Tuesday, June 2, 2015

Malluka Tüdrukuteõhtu


Päev hakkas korraldajate jaoks juba nii umbes kella neljast. Me üürisime Viru keskuse peale penthouse korteri ja hakkasime seda Mallu tulekuks ette valmistama. Kätu tegi imeilusa sildi, Leenu tõi kolm kasti uusi saku star kokteile, Berit küpsetas koogi, Gerda tegi ise küpsiseid ja ühiselt sai kaetud laud. Mallule organiseerisime mitu paari riideid, sest plaanis oli selline lahe traditsioon nagu "Trash the dress".


Mallu sai kohale toimetatud suure võimsa tsikliga. See kõik oli Mallule suur üllatus, sest tegelikult arvas ta, et me ise üllatame teda hoopis tema juures. Noormees võristas siis mallu ukse taga kõvasti mootorit ja lasi signaali. Seejärel suundusid nad pooleks tunniks mööda Tallinn-Tartu maanteed kiirendama ja vuhisesid läbi linna meie juurde.

Selleks ajaks olime meie ja fotograaf ( www.dwlagentuur.ee ) juba kõik valmis seadnud ja ootasime ärevusega pruudi saabumist.


Korteris lasime Mallul riided ära vahetada ja panime talle selga valge kleidi ja loori. Tegime pilte, jutustasime niisama ja andsime Naistejuttude poolt saadetud kingi üle. Peale seda suundusime linna, et Mallule burgereid sebida ja ettevalmistatud ülesandeid täita.

Leenu valmistas ette pisikesed pakitud kingitused ja Mallu ülesanne oli need maha müüa. Igaüks maksis täpselt nii palju kui südametunnistus lubas. Kogu õhtu sai ka mu goproga jäädvustatud.


Hiljem sai kleit omale uue ilme tänu soojas vees lahjendatud guaššidele. Leenu pulmas tehti kunagi sama asja. Kleidist jääb päris vinge mälestus! Ka loor sai omale uued värvid. Pärast sõitsime jalgratta taksoga tagasi korterisse, vahetasime riided ja dringitasime veidi.


Kell 22:30 ootas meid Viru hotelli ees juba limusiin ja nii me sõitsime Pirita poole, et Mallu saaks oma 1,4 meetri pikkuse vande anda. Jõime shampust ja rokkisime limusiinis tulnud muusika saatel.

Mallul õnnestus kuidagi õnnetult mereääres kukkuda ja põlv veriseks saada. Tohterdasime, puhusime peale ja liikusime edasi linna. Kuna kõigil olid kõhud tühjad, siis sai Tommi grillis teenitud raha eest kõigile suupisted tellitud ja peale seda suundusime juba lõplikult tagasi korterisse. Linna peale me ei jaksanudki minna, sest päev oli olnud pikk ja täis ülevoolavaid emotsioone.

Tore oli koos nii armsate inimestega midagi sellist korraldada! Aitäh (:

Eelmises postituses sai näha pisikest video treilerit tüdrukuteõhtust : LINK

8 comments:

 1. Milline GoPro sul on? :)

  ReplyDelete
 2. See on väga äge, et sa jäädvustadGoProga igasuguseid põnevaid hetki enda elust, aa mind häirib see oranž selfiestick, mis on ogalsu vlogil keset kaadrit. Kui suunata kaamerat nii, et seda sticki ei jääks näga oleks kõik perf. PS! Ei mõlte mitte midagi halba sellega, meeldivad su vlogid :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sellega see teema, et muidu raputab väga kui seda ei ole. Ma kusjuures isegi üritanud seda kuidagi sättida ja on õnnestunud ka. Aegajalt on lihtsalt vaja kiiresti midagi jäädvustada ja siis ei jõua. Selleks, et ta paremini kotti mahuks keeran ta alati täiesti 90 kraadi :D

   Delete
 3. Väga ägedad pildid!
  Ning ei saa mainimata jätta, et blogi header näeb väga šikk välja! :)

  www.blogicarmen.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Nii äge on lugeda ühest blogist korraldus poole pealt ja siis teisest blogist pruudi emotsioone :) ägedad olete!

  ReplyDelete
 5. Mul oleks lihtsalt üks tehniline küsimus gopro kohta, et mis programmiga arvutis videoid kokku monteerid, et nad hiljem juutuubist hea kvaliteediga vaadatavad oleksid.? Ma olen täitsa hädas omadega.

  ReplyDelete