Thursday, July 23, 2015

Volüümripsmed - Kas kahjustavad oma ripsmeid?


Mulle on tulnud juba üsna suures koguses kirju postkasti, uurimaks ripsmete praeguse olukorra kohta. Lisan siia täna tehtud fotod. Minu ripsmed on tegelikult täitsa kenasti vastu pidanud. Paremal silmal on ühes kohas pisike auk, aga see taastub üsna kiiresti ma usun.  Mu enda ripsmed on 11mm pikad ja sama pikkusega olid ka volüümripsmed. Eks seetõttu oli koorem mu oma ripsmete jaoks ka natuke talutavam. Keegi mõnda head seerumit ripsmete jaoks oskab soovitada? :)

Leidsin blogist ka ühe foto, mis on tehtud enne ripsmete paigaldamist :


Ja siin foto peale ripsmete eemaldamist värvituna : 


Kui kellegil on mingeid küsimusi, siis siin all kommentaarides on mul neile lihtsam vastata :)

27 comments:

 1. Ripsmete kiiremale taastumisele aitab kaasa riitsinuseõli ja seda saab kasutada ka ripsmetuši eemaldamiseks.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mhmh.. Seda plaanisingi proovida :) Mõtlesin igaksjuhuks targematelt infot juurde küsida

   Delete
 2. Mul on ehk veidi võhiklik küsimus aga kuidas pikendused eemaldasid ? :)

  ReplyDelete
 3. Eveline cosmetics poolt on üks väga-väga hea 5in1 seerum! Minu ripsud taastusid nädalaga ja hinnaks tal kuskil 4-6€, sain enda oma Selverist :)

  ReplyDelete
 4. Olen samuti kandnud ripsmepikendusi juba mitu aastat, kuid mõni aeg tagasi otsustasin teha kuu ajase pausi, et anda oma ripsmetele veidi puhkust ning neid turgutada (selleks kasutasin riitsinusõli, mis toimis hästi!). Minu positiivseks üllatuseks ei olnud mu enda ripsmed sugugi mitte viletsas olukorras, olid täitsa tihedad ja pikad, nagu ka Sinul paistab piltidelt olevat. Seega julgeks mina küll väita, et ei ole need ripsmepikendused nii kahjustavad midagi, kui käia korrapäraselt asjatundjast tehniku juures hoolduses. Minu meelest muudavad need enda elu palju lihtsamaks ja võidab aega igahommikusest ripsmete värvimisest :)

  ReplyDelete
 5. riitsinusõli on hea jah. Samuti olen viimasel ajal kuulnud palju Feg ripsmeseerumist (mida võib ka kusjuures koos pikendustega kasutada). Ise veel seda katsetada pole jõudnud, kui plaanis lähiajal proovida küll. Parima hinnaga pidi saama siit - https://www.facebook.com/pages/FEG-ripsmeseerum-parim-hind-Eestis/329009593975219?fref=ts :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minul ka seesamune Feg.. Kasutasin samuti koos ripsmepikendustega ja kui ripsmed ära võtsin, olid ripsmed super seisus, varem ei kannatanud üldse kriitikat :(

   Delete
 6. Soovitan Yxsesi ripsmeseerumit! Oma hinda väärt ja teeb imesid. Näiteks 2x ostsin seda placent activi seerumit ja no essugi ja teebki Yxesi hinna kokku aga midagi ei muutunud :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nõustun 100%, aastaid tagasi ravisin samuti Yxsesiga peale 3a klassikaliste ripsmete eemaldamist ning mul ei olnud pea üldse enda ripmseid alles ja paari kuuga tegi imet, lôpuks inimesed küsisid, kas mul on pikendused vôi kuidas nii lopsakad pikad ripsmed. Kahjuks kui kasutamise lôpetasin, làksid tagasi samasuguseks kui enne, millel polnud ka otseselt viga.

   Delete
  2. Hmmm.. Proovin järele :)

   Delete
 7. Soovitan ka riitsinusõli,kindla peale minek,looduslik(parabeenide ja muu jama vaba),selveris müüakse väikeses pudelis mugava pumbaga ,oli vist mingi 6euri hinnaks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Selle kohta vist olen jah ilmselt kõige rohkem positiivset tagasisidet saanud.. Seda proovin kindlasti :)

   Delete
 8. Soovitan ka riitsinuseõli, aitab väga hästi! Apteegis oli kuskil 2-3€ :)

  ReplyDelete
 9. Mina soovitan ka soojalt Yxes't.. Endal olid ripsmed üsna nukras seisus pärast pikendusi kuid kuu ajaga oli juba silmnähtav muutus.. Kokku kasutasin 3 kuud ning nüüd teen pisikese pausi ja siis teen uue kuuri läbi!
  Minule meeldis rohkem kui riitsinusõli - mugavam kasutada ja minu silmadele hellem variant kui õlitoode. :)

  ReplyDelete
 10. Minul tegi yxes seerum täielikku imet! sain jõuludeks ning tulemused tulid u 2 kuu möödudes, kasutan ülepäeva siiani ning alles nüüd hakkab vaikselt otsa saama, ripsmeid koolutades ja värvides kunstripsmete efekt ja ei kujuta ette kui pikaks veel sinu ripsmed läheksid😃

  ReplyDelete
 11. Ilus oled sa kogu aeg, aga ilma ripsmepikendusteta minu arust veel eriti! Ilme kohe selline klaar ja 'värske' :D :)

  ReplyDelete
 12. Kas kavatsed volüümripsmed tagasi panna? Minu arvates näed sa ilma võltsripsmeteta palju palju ilusam välja. Need ripsmed teevad kuidagi su liiga feigiks.

  ReplyDelete
 13. Tahtsin ka öelda, et ilma feik-ripsmeteta oled lihtsalt imeilus!
  No ei salli ma neid ühe laksuga löödud pandanägusi (no offence :P )
  Nägu on kohe nii ilus, klaar, puhas ja oma näoga :)
  Super

  ReplyDelete
 14. Mis õliga maha vötsid?

  ReplyDelete
 15. Kui jämedad ripsmekarvad sul olid :)?

  ReplyDelete