Monday, July 13, 2015

OOTD - 13.07.15 - You think it, they’ll ink it

Pluus: River Island, saapad : Leenult, käevõru : River Island, kõrvarõngad : Expressions, püksid : Reserved, prillid : Aldo, ajutised tatoveeringud : Expressions.

Täna oli täpselt selline tuju, et tahaks outfitidega eksperimenteerida. Kuna linnas on juba näha palju, palju kuldseid/hõbedasi ajutisi tatoveeringuid, siis mina tahtsin midagi natuke silmatorkavamat. Leidsin Expressionsist 5 euro eest sellise tatoveeringute raamatu (raamatu sees on u 250 erinevat tatoveeringut)


Lõikasin erinevatelt lehtedelt endale meelepärased välja ja läksin siis vannituppa veega mökerdama. Üks tatoveeringutest läks natuke nihu, aga ei ole hullu. Esimese korra kohta õnnestus täitsa kenasti. 

Kohe meenusid mulle lapsepõlves ostetud pokemoni nätsud. Samamoodi sai neid kätele ja otsaette kleebitud! 


Minu meelest täitsa vinge viis mõnele outfitile natuke särtsu juurde anda. Endal ühtegi tatoveeringut ei ole ja selliste ajutiste tatoveeringutega saab enne päris otsuse tegemist natukene eksperimenteerida. 

Kas Teil on tatoveeringuid? Olete rahul? Kus lasite teha? 

15 comments:

 1. Mulle hullult meeldivad need saapad, see tatoveering on väga ilus ja silmapaistev. Väga ilus oled! :)

  ReplyDelete
 2. Väga shefid pildid :) Minul on 2 tatoveeringut. Käe peal liblikas ja jala peal hiina tähtedega tekst, mis tähendab inglit :) Käel olevaga veel ei ole rahul, sest tahan sinna tausta juurde.. Jalal olevad sümbolid meeldivad väga:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähhh! Olen ka mõelnud, et tahaks seda jäädavat ka, aga mõte on veel poolik :) tegelt on väike hirm ka

   Delete
 3. Nii coolilt panid need tattood ja väga püss näed välja! Ma sain ka sellised ajutised tattood ja panin ühe sulekese endale rangluu juurde ning kuigi see ei ole selline tätoveering, mille ma endale teha laseks, oli tunne päris uhke. Boonuseks oli muidugi see, et mõned sõbrad jäidki uskuma, et see on päris!
  -P.
  My blog: BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ihhii. Minu omas said sellise nõmeda kohapeale tegelikult, et tavaline top hõõrub ära kaelalt :)

   Delete
 4. Wow kui kihvtilt Sa need tatoveeringud kombineerisid! Ja Sa ise näed ka nendel piltidel kuidagi eriti vingelt hot välja (;

  ReplyDelete
 5. Minu tattoo tegi Eero Soomere. Kristiines tal oma stuudio. Kindlasti soovitan. Super hea käe ja silmaga on.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui tegemiseks läheb, siis kindlasti panen kõrvataha :)

   Delete
 6. wow, see käevõru on mega kihvt! see huulepulk sobib sulle nii hästi, millega tegu on?

  ReplyDelete
 7. Minul on kõhu küljele tätoveeritud unenägudepüüdja koos tekstiga "Dare to dream". Aga need ajutised tattood on tõesti vingelt paigutatud Sul ja ülilahe näeb välja!! Ise oled ka muidugi ilus. :) Olen korduvalt mõelnud, et tahaks tattoosid juurde, aga kuna ma ei tea, kuhu ma tulevikus tööle satun jne, siis pole siiani väga nähtavasse kohta julgenud teha.

  ReplyDelete
 8. Mul on kaks tattood ja tuleb veel juurde. Esimese tegin 2010 kui tütar sündis. Õlale kanji keeles hierokas mis tähendab tütart ja hiina keeles ema. Järgmise tegin 2012 randmele believe ja see on pühendusega mu vanaemale. Varsti teen jalalabale ühe juurde ja kui kunagi poeg peaks sündima, siis teisele õlale ka üks hierokas.
  Minul peavad olema tattood kahe kriteeriumiga. 1. Võimalus neid ära peita. Nt randme omale saan ilusti panna kella ja keegi ei tea, et see seal on. Töötasin eelmine aasta haiglas ja viimasel päeval alles üks töötaja märkas, et oh sul tattoo :D 2) Neil peab olema tähendus, siis ei saa seda kahetseda..noh kui päris pole enda eks-eks-eksi nimi:D
  Sinu ajutised on ikka väga tuusad.

  ReplyDelete
 9. Mul on linnuke hüppeliigese juures. See on mul olnud juba kuus aastat ja pole kordagi kahetsenud kuigi väga pikalt enne selle tegemist ei mõelnud. Olin juba ammu mõelnud tattoo tegemisele (ühe lähedase inimese mälestuseks) ning nii pea kui pilti nägin, helistasin ka tattoo meistrile ja panin aja kirja. Kuu aega hiljem oligi olemas :)

  Nüüd on mõtteis veel vähemalt kaks teha.

  ReplyDelete