Thursday, June 18, 2015

Üks üsna jälk kogemus - Uus Wok to Walk Aasia restoran!


Läksin siis täna elevusega lõuna ajal proovima sellist uut söögikohta Tallinna vanalinnas (Veenuse kõrval) nagu "Wok to Walk" (LINK).

Kogu sisustus oli väga äge, woki sisse saad ise komponentid välja valida ja wok valmistatakse sinu silme ees. Hinnad täiesti normaalsed ja teenindajad sõbralikud. Võtsin siis oma take away näppu ja läksin kontorisse. Kui sööma hakkasin siis alguses oli kõik okei.. Mingi hetk tundsin hamba all midagi väga krõmpsuvat. Sobrasin natuke pulkadega toidu sees ja leidsin kogu woki kohta umbes tervest munast poole jagu koori. Hurhhhhh! 

Uus toidukoht omale kindlasti sellist asja lubada ei saa. Olgugi, et tegemist on lihtsalt munakoortega, siis keegi oleks võinud sellise omale kurku tõmmata ja ausalt öeldes, ega mul peale seda väga isu enam ei olnud ja punane pappkarp lendas prügikasti.

Kas keegi on veel antud söögikohas käinud? Millised on kogemused?

15 comments:

 1. uhhhh, munakoori küll ei ootaks söögi seest :O

  ReplyDelete
 2. Ilmselt nad arvasid, et sul on kaltsiumi puudus :)

  ReplyDelete
 3. Mina käisin venuses (eelmine reede) ja seal uksel oli tore turvamees kes siis julges seda kohta väga väga väga meile (sõbrannaga) soovitada. Ise ta küll seal söönud polnud, kuid nimelt venuse omanik, kes omab samuti restorani, olevat seal söönud ja kiitnud... ise me ei läinud too kord sööma ja õigesti vist tegime :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. No ma tahaks loota, et see neil ikkagi väike apsakas mis peale minu postitust enam ei kordu :D

   Delete
 4. Mina tean seda kohta juba enne Eestisse tulekut ja olen igakord väga rahule jäänud, igalpool täpselt see sama hea maitse. Nädal tagasi käisin ka Tallinnas ja jäin endiselt rahule, aga sul läks küll esimene külastus pahasti, kurb :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Läks jah kehvasti.. Eks inimestel ikka juhtub. Samas mina sinna enam eriti tagasi küll ei kipu :)

   Delete
 5. Issand, mul endal oli täpselt sama juhus, kuskil nädal aega tagasi. Ostsin kaasa, töökoht oli lähedal ja tööjuures avastasin, et munakoored sees. Mõtlesin, et kuna lähedal asub, käin ära ja näitan neile ka, et kellegile teisele nii ei juhtuks. Vabandati ette ja taha ja öeldi, et sellist asja pole enne juhtunud ja enam ei juhtu ka..natuke pettunud, lugedes sinu postitust, et jälle neil sama viga. Ääretult ebameeldiv. Sinna küll enam tagasi ei kipu.

  ReplyDelete
 6. Ei ole antud kohaga kuidagi seotud ja kuulen esimest korda ning ütlen kohe ära, et mingid võõrkehad toidu sees on minu arvates ka lubamatud, aga muna koor otseselt just jälk küll nüüd pole :)

  ReplyDelete
 7. Aga nad pesevad need munad enne? Kas üldse sa saad olla kindel et mingi haige seal ei olnud? Munakoores m ma mõtlen???

  ReplyDelete
 8. Fuhh...munakoor pole ju nii pisike, mille kukkumist söögisse kokk ei märkaks!??

  ReplyDelete
 9. Minuarust näeb see toit seal topsis sada korda rõvedam välja kui need munakoored:) aga jah ma pole ju absoluutselt aasia toidu fänn..

  ReplyDelete
 10. Sai 10aastat tagasi külastatud hiinatoidu restorani Chopsticks - kui pool toitu oli söödud, siis sai kõht täis ja ülejäänud palusin kaasa pakkida. Kodus süües leidsin toidust juuksepahmaka. Kaevata ei olnud enam kellegile.

  Paar aastat hiljem sattusin uuesti sama firma restorani ning toidus olid munakoored. Pärast seda pole rohkem hiinakat söömas käinud ja tundub, et ei lähegi.

  ReplyDelete
 11. The majority of our team could have business interests while buying or making use of electric motorcycles for little
  ones, power bikes are nothing at all below a high-end.

  The idea of electrical bike has been actually produced solely for children. The typical age for kids to ride the gas/electric
  scooters is actually 8 years. However, the grow older may vary
  baseding upon the child's weight as well as maturation amount.

  ReplyDelete