Wednesday, July 8, 2015

Põhja Küpros (juuni) - osa 2 - kohalik küla, kiisud ja aaretejahi auhind!


Käisime läbi ilmselt kõik oma küla kõige peidetumad paigad.. Nägime loomi ja palju, palju kohalikke. Kohalikud sõitsid meile isegi autoga järgi ja küsisid meilt, et äkki ikka võiks koos pilti teha. Nii palju oli armsaid aiakesi, kus pesu nööri peal alles kuivamas oli. Nägime suurt perekonda grilli ääres liha grillimas ja lapsi omavahel mängimas. Reeglina nad inglise keelt ei osanud ja pidime suhtlema omavahel käsi vehkides. Pole hullu.. Hakkama saime! Käisime nii vaesemas kui ka natuke paremas rajoonis elu kaemas. 

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p! PS, PS! Mainin uuesti.. Vabandan kuupäeva vea pärast! Kuna need videod võtsid oma miljon aastat, et ülesse laadida, siis ma lihtsalt ei hakanud neid ümber tegema :)


Kuna meil ei olnud all inclusive paketti, siis pidime iga päev oma söögi ise muretsema. Kõige lähedamal asuv supermarket oli ligikaudu 3-4 km kaugusel ja sinna me siis aegajalt ka kõmpisime. Meie hotell oli muideks surnuaia kõrval ja õhtuti võis autoteel näha sama suuri ämblikuid nagu on tarantlid! Päääääääääris kriipi värk.

Linn asus meie hotellist umbes 15 - minutilise autosõidu kaugusel. Sinna sattusime kokku vist kolmel-neljal korral. Muul ajal kõmpisime lihtsalt sihitult mööda maanteed ja uurisime, mis seal põnevat. Sellest saab ka juba järgmises vlogis lähemalt näha. Seal juhtus nii mõndagi eriskummalist!


Ostsime kodustele ka ilusad postkaardid ja panime need Eesti poole teele. Siiani pole need kohale jõudnud. See oli muideks esimene kord kui ma seda tegin. Praeguseks on möödas juba päris pikk aeg ja tegelikult hakkab pisikene mure juba hinge kriipima.. Ma ikka siiralt loodan, et need lõpuks kohale jõuavad! Väidetavalt olevat Triine postkaart Kreekast ka kiiremini kohale jõudnud. 


Muideks.. Vlogist näeb ka auhinda, mille Mallur mulle aaretejahi raames ära peitis! It was awesome!

Aga ega ma pikemat juttu ei teegi.. Reisi põnevamad osad on alles ees. Kindlasti võiksite kommentaaridesse jätta tagasisidet, et mida Te sooviksite taolistest reisist kõnelevatest postitustest rohkem lugeda. Meil on päris palju toredaid ettevõtmisi sellel aastal veel ees ja siis teab goproga filmides/pildistades nendele asjadele rohkem tähelepanu pöörata. Tegelikult on ju Teie kommentaarid need, mis aitavad sellel blogil kasvada ja areneda!

Millised on siiani olnud Teie lemmikud sihtkohad reisimiseks? Kuhu kindlasti võiksin minna?

Kellel eelmine osa vahele jäi, siis selle leiab siit : LINK


26 comments:

 1. Ma ei tea, kas Sa Austraalias oled kunagi käinud, (olen üsnagi uus lugeja alles) kui mitte, siis kindlasti soovitan! Super place!!! Ja jälle näed nii kaunis välja, ei saanud mainimata jätta. :)

  ReplyDelete
 2. Oijah see nätsu närimine ja kaameras matsutamine häiris (sõbrannal), muidu vinks vonks... :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ka ühes kohas närisin nätsu :D :D :D

   Delete
 3. Kas Malluka tüdrukuteõhtust ka video tuleb või ei pidanudki see vlogina üles minema?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pikka videot ei tule avalikult.. Üks video on ju üleval :)

   Delete
  2. See lühike tutvustus video vms?

   Delete
 4. Kes seda laulu eesti keeles esitab? Mulle siiralt meeldib prantsuse variant tuhat korda rohkem:D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mohhito :) Mulle ka tegelt, aga kuna youtube keelab nii paljusid laule kasutada, siis tuleb Eesti artistidelt valida :D

   Delete
 5. Kas sa suitsetad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. MIKS MIKS MIIIKS? :((

   Delete
  2. Ma küsin seda endalt ka pidevalt.. Püüan sellega tegeleda õige pea. Nii inetu on :(

   Delete
 6. Mis su sõbrannal seljas on :D

  ReplyDelete
 7. Reisimise osas sai mullegi Itaalia südamelähedaseks. Kindlasti mitte vaid Veneetsia (mis muidugi on väga ilus, aga liialt turistidele orienteeritud), aga ka Bologna, Verona jms. Minu üllatuseks meeldis mulle ka Budapest, kus olen korduvalt käinud ja Balatoni järv Ungaris. Seal on juba maikuust 30-kraadised ilmad! :D kindlasti soovitan ka Portugali. Ise vedelesin Albufeiral kaks nädalat rannas. Imeline! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma jumaldan itaalia toitu! Ma tahan kindlasto minna! :)

   Delete
 8. Kaua sa juba suitsetad? Sa sellest eraldi postitust pole mõelnud teha?

  ReplyDelete
 9. WOW WOW mis kõht!! Olen aru saanud, et patustad viimasel ajal ega tee palju trenni, aga siiski selline kõht.. Kuidas?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe, aitäh! Eks ma tegin pikalt trenni ka, ta nii kiirelt ei lähe korrast ära. Hommikuti teen kõhulihaseid ikka ja ega ma niii palju ka ei patusta :)

   Delete
 10. Kohe kahju kuulda, et suitsetad :( töötan koos naisterahvastega, kes suitsetavad, ja see on lihtsalt nii kohutav :( isegi kui nad pesevad ja lõhnastavad ja söövad paki nätsu peale suitsu, siis haisevad nad alati terve päeva ja minul ajab see küll südame pahaks. Nende lähedal ma istuda ei suuda ja alati mõtlen huviga, et kas nende elukaaslased on ka suitsetajad ja kui ei, et kuidas nad suudavad. Huvi pärast küsin, et kaua sa suitsetanud oled ja kas plaanid maha jätta? Kuidas Kristo sellesse suhtub? Ja ei ole üldse paha pärast see kommentaar, mina kui mittesuitsetaja ilmselt ei kujuta ettegi kui raske võib olla suitsust loobumine. Edu! :)

  ReplyDelete
 11. Mina käisin ka see aasta esimest korda Itaalias ja armusin sellesse ära:) Meeldisid Firenze, Pisa ja ühesõnaga kõik Toskaana ümber. Aga Milano on jube koht. Tahaksin ka Veneetsiasse, Sitsiiliasse ja Amalfi rannikule. Eelmine aasta käisin Miamist Kariibi mere kruiisil ja seda soovitaks väga. Polnud üldse kallis, sest laevas olid kõik asjad hinna sees(a la carte resto jne) ja tohutult palju näeb. Bahama saar oli mu lemmik! Võiksidki teha mingi üldise reisipostituse,kus oled käinud üldse elu jooksul ja kuhu kindlasti minna tahaksid:)

  ReplyDelete
 12. Mind ka häiris su sõbranna nätsu matsutamine kohutavalt, aga eks selline heli vist niikuinii tuleb, kui nätsu süüa, lihtsalt pole seda varem niimoodi lindistanud :D

  Aga ära häbene seda, et sa suitsetad. Jah, see on halb ja paha ja rõve ja kõik muud asjad, aga diir gaad, see on osa sinust hetkel :) mulle lihtsalt tundus su vastuseid vaadates, et kohe väga häbi on nagu lugejate ees. Ma saan aru, et see pole just selline tegevus, millega eputada ja mille üle otseselt UHKE olla, aga no HÄBI nüüd ka tundma ei pea. Mina usun sellesse, et kui on õige aeg käes, saad nii sina kui ka kõik teised maha jätta selle... Ma ei tea, kas sa mõistad mind praegu :) lihtsalt... ära muretse selle pärast nii palju.

  ReplyDelete