Monday, August 3, 2015

Häääästi palju küsimusi - Blessed are the curious for they shall have adventures


Inspireerituna Pille blogist : (LINK) mõtlesin uurida, et kes on minu blogi külastajad. Minu kohta teate Teie päris palju, aga vastupidist ei saa väita. Seega.. Kellel vähegi aega on, siis hea meelega ootaksin Teie vastuseid järgmistele küsimustele :

38 comments:

 1. efkaleon.blogspot.com


  Fb:efka blogie

  ReplyDelete
 2. Tegelen blogimisega aga see on pigem rohkem piltide ja joonistuste näitamisega: http://kadisdiary.blogspot.com :)

  ReplyDelete
 3. https://milkymilkycocoacream.wordpress.com

  ReplyDelete
 4. On ka aastast 2012 või? :D
  Aeg tõesti lendab :)

  ReplyDelete
 5. pole just kõige aktiivsem kirjutaja viimasel ajal, aga midagi siiski nädala-paari tagant - Part of me

  ReplyDelete
 6. Ma aktiivne lugeja ei ole, ma ei teagi, miks. Ilmselt seetõttu, et pole Sinu blogi Bloglovinisse lisanud ja ma unustan niisama tulla ja vaadata. :D Kui kellegi blogrollis oled ette kerkinud, siis tuled meelde. Selline mitteaktiivne lugeja olen samuti vähe aega olnud.

  Üllatas see, et Sinu blogi loevad suure häälteenamusega lasteta inimesed. Ma eeldasin, et iga blogi põhiline lugejaskond koosneb igavlevatest pereemadest. :D Ma oma laste vanuseid kuskile kirja ei osanud panna, aga vanused on 2 kuni 7.

  www.kuussidrunit.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks ilmselt sellepärast, et mul ka ei ole lapsi :D

   Delete
 7. Kunagi Buduaari foorumist leidsin su blogi ja nüüd hoian kogu aeg silma peal :)

  ise blogin ka miumei.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Kui tuli küsimus, mis ajast sind jälgin, siis pidin kohe vanemad postitused lahti võtma, et näha, mis maalt need tuttavad on, aga tõesti oli siis aasta 2012, uh aeg ikka lendab :)

  Aga blogi ka: http://smaylest.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. Mina leidsin sind oma õe kaudu, kes kogu aeg su postitusi saatis ning näitas. Ise blogin ka :) www.theredheadedheidi.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. Minu blogi - http://sinulaps.blogspot.com/

  Tahtsin õelda, et sa tundud üks hästi positiivne inimene. Mulle jäi sinu blogi juba ammu-ammu silma ja sellest ajast olen ikka pidev lugeja. Eriliselt meeldib mulle su loomaarmastus ja su kaunid tuhkrud :)

  Tervitused Hiiumaalt

  ReplyDelete
 11. Olen sinuga kaks-kolm sõna vahetanud kui käisin MUS-s nö blogipäeval. Ja tänaval olen ka paar korda vastu jalutanud, aga ei ole tere veel öelnud. :D Leidsin su blogi aasta ja rohkem tagasi sõbranna blogist.

  http://beauty-with-jasmine.blogspot.com/

  ReplyDelete
 12. Blogin küll, aga natuke teise külje pealt kui sina. Nimelt lisan sinna oma tehtud pilte (tegelen vaikselt fotograafiaga) :)
  http://janelijarvelillphotography.blogspot.com/

  ReplyDelete
 13. Üldse ei mäleta enam, kuidas sinu blogini jõudsin, mistõttu järeldan, et olen seda jälginud üsna kaua. :D ise blogin elust Bukarestis - elubukarestis.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. http://heykklaarika.blogspot.com/

  ReplyDelete
 15. Ma absoluutselt ei mäleta, millal või kuidas su blogi avastasin, aga oma paar aastat olen ma kindlasti lugenud :)

  naarisgerli.blogspot.com

  ReplyDelete
 16. Mina avastasin su blogi kellegi teise blogi kaudu. Mäletan, et paremal servas olid blogid, mida loetakse ja siis sinu blogi oli ka seal. Lugenud olen kusagil 2 aastat :)

  http://kadddii.blogspot.com/

  ReplyDelete
 17. blogicarmen.blogspot.com

  Nägin Sind üks õhtu juba mitmed kuud tagasi Solarises peale mingit kontserti (kahjuks enam ei mäleta, mis üritusega oli tegu) ning ei tulnud rääkima, kuigi oleks ehk võinud... Mis parata, arg olen olnud lapsest saati! :) Aga blogi asusin lugema umbes samal ajal, mil ise blogi alustasin ja blogimaailma avastama hakkasin - ehk siis ikka paar head aastat! :)

  ReplyDelete
 18. Loen Sinu blogi sel põhjusel, et olen samuti lühikest kasvu tüdruk ning mulle pakub huvi, kust kohast Sa oma riideid ostad. Mul on tihti probleeme naisteosakonnast sobivate riiete leidmisega ja samas lasteosakonna tegumood ei sobi täiskasvanud kehale. Olen saanud Sinu blogist palju häid ideid, kust leida sobivas suuruses riideid.
  Sinu treening postitused innustasid mindki veidike rohkem liigutama. Kuigi mul on pigem probleem, et kaalu ei taha juurde tulla. Vahepeal kaalusin lausa 40kg, nüüd õnneks on 2kg juurde tulnud.
  Ise muidu blogin ka vahelduva eduga, kuid peamiselt oma elust ja sündmustest ning postitused on pigem piltide rohked. Mõne päeva pärast teen kokkuvõtte hetkel veel kestvast Rooma reisist :) ksssh.blogspot.com

  ReplyDelete
 19. http://kkatablogi.blogspot.com/

  ReplyDelete
 20. Tegelen ka ise blogimisega :)

  brigittblogib.blogspot.com

  ReplyDelete
 21. Mina ka tegelen blogimisega, kirjutan elust Taanis. :)
  lihtsaltpiia.wordpress.com

  ReplyDelete
 22. Arvatavasti leidsin su blogi mõne teise kaudu juba mõned aastad tagasi ja jäin lugema, sest meeldis postituste mitmekülgsus :)

  Minu blogi: http://eliise-s.blogspot.com

  ReplyDelete
 23. Ma ei ole enam kindel, kas ma leidsin su blogi kogemata googeldades või sain sõbrannalt, aga jälgin ma seda juba pikalt-pikalt. Vahva fakt selle sinu nägemisega: kolisin eelmine suvi Tallinnasse, sest vahetasin ülikooli. Leidsime koos noormehega Endoveri kaudu omale Stroomi Residentsi koolide ajaks kodu. Päris mitmeid kordi olin talle sinu blogist rääkinud ja linke saatnud, kui siis ühel päeval jalutama hakkasime minema ja sind sind seal all fuajees nägin. Oi, kuidas ma õues kihistasin, et "Issand, kas sa ikka nägid või? See on ju see blogi Triinu!". Olen sind nii kaua jälginud, et tekkis kohe tahtmine möödaminnes "tsau" öelda. :P
  Ise blogin ka. Või kas seda saabki blogimiseks nimetada, sest mul vist ligi neljakuuline paus sisse tulnud. *piinlik*. Ilmselt lähiajal võtan end kätte, ja kirjutan midagi toredat jälle.
  http://ristseliti.blogspot.com/

  Päikest! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehehehe.. Nii vahva! :D teinekord kindlasti hüüa tšau! :)

   Delete
 24. http://goafteruniverse.tumblr.com

  ReplyDelete
 25. http://uulllla.blogspot.com/

  ReplyDelete
 26. http://kristiinafoto.blogspot.com/

  ReplyDelete
 27. Sinu blogi leidsin ühe teise blogi kaudu ja nüüdseks hoian silma peal juba umbes pool aastat. Igapäevaselt ei jälgi, aga alati, kui siia satun, on huvitavat lugemist palju. Sa tundud nii tore ja armas :)
  Ise blogin umbes kaks aastat (esialgu ainult iseendale), aga nüüd loodan ka teisi kuidagimoodi inspireerida või ideid anda. Blogis kirjutan enamasti trennist ja toitumisest, kuid üritan nüüd rohkem ka muudel teemadel kirjutada. Minu blogi näeb siit: http://myhealthyandbeautifullife.blogspot.com.ee/

  ReplyDelete
 28. kristiinas.weebly.com

  ReplyDelete