamoodi pea nagu rasvaseks. Ise usun, et selle pärast, et kuna ma muidu üritan võimalikult "puhtad" tooted valida muidu, siis nendes sisalduvad silikoonid jms lihtsalt teevadki juuksed selliseks.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minul sama lugu. Asi ei ole tõesti juustes! Mina ka ei värvi, ei kuumtöötle juukseid ja ei riku kuidagi neid. Aga mõned shampoonid jätavad juuksed nagu rasvaseks kohati, nagu ei oleks teatud kohtadest hästi shampoon välja pestud. Nii aga see ei ole, sest sama moodi iga kord proovin hoolsamalt ja hoolsamalt. Need tooted lihtsalt ei sobigi ja nii on. Kõik tooted ei sobigi ju kõigile ;)

   Delete
  2. Enamik selliseid tuntud brändide šampoone ei sobigi tegelikult kasutamiseks, kuna nende konsistents ongi loodud selliseks, et neid rohkem kasutataks. Need pesemise asemel panevad peanaha rohkem rasu tootma. Olin ise hädas samamoodi, et pese palju pesed ja millega tahad aga no ei saa juukseid puhtaks. Vahetasin ilma silikoonide,parabeenideta toodete vastu välja oma pesuvahendid ja vahe on ikka väga suur ning lisaks hakkasid ka juuksed taas kasvama.

   Delete
 9. Kiisukesed teevad just pildid eriliseks ja lahedaks.. ja noo, kui juba kass kooki tahab, siis peab ju hea kook olema :D

  ReplyDelete
 10. Kahju et sulle need ei sobinud, mulle sobisid need hästi kunagi. Aga samas kōigile ei peagi sobima. :) Selles pole su juuksed küll süüdi.

  ReplyDelete
 11. Ohsa nunnukesed, eriti armas see pilt, kus must kiisu teki alt piilumas <3

  ReplyDelete
 12. Mine metsa, see must kass :D :D :D

  ReplyDelete