Sunday, May 24, 2015

Hiiumaa ja pisike üllatus!


Sellel nädalavahetusel pidime Kristoga koos Hiiumaale minema, et Jüri sünnipäeva tähistada. Kahjuks otsustas Kristo seekord mitte tulla, sest kohe, kohe on lõputöö esitamise tähtaeg ja selleks, et midagi esitada oleks, tuleb see kõigepealt valmis saada. Ta on mul ikka super tubli!

Reedel peale tööd sättisime ühe kolleegiga ennast kella üheksasele praamile, et terve nädalavahetus Hiiumaal saunatades ja sõbrale head paremat soovides mööda saata. Tegime grilli, mängisime piljardit ja vaatasime eurovisiooni. Mõnus oli! Päike paistis ja ainus mis puudu oli, oligi Kristo!

Kui ma täna koju jõudsin oli see imeline noormees mulle just sellise üllatuse (nagu ülemisel pildil näha) ette valmistanud, et saaksime koos mõnusalt pühapäeval aega veeta. Voaaaah, ta ikka oskab mu ootusi alati ületada! 
Ma armastan sind niiiii, niiii väga! Tellisime just pitsa ja kohe poeme diivanile kerra, et ÕUDUKAT vaadata!

Ja lõppu veel üks tore pilt sadamast :


Mida Teie nädalavahetusel tegite? (:

48 comments:

 1. Kui küsida tohib, siis mis üllatuse Kristo sulle tegi? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Selle sama mis ülemisel pildil.. Kattis meile rõdule laua ja tegi olemise romantiliseks :)

   Delete
  2. Oih, see pilt jäi vist kahe silma vahele :) Kristo on sul tõesti armas!

   Delete
 2. Tahaks ka kojuu Hiiumaale minna :( Aga töö tõttu pole võimalik seal väga käia. Ja noh olin nädalavahetusel tööl :( kõik need ilusad ilmad veetsin seal.

  ReplyDelete
 3. Ma nii imestan, kuidas sa eelmise kutiga, kes oli aastaid su elu armastus, suudad suhelda, tema sünnipäeval käia ja et su uus kutt ka teiega on.. Ma ei pane midagi pahaks, aga see paneb kahtlema selles, et sa ilmselt ei armastanudkI Jüri..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Me ju töötame koos? Kuidas me saaksimegi teisiti. Ta on mu hea sõber ja samamoodi mina talle. Jüri ja kristo saavad omavahel väga hästi läbi :)

   Delete
 4. Nii armas :) Ja uus header näeb ka väga äge välja :)

  ReplyDelete
 5. Lisan veel, et see on tõesti ehtne näide, kui erinevad ikka inimesed on. Ma saaks aru, kui aastakümneid hiljem selline asi toimuks, aga sa ei ole Jüriga kahte aastatki veel lahus olnud.. nii imelik

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks ta on ebatavaline aga mis selles halba on? Just tore ju :)

   Delete
 6. Mida ja kus koolis Kristo õpib, kui uurida tohib?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ülikoolis käib ja õpib majandusarvestust :)

   Delete
 7. Minu nädalavahetus ei olnud üldsegi nii tore kui Sul :) Loomulikult vaatasin Eurovisiooni, kuid enamik aega läks magistritöö kaitsekõne koostamisele ja retsensendi küsimustele vastamisele... Brrr!
  Aga täiesti uskumatu ikka, kust sellised mehed nagu Kristo tulevad? Ulme! Ma ei pea Sulle seda ütlemagi, et Sul on väga vedanud, tead seda kindlasti ise ka :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Uuuhu.. Eduuu! :)

   Ooja.. Tõesti, tõesti on!

   Delete
 8. Kas Jüri on sinu ekspeika? Kuidas te nii hästi nüüd läbi saate? Kas Kristo suhtleb ka temaga?

  ReplyDelete
  Replies
  1. On, me oleme head sõbrad. Kristo suhtleb ka Jüriga

   Delete
 9. Vabandust, kui küsimus pole sobilik ja ei taha vastata kuid siiski küsin. Kas sa oled kuskil postituses üldse rääkinud miks teie teed Jüriga lahku läksid?
  Nüüd olen uutelt postitustelt palju näinud, et veedate palju aega koos. Kas Kristol pole selle vastu midagi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Me lihtsalt toimime sõpradena paremini, see oli ühine otsus :)
   Kristo veedab samamoodi.. Nad saavad omavahel hästi läbi.

   Delete
 10. Ootan jätkuvalt Sinu ja Kristo tutvumise lugu :D Mumeelest see käis teil kuidagi nii kiirelt- olid pikalt kadunud, siis ütlesid et läksid Jüriga lahku ja siis äkki oli Kristo. Muidugi ei pea, aga huvitav oleks :)

  Jätkuvalt oled sa armas ja Kristo on imeline mees :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kristo on tõesti imeline! :) Plaanin seda kindlasti kunagi teha

   Delete
 11. Kas Jüri on sinust vanem?

  ReplyDelete
 12. Ma ei näe siin midagi imelikku, et oma ekskutiga hästi läbi saad. Kui lahkuminek oli mõlema poolne otsus ja pealegi, saadi kui enne suhtes hästi läbi, siis miks ei peaks nüüd? Imelik oleks suhelda siis, kui ühel osapoolel oleks veel tunded. Igaljuhul tundub, et sul on Kristoga vedanud, ta alati nii hoolitsev ja tähelepanelik!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ta on tõesti suurepärane! (:

   Delete
  2. No aga kuidas saab nii järsku (sellepärast, et läksid Jüriga lahku ja suht ruttu oli Kristo) mitte tundeid olla, kui alles kuskil kaks aastat tagasi oli Jüri Triinu-Liisi elu armastus juba aastaid..

   Delete
  3. Ma ei saa aru.. Kui kristo on sellega ok, jüri on sellega ok ja mina ka, siis miks sa nii väga muret tunned?

   Delete
  4. Pealegi.. Me läksime jüriga lahku eelmise aasta veebruaris :) sellest on möödas varsti poolteist aastat.

   Delete
  5. ma ei tunnegi muret, lihtsalt nii pealiskaudne ja mitte tõsiseltvõetav. vaoooo varsti poolteist aastat :D

   Delete
  6. Mis su kommentaaride eesmärk on? Mida sa saavutada soovid? Natuke veider, et see sulle nii pinget pakub :) kui meile kõigile see sobib, siis kuidas aab see olla pealiskaudne ja mitte tõsiseltvõetav?

   Delete
 13. Kas jüril ei ole uut kaaslast?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Arvan, et see ei ole minu asi seda kommenteerida :) usun, et talle ei meeldiks kui ma avalikult ise taolist infot jagan.

   Delete
 14. Ma ei suuda uskuda, et see Jüri teema ikka kestab ja kestab :) inimesed- sellest on niikaua aega möödas , mida te torgite :)
  Nii armas on see, kuidas Kristo koguaeg kümnesse tabab ja igakord sind kuskilt oodates millegiga üllatab :) Teil oli kindlasti väga mõnus õhtu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ei saa ka aru.. Kui meil sellega probleemi ei ole, siis miks ühel võõral on? :)

   Aitähhhh sulle!! :)

   Delete
  2. Minumeelest just normaalsete inimeste tunnusmärk , et hiljem hästi läbi saada ja sõbrad olla. Mitte, et minnakse lahku suure tüliga ja siis kirutakse ja vihatakse seda endist kaaslast, kellega omal ajal oli hea koos olla aga nüüd siis maailma kõige halvem inimene :) Ei ole ju nii :)

   Delete
  3. Mu meelest ka. Veel enam, et see toimib ju meie jaoks :)

   Delete
 15. Seoses eelnevate kommentaaridega, see näitabki vahet täiskasvanu ja lapse vahel. Täiskasvanud inimesed suudavad jääda sõpradeks ka hiljem, lapsed mitte. Kui ollakse ühises seltskonnas (nagu Triinu ja Jüri töötavad koos), siis oleks ääretult lapsik omavahel mitte läbi saada. Veelgi enam, kui Triinu on korduvalt ja KORDUVALT seletanud, et lahku mindi ühisel otsusel. See on midagi muud, kui see, et üks jätab teise maha ja üks on heartbroken. Siis ei tule tõepoolest sõprusest midagi välja.

  Aga Kristo on Sul jah ülemõistuse armas :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mingit muud vabandust ei leidnud, kui et tuled solvama? Ma ei ole laps ja kui Triinu Liis laseks kõik minu poolt öeldud kommentaarid läbi, siis ehk mõistaksid, miks nii arvan. See kogu teema näitab vaid seda, kui erinevad inimesed on :)

   Delete
  2. Sa ju solvad samamoodi? Sa võiksid nüüd natuke tagasi tõmmata. See teema ju ei puuduta absoluutselt sind, ära võta mingit suvalist asja omale nii hinge, et käid iga kümne minuti tagant mu blogis kontrollimas kas lasin su viimase kommentaari läbi. Ausalt ka, väga imelik.

   Ütlen veel ühe korra.. Kui minu, Jüri ja Kristo jaoks see olukord toimib, siis milleks selle üle üldse arutleda? Kui keegi oleks kellegile liiga teinud, siis me ju ometi ei suhtleks. Siis ei kutsuks Jüri mind oma sünnipäevale, siis me ei suhtleks omavahel ja siis ei sooviks ka Kristo vabal ajal Jüriga koos fifat mängida kui tuju tekib. Chill!

   Ma usun, et sul on kindlasti midagi palju paremat täna oma päevaga peale hakata kui lihtsalt lampi sõnu loopida mis nagunii ei muuda midagi ei sinu ega minu jaoks.

   Delete
 16. Vabandust, et siia kirjutan aga äkki oskad soovitada eriti head eneseabi raamatut, millest sina abi oled leidnud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Näiteks juht ilma tiitlita on suurepärane :) Robin Sharma üldse üks mu lemmikuid! Avasta oma saatus meeldis mulle ka väga..
   http://www.rahvaraamat.ee/a/authors/robin-sharma/43573/et

   Kõik Kiyosaki ja Donald Trumpi raamatud on ka head aga need rohkem sellised raha teenimise, investeerimise raamatud.

   Delete
 17. See on see blogijaelu ilu/valu vist :D Et inimesed on nii julged hukka mõistma ja teiste elusid kommenteerima. Olen alati arvanud, et ennast ja enda suhteid ei tasu teistega võrrelda, seda enam, et sinu suhet näeme meie - lugejad, ju ainult läbi blogi, instagrami jne. Tegelikult ei tea ju peaaegu keegi, mis teiste suhetes toimub ja sellepärast on ka täielik lollus neid kõrvaltvaatajana hukka mõista. Seda enam, et sinu olukorras on tegu ju tõeliselt positiivse asjaga - kaks inimest saavad omavahel hästi ka peale lahkuminekut. Oleks olukord vastupidi, siis oleks see pigem mõistetav. Ja hukka mõista sellepärast, et teie lahkuminekust on nii vähe aega möödas, on samuti lollus. Inimeste suhted on niiiii erinevad ja kõik ei toimi ju ühise mustri järgi.
  Kiidan sind igati ja minu arust oled väga tubli, et julged näidata ka oma suhteid sõprade ja bf'ga ning ei karda mingit hukkamõistu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kardad ju hukkamõistu. Miks muidu nii madalale langesid ja hakkasid solvama, selle asemel, et mõista, miks ma nii arvan ja aru saada, miks nii arvatakse.

   Delete
  2. Kui ta kardaks hukkamõistu, siis ta ju ei paneks pilte ja ei kirjutaks sellest?!

   Delete
 18. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete