Friday, June 5, 2015

Be spontaneous - Pärnu!


Täna peale tööd tegi Kristo üli vinge ettepaneku minna kohe peale tööd kaheks ööks Pärnusse! Lihtsalt niisama.. For fun! Seda siis nii, et peale tööd pakime asjad, jooksutame loomakesed, viime Kristo vanematele meie kodu võtme ja TULD! Me isegi ei tea kuhu me esimesel õhtul ööseks lähme. See kõik selgub kohapeal. Teiseks õhtuks broneerisin just hetk tagasi Strandis oleva juuniorsviidi. Sünnipäevaks sain ühe 100 eurose hotelliveebi kinkekaardi ja praegu sattus olema ideaalne olukord see ära kasutada.

Valituks sai siis see : LINK - 88€

Piltide järgi tundub, et tegemist on täitsa mõnusa pesaga! 

Siit mõtlesingi küsida kolme asja.. Kuidas on Teie kogemused selle hotelliga? Mida Pärnus teha võiks? Kui spontaansed olete Teie?

Aaa ja ps! Ma ei tea miks aga blogger ei lase mul eelmise postituse all mitte ühelegi kommentaarile vastata. On kellegil veel nii olnud? Kõikide teiste alla saab.

20 comments:

 1. ise elan ka Pärnus :)
  Soovitan õhtul, pimedal ajal käia ära vallikäärus (sild on ilusti valgustatud ja üldse mõnus koht), kindlasti ka rand :)
  ilusat puhkust (:

  ReplyDelete
 2. Minule isiklikult strand üldse ei meeldinud, maja vana, hommikusöök jama, suht räpane oli kohati.
  Soovitav suurepärast Willa wessetit, hind ülihea , hommikusöök fantastiline, teenindus ülim. Samuti rannale lähedal, restoranis maitsvad toidud. Ja hea on veel ka tervise paradiis.
  Aga arvamused on erinevad, vb on strandis midagi muutunud. Jaga ka teie kogemust strandiga :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle ka Strand ei meeldi. Vanaaegne ja spaa üliväikene. Võrreldes teiste spaahotellidega Pärnus on see üks kehvemaid. Aga üheks ööks ja pealegi sviidis usun, et jääte kokkuvõtes rahule! ;)
   Mina soovitan Villa Wessetisse õhtusöögile minna - nende part on nii hea! :)
   Samuti soovitan jalutada rannas alles valminud platvormil (mille keskel on vaatlustornike. Asub Tervise Paradiisi vastas, Surfiklubi juures) :)

   Delete
  2. Minu meelest tervise paradiis on just selline natuke... väsinud. Hedon spa hotelli soovitaks. Või miks mitte (kui praegu veel leiab) mõni külaliskorter võtta.

   Delete
  3. Me essal ööl wessetis ja teine strand.. Ma olen teiega sajaga nõus!! :D

   Delete
 3. Esimest pilti vaadates tahaks küsida kas sa kaalud ka? :D

  ReplyDelete
 4. Ma olen oma mehega selles toas ööbinud ja jäime rahule. Ainuke asi, mis häiris oli undav konditsioneer. Veel tooks välja, et spa ise on väga väike, aga meie õnneks ei olnud sel päeval palju rahvast. Hommikusöök oli aga suhteliselt rikkalik.
  Mõnusat olemist Teile! :)

  ReplyDelete
 5. Ma olen oma mehega selles toas ööbinud ja jäime rahule. Ainuke asi, mis häiris oli undav konditsioneer. Veel tooks välja, et spa ise on väga väike, aga meie õnneks ei olnud sel päeval palju rahvast. Hommikusöök oli aga suhteliselt rikkalik.
  Mõnusat olemist Teile! :)

  ReplyDelete
 6. Me juhtusime ka kunagi mehega seal ööbima. Samal ajal oli seal mingi firma jõulupidu ja terve hotell oli purjus inimesi täis, spa osa oli ka nii rahvast täis et ei hakanud sinna isegi trügima. Samuti sattusime tuppa mis oli mingi teeninduslifti vms vastas, nii et terve öö see lift undas ja magada pm ei saanutki. Kuna toad olid kõik broneeritud siis vahetust ka kahjuks teha ei saanud. Hommikul olime väga väsinud et sööma me ei jõudnudki. Niipea kui olime natuke virksamad, tegime sealt minekut. Loodan, et teil on seal parem kogemus..

  ReplyDelete
 7. Villa Wesset on absoluuuuutselt kooo-huuu-taaav. Olime päevasel ajal restoranis suure kambaga, muud rahvast nagu polnudki. Ma ei tea kust otsast isegi alustada... toit oli alla keskmise, minu veinipokaalil olid kellegi huulejäljed... mmm kui mõnus!!! Kohvitassid olid nii räpased, et kodus pätikat tehes ei ole kas asi nii hull :D Arved aeti sassi.., kellele pandi juurde kellele topelt, kellele üldse valed asjad.. Ühesõnaga tagasi enam kindlasti ei lähe! :D Mina soovitan kahe käega Hedon Spa hotelli restorani Raimond! Supppppper teenindus, suuurepärsed toidud, head hinnad ja mmmm soovitan tuvi võtta. Maailma parim tuvi mida ma söönud olen!
  Lime lounge on ka üsna okei koht, küll natuke kallis. Si-Si restoran pole ka enam see mis vanasti. Supelsaksad väärib külastamist, ega ta asjata Eesti TOP50 restorani hulgas pole. Kindlasti minge Steffanisse kah! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle wesset meeldis! Nii armas ja hubane :))

   Delete
  2. Restoran Raimond on odav? Koos Ammendega kõige kallim resto Pärnus. Söögid väikesed, hinnad rämekallid. Mehega pole üldse mõtet sinna minna, maksad end oimetuks ja siis mees arvatavasti küsib peale sööki, et kuhu Te nüüd sööma lähete. Piparmünt, Kalamajakas ja Wesset peajagu üle :)

   Delete
 8. Soovitan minna sööma kas Komfeki, Supelsaksadesse või Fookusesse. Ja kui midagi fancymat tahta, siis Raimondisse.

  ReplyDelete
 9. Aga Malluka pulm?

  ReplyDelete