Tuesday, May 19, 2015

Osa 2 - Kreeta reis/Crete - Stalis


Järgmised päevad möödusid meil juba põnevamalt.. Saime ühe toreda baarmeniga tuttavaks - Ricky! Ta tuleb novembris muide Eestisse ja ööbib meie juures ka paar päeva. Ühel päeval saime vihma ka. Õnneks sattusime parasjagu hotellis viibima. Muide.. Just sellel õhtul armusin ma uuesti. Natuke peale seda momenti kui me Kristoga voodis lebasime. Seda näeb täpsemalt juba videos. Ta on niiiiiiiiii hoolitsev. Ma ei väsi kiitmast kui väga vedanud mul on. Ainuüksi eile tõi ta mulle kaks kimpu lilli.. Mõlemad mu lemmikud. Ohhhhh!

Teise osa vlogis räägime lähemalt õhtustest tegevustest.. Videos näeb kuidas MINA karaoket laulan ja saadame teile ka Ricky poolsed tervitused! 


Muide.. Saime reisi ajal kokku täiesti juhuslikult ka minu lapsepõlve sõbranna ja klassikaaslase Keityga. Ka see osa saab vlogis kajastautd. Me ei olnud enne seda oma u 2 aastat näinud ja täiesti casual on ju Kreetal kokku saada! Mingil veidral põhjusel pidasime me ainult kella 12'neni vastu, aga asi seegi.


Järgimses videos räägime lähemalt kohalikust elust ja olemusest. Tore, et saime elamuse sellel korral mõlemast vaatevinklist. Eks turistidele mõeldud kohad on väga ägedad, aga need õiged kohalike pisikesed külakesed vallutasid siiski meie südame!


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

PS, PS, PS! Sinu tagasiside postitustele on mulle meeleltult oluline! Kas taolisi vloge on põnev jälgida? Kas tasuks jätkata nendega? Kuna juba 30 päeva pärast lähen Küprosele, siis on igati tore iga teie nõuanne kasutusele võtta! :)

Eelmise osa postitus : LINK.
51 comments:

 1. Vaatan alati huviga su videopostitusi, niiet keep going! ;)

  ReplyDelete
 2. Vlogid ongi väga lahedad siin blogis! Ja teie olete superarmsad :)

  ReplyDelete
 3. Muidugi tee ka küprosel videosid, nii kift on vaadata :)

  ReplyDelete
 4. Väga lahe on selliseid videoposte vaadata ! Aitäh ! :)

  Eveli.

  ReplyDelete
 5. Niii äge on vaadata ja palju rohkem annab juurde, kui lihtsalt blogis kirjutamine :) Btw, sul on nii ilus lauluhääl :)

  ReplyDelete
 6. Nii hea on näha et sa oled kohe päriselt õnnelik! Te lihtsalt super armsad! :) ja kui hästi sa laulad, lihtsalt wow :o
  Jään kolmandat osa ootama :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oooooh.. ei ole tegelt :D endal nii jube kuulata!

   Delete
  2. Ja üleüldse oled sa väga inspireeriv inimene. Sinu tublidus ja töökus peaks lihtsalt kõigile eeskujuks olema! Kiusamisest oled sa kunagi varem ka blogis rääkinud. Aga kõik muu. Tõesti oled sa üks tubli noor naine! :)

   Delete
 7. Jätka samas vaimus, vlogid on superhead! :)

  ReplyDelete
 8. Minul tekkis päikeseallergia paar aastat tagasi, kui kevade alguses läksin kuskile soojale maale, all inclusive ja palju päikest ehk hommikut alustasin rummikoksiga ja vett ei joonud :D ehk vedelikupuudusest tulid täpid peale... Eestis on ka esimese kuuma päikesega natuke nii juhtunud, aga nüüd tean end hoida, palju vett juua ja peas midagi hoida, et üle ei kuumeneks.
  Ootan järgmist vlogi, olen positiivses mõttes kade! :)

  ReplyDelete
 9. Super lahe on vaadata vloge, kuna need on täiesti loomulikud ja väga positiivsed ning lõbusad. Kindlasti tee neid veel ja olete tõesti armas paar.
  Palju päikest teile! 😉

  ReplyDelete
 10. Kas su see sõbranna elabki sseal ?:) Nii naljakas kuidas te eriti koos kaadrisse ei mahu pikkuse vahe poolest ..mul samalugu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei ela :) Ta ikka Eestis. Mul kõigiga nii! :D

   Delete
 11. Kas teist kumbki suitsetab ?

  ReplyDelete
 12. Vlogid on väga lahead! Aga mis programmiga sa videosi kokku paned? :)

  ReplyDelete
 13. Sa oled lihtsalt niiiiarmas inimene ja annad nii mulle kui ka teistele täiega inspiratsiooni juurde. Vahel on mõni selline päev kus tahaks täiega jonnida, siis istun arvutisse ja tsillin su blogis ringi ja tunnen kuidas tuju paraneb. Sa oled võrratu. Aitäh sulle ja jätka samas vaimus. Imetlen sind !!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oiiiii kui armsad sõnad! Aitähhhhh Sulle! :)

   Delete
 14. Hei! Kus kohast Sinu seelik pärit on ? :-)

  ReplyDelete
 15. Lõpetasin just nüüdsama Naistelehe artikli, kus sinu elust pikemalt kirjutas.. Lihtsalt vau! Sa oled minusilmis äärmiselt inspireeriv inimene ja peale selle artikli lugemist tundsin, et pean sulle siia kommentaari kirjutama. Nagu ma lugesin, ei ole sulle kõik lihtsalt sülle kukkunud ega alati kergelt tulnud ning seetõttu peaksid sa enda üle veel eriti uhke olema. :) Oled paljudele oma töökuse ja ellusuhtumisega eeskujuks!

  Ühtlasi pean ütlema, et sul on väga ilus hääl ja vlogid on samuti nii ägedad. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hurhhh..Aitäh, aitäh aitäh aitäääh! :)

   Delete
 16. Ostsin ka Naistelehe just sinu pärast .. Sa oled lihtsalt suurepärane inimene ja kõike väärt mis sul on ja veel parematki ..
  Kindlasti eeskujuks paljudele.
  Sinu blogi on siiruse ja armsuse pesa ja mulle väga meeldib teie tegemisi jälgida.. Kiirgate positiivsusest ja sobite imehästi :)
  Soovin sulle veel palju palju õnnestumisi elus:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suuur aitäh sulle! Hindan neid sõnu väga :)

   Delete
 17. Vlogid on ülilahedad ja väga mõnus on vaadata, palju parema ülevaate saab kui ainult piltidega. Tahaks ka suvel kuskile reisile minna, aga kahjuks olen leidnud ainult häid pakkumisi Türki, kuigi soov oleks näiteks Itaaliasse või Kreetale :( Kas oskad mõnda kohta soovitada kus häid reisipakkumisi? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on niiii tore kuulda. Tihtipeale on vähe tagasisidet ja siis ei teagi, kas jätkata. Suur aitähh Sulle!

   Mina olen alati ostnud läbi reisikorraldaja :)

   Delete
 18. Mulle ka väga meeldivad su vlogid, teevad päeva kohe päikselisemaks :)

  ReplyDelete
 19. Need lokid videos on nii ilusad, kas teed neid laiade lokitangidega või sirgendajatega? Videotutorial ei teeks paha :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Teen need lokitangidega :) Võin selle millalgil ette võtta küll

   Delete
 20. Vaatasin mõlemad vlogid järjest ja tekkis tunne nagu oleks ise ka sellel reisil olnud. :D Väga mõnus ülevaade.
  Ja Sinu vlogid on üliägedad alati ning kohe isuga vaatan neid

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ihhhiii.. Super! Selline eesmärk oligi! :)

   Delete
 21. Vau kui hästi Sa laulad, Triinu :)

  ReplyDelete
 22. Kas oled kindel, et seda nahaallergiat ei põhjusta sulle pigem just peale kantud päikesekraam? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa.. Ma enne seda ei kasutanud pmst üldse :)

   Delete
 23. Seda videot vaadates tekkis suur tahtmine ka reisile minna, ei teagi veel kuhu täpsemalt, aga tahaks väga sooja, ei jõua suve ära oodata. :)
  Käisin kunagi Sitsiilias, seal olime sellises hotellis, mis koosnes väikestest majakestest ja täpselt meie majakese ees oli sidrunipuu. Hullult mõnus oli hommikul kohe puu otsast sidrun napsata ja külma sidrunivett teha. Tuli kohe meelde see mälestus, kui vlogis sidrunipuudest rääkisid.
  Aga jätka samas vaimus, su vlogid on nii mõnusad positiivsed! :)

  ReplyDelete
 24. Ricky oli niiiiiii lahe! Nii et meil on veel võimalust teha vlogis näha, kui ta teie juures ööbib? :)
  ja muidugi vlogi edasi, jumala kihvt :)

  ReplyDelete
 25. Lähme pühapäeval Kreetale, seoses sellega on üks küsimus - mis kell seal juba pimedaks läks? :)

  ReplyDelete
 26. Lähen 8.mai Kreetale reisile ja peatume seal lähedal linnas kus te olite. Kuna käisite ka mai alguses, siis ka küsimus, et kui soe seal sel ajal oli ja kas ikka pruuniks sai? :D Kas meres aitas juba ujumas käia?

  ReplyDelete