Wednesday, August 5, 2015

Idee tüdrukuteõhtu korraldamisel - Tütarlasteõhtu by Epp Kärsin - Midagi teistsugust


Okei, enne kui ma pihta hakkan, siis ma pean tunnistama, et minu jaoks on päris suur katsumus antud postitust kirjutada. Eile käisime Malluga peale tööd söömas.. Ja siis Mallu rääkis mingisugusest koolitusest kuhu ta kell 6 minemas on. Kuna minu kodu jäi samasse suunda, siis pidime koos minema. Mingi hetk tuli jutuks, et mingu ma temaga ometi kaasa! Nojah.. Mõeldud, tehtud. Eks meist igalühel on vist see üks kreisi sõbranna kes meid comfort zone'ist välja suudab viia. 

Igatahes.. Khm, tegemist oli siis Lingam massaaži koolitusega. Kokku sai nii umbes 12 naist ja räägiti enamuse jaoks üsna piinlikel teemadel tegelikult. Räägiti puudutuse kunstist ja sellest kuidas oma partneriga suhteid lähendada. Noh, ütlen otse välja.. Meeste rahuldamisest. Natuke avameelsemalt kirjutab sellel teemal kindlasti Mallu. Lingin selle postituse hiljem siia : http://www.mallukas.com. Täpsemat kirjeldust koolituse kohta saab lugeda siit : Lingam massaaži koolitused

Tegelikult on nii, et  kindlasti on see kauem koos olnud paaride jaoks midagi väga värskendavat ja suhet vürtsitavat. Mulle jäi hoopis teine idee pähe kumisema. Seda siin Teiega jagada tahangi.  Taolist asja tehakse ka tüdrukuteõhtu tarbekshttp://www.lingam.ee/tutarlaste-ohtud . Kui kellegil peaks olema selline hea huumorimeelega ja avatud suhtumisega sõbranna abiellumas, siis võiks ka sellist out of the box ideed kasutada. Loomulikult ei ole see kõigi jaoks, aga mine sa tea.. Äkki kellegile kulub selline teadmine ära ja shampuse klaasi kõrval oma parimate sõprade seltsis võib see päris naljakas ettevõtmine olla.


4 comments:

 1. Kas seal pidi enda kogemustest ka rääkima või ainult koolitaja rääkis?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Enamuse aja rääkis siiski koolitaja.. Avameelsemad võisid oma lugusid jagada, küsimusi esitada ja erinevate teemade üle arutleda ka.

   Delete
 2. Meil oli ka tüdrukuteõhtul lingam massaaži koolitus. Ja see oli lõbus, ja "maailma avardav".

  ReplyDelete
 3. Its like you read my mind! You seem to know a lot about this,
  like you wrote the book in it or something.
  I think that you can do with a few pics to drive the message home a bit, but instead
  of that, this is fantastic blog. A fantastic read. I'll certainly be back.

  ReplyDelete