Thursday, May 7, 2015

OOTD : Seekord nagu Peter Pan

Pintsak - Zara 49,99€, Triiksärk - Terranova 4,95€, Pross - KUMA 19€, Püksid - Mango 29,95€,Papud - Ted Baker 75,99€, Kott - Ted Baker 45€, Käekell - MK, Vöö - New York MK outlet 19€.

Ma ei suuuuuuuuuuda uskuda, et puhkus on kohe, kohe käes. Need viimased ootusärevust täis päevad on veninud kuidagi eriti pikaks. Homme saan emaga kokku ja annan talle meie korteri võtmed. Tema tuleb terveks nädalaks meie loomadele seltsiks ja lubas nad selle ajaga pallikesteks sööta. Hakkangi kohe pakkima. See on naljakas, et iga kord reisile minnes olen enne seda nagu peata kana.. Nagu poleks iialgi kuskil käinud ja pakiks esimest korda. Mis on Teie must have asjad reisile minnes?


18 comments:

 1. liblikas sobib vingelt juurde ja jalanõud meeldivad eriti (Y). Julge, et rohelist kannad, see parajalt keeruline värv, aga sobib väga hästi.

  ReplyDelete
 2. Tahtsin sulle juba ükskord siia kirjutada aga kuidagi läks kommentaar kaduma vist. Igatahes avastasin natukeaega tagasi su blogi, alustasin lugemist esimesest postitusest ja lugesin terve blogi paari päevaga läbi sest see oli täis nii huvitavaid ja positiivseid asju, mis on mind tohutult inspireerinud. Ma olen saanud palju targemaks ning võib-olla isegi olen hakanud elu teise pilguga vaatama.
  Sa oled lihtsalt niiiii armas, siiras ja positiivne neiu, kes teeb oma siira naeratusega piltidel mu tuju heaks :) Loodan, et jätkad oma blogiga veel kauakaua :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooooooohh kui armas sinust! Suur, suur aitäh ja sügav kummardus :) You made my day!

   Delete
 3. Ei suuda ütlemata jätta, et Sa oled niiiii-niiiii ilus. Alati on Sul silmis sära, mis Sinu pilte vaadates ka mulle naeratuse suule toob :))
  Ja muidugi ilusat puhkust Sulle! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitääääääääääääääh sulle armas! :)

   Delete
 4. Kiidan ka su sära, mis kiirgab lausa läbi arvutiekraani :)
  Mis aga puutub pakkimisse, siis ma arrrmaaastan seda! Teen iga kord nimekirju ja kindlapeale tähtsaimad asjad on telefon, telefonilaadija, iPod ja rahakott :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma just ei armasta.. Mul jääb alati midagi maha :D:D

   Aitääääh sulle!! (:

   Delete
 5. Huuh, sellist värvi igaüks välja juba ei kanna. Tõesti nii sobib siia kevadesse, ise ka särad lausa! + üleüldse on sul tõeliselt äge stiil. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle imearmsate sõnade eest! :))

   Delete
 6. Sa oled nii ilus ja särav! Toredat puhkust! :)

  ReplyDelete
 7. Wow, kui ma ühte selle seeria pilti pisikeselt instas nägin siis arvasin et mingi väljamaa kuulus mimm. Nii super ilus

  ReplyDelete
 8. vau, väga kihvt outfit! :)

  ReplyDelete
 9. Nõustun teiste arvamusega. Alati Sinu pilte vaadates tuleb kodune, soe ja päikseline tunne sisse, kuigi ma Sind isiklikult ei tunne. Küll aga olen Su blogi jälginud juba sellest ajast peale, kui seda pidama hakkasid. :)

  ReplyDelete
 10. Kas neid prosse saavad tõesti ainult blogijad või on mul ka lihtinimesena võimalik sellist liblikat soetada? Ja kui ongi võimalik, siis kuidas? :)
  Sulle sobib see valatult. Oled väga inspireeriv ja kaunis. :)

  ReplyDelete
 11. Kui ilusad kingad :)
  Ja muidugi soovin sulle ilusat puhkust :)

  ReplyDelete