Wednesday, July 1, 2015

Kristo katsetab - TEST Colgate max White one hambahari, hambapasta ja suuvesi. Enne ja pärast TULEMUSED!


Colgate saatis meile mõni aeg tagasi testimiseks oma uue tootesarja hambaharja, hambapasta ja suuvee. Mõtlesime teha siis korraliku enne ja pärast piltidega testi. Kuna minul on oma hammaste osas natuke kompleksid, siis otsustasime seda teha Kristo hammaste peal.

Tänaseks on Kristo kasutanud kõiki kolme toodet juba nii umbes 2-3 nädalat. Ka mina tegelikult tegin katsega usinalt kaasa. Ainult ilma selle õige hambaharjata. Pasta vahutab hästi ja on hea maitsega. Ainus mis segab on see, et peale suu loputamist jäävad kraanikaussi sellised pisieksed sinised tükikesed mida ise maha nühkima peab. 

Suuvesi on parajalt mahe ja ei aja suud õhetama nagu paljud väga vänged suuveed. Totsik on piisavalt suur ja seda jätkub kauaks. Ühtegi halvustavat sõna Kristo välja tuua ei osanud. Ka tulemused räägivad enda eest : 

Enne pilt (ülemine) on tehtud 13.juuni (selleks ajaks oli kristo mõned päevad toodet juba kasutanud). Pärast pilt (alumine) on tehtud täna 01.juulil. 

Valgus on piltidel küll natuke erinev, aga tegelikult on muutus siiski selgelt näha. Pildid on täiesti töötlemata. Igemete juurest on hambad tunduvalt heledamaks läinud ja kihvakesed läigivad ka juba palju säravamalt.

Kogu tootesarjaga saab tutvuda siin : LINK

Milline on Teie lemmik valgendav hambapasta?

11 comments:

 1. Väga lahe :) Aga kas peab kindlasti olema selle toote hambahari või saab tavalisega ka sama tulemuse?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma usun, et saab tavalisega ka :) Aga tasub proovida ka õiget. See pidi hoopis teistsugune olema :D

   Delete
 2. Teisel pildil on näonahk ka kuidagi vähem kollakam :D Tegelt tahtsin küsida, et kas pesi hommikul ja õhtul (ehk kaks korda päevas) ja kui palju korraga nühkis? Sellest oleneb ka tulemus väga palju. Kas tundlikuks ei muutunud hambad? Minul on tundlikuks muutunud hambad selliseid pastasid kasutades :( Ise kasutan tihti R.O.C.S omasid. http://shop.rocs.eu/index.php?categoryID=555

  ReplyDelete
  Replies
  1. Esimene pilt on tehtud päikesevalguse käes, aga mitte otsese. Ta pesi 3x päevas ja ta nühib ikka alati pikalt. Ma nii kaua ei viitsi :D

   Tal ei ole igemed veritsema hakanud ja tundlikud ka ei ole :)

   Delete
 3. Minu vaieldamatu lemmik on http://www.whiteglo.ee/epood/valgendavad-hambapastad/ nagu SUPER tooted ja tulemust nägin ma ise juba päris kiiresti, samas panid ka teised inimesed tähele ja sain komplimente või küsiti, et mis ma oma hammastega teinud olen :P
  Esimest korda ostsin buduaari live turult 10euriga sain 3toodet (2=3), nüüd olen ostnud kaubamajast või I.L.U poest (seal hetkel soodushid 4euri midagi, kaubamajas 7-8euri). Hambahari, mis kaasas on, on minu jaoks veidi tugev, alguses küll kasutasin seda, kuid see muutis igemed veidi hellaks ja siis vahetasin välja.
  Aga julgen seda kiita! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma kunagi proovisin ühte hambapastat whiteglo'lt. Ma kahjuks ei mäleta sellest suurt midagi :))

   Delete
 4. Ise kasutan ka seda suuvett ja hambapastat, mida Kristo kasutab, see on tõesti väga-väga hea, jätab suhu nii mõnusa värske maitse ja tulemusi oli mul juba nädalaga näha :) soovitan täiega!

  ReplyDelete
 5. Kuidas Te annaelisabethiga samal ajal sama postituse tegite?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ilmselt saadeti talle ka siis :D

   Delete
  2. aga talle vist ei kõlvanud ja kustutas ära

   Delete