Wednesday, April 15, 2015

New York - Part 2 + VLOG


Tunnen ennast täna hommikul juba pisut paremini. Suur, suur aitäh kõikidele abivalmitele lugejatele kes minuga ühendust võtsid ja mind oma nõu ja jõuga aitasid! Öö oli üsna kohutav.. Ema käis mul külas ja tegi kuppe. Peale umbes 4 tunni möödumist hakkas mu pea nii jubedalt valutama, et see oli üsna väljakannatamatu. Jäin Kristo kaissu diivanile magama. Öösel kui kinnise nina peale ülesse ärkasin, tundsin endiselt, et pea tuikab. Hommikuks oli õnneks peavalu kadunud. Hullemaks on läinud ainult nohu. Kuna homme pean juba tööpostil olema, siis pean täna enda eest eriti palju hoolitsema. 

Aga.. Selle postituse juurde nüüd. Mul oli niiiiiiiii kurb avastus täna hommikul kui seda teise päeva vlogi kokku panema hakkasin. Mul on tohutult palju materjali kaduma läinud! Mul ei ole õrna aimugi  kuidas ja kuhu! Sain alles olevast materjalist ainult nö teise osa vlogi kokku panna.. Rohkem ei olegi midagi. Hurhhh.. 


Mul on nii raske anda edasi kõiki neid emotsioone mis selle reisiga minus tekkisid. Ma jumaldan seda linna, neid inimesi ja seda riiki! Ma päris ausalt kaaluks sinna ka paikseks jäämist. Võin vist käsi südamel öelda, et siiani on just see riik pugenud mulle kõige sügavamale südamesse. Ma isegi oska  täpselt kõiki põhjuseid välja tuua.. Lihsalt see tunne mis mul tekkis on kirjeldamatu.


Me nägime nii palju vinget kinnisvara. Ma võtsin endaga kaasa tohutul hulgal motivatsiooni ja mu silmaring avardus oluliselt. Ma õppisin selle reisi ajal nii palju. Kohalikud kes meile kõike näitasid olid suurepärased! Mul tõesti ei jätku rohkem positiivseid omadussõnu, et oma elevust edasi anda..


Kuna tegemist oli siiski tööreisiga ja meie päevad olid täiesti fully booked, siis shoppama ma eriti ei jõudnudki. Endale ostsin ainult ühe käekella ja vöö. Käekell on sellesmõttes hea variant, et see kestab nii kaua ja jääb alati seda toredat reisi meenutama.

Aga ehk annab vlog natuke rohkem neid emotsioone edasi. Vaadake ise :)

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Hea uudis on see, et sellel aastal saan ma teid väga paljudesse erinevatesse sihtkohtadesse kaasa võtta. Juba reedel lähen ma Soome, üheksandal mail Kreetale ja Juunis Küprosele. STAY TUNED! 

PS! Parem klikk on nüüd minu blogid lubatud!

12 comments:

 1. Ahh, tead, mina elasin USAs ja New York oli üks minu elukohtadest ja alati, kui keegi käib seal reisil, teeb pilte või videosid, on mul pisarad silmas, sest see riik on lihtsalt IMELINE!!! Mul on hea meel, et ka Sina seda armastama õppisid ja tundub, et teil oli seal megaäge. Tahtsin veel ära mainida, et see, kuidas Sa küsisid teistelt "Kas Sa oled rõõmus?" kuidagi väljendas Sind nii hästi, et Sa oledki kogu aeg rõõmus ja tahad, et teised ka oleks. Megaarmas!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ohhhhh kui äge!! Kadestan sind siiralt :) Tahaks kaa sellist elamust!!

   Aitäh super armsate sõnade eest Gerli!! :)

   Delete
 2. Mul käis ka vend Küprosel ja alguses tal seal meeldis, aga siis läks juba asi hapuks, seal tee äärtes olid surnud loomade laibad, mis palavusega haisesid :( Öäkk :( Aga oleneb ka asukohast.Sa oled väga kena ja armas. Tore, et sa oled viimasel ajal rohkem oma blogisse postitusi postitanud. Kõike head ja loodan et paraned ruttu. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hurhhh.. See vüib tõesti päris südantlõhestav kogemus olla :((

   Aitäh Sulle! :)

   Delete
 3. Mul käis ka vend Küprosel, alguses tal seal meeldis, aga varsti läks asi hapuks, seal tee äärtes olid surnud loomade laibad, mis palavusega hullusti haisesid ÖÄKK ja seal kus ta viibis, oli rand väga kivine. :( Sa oled MEGA kena ja armas. Tore, et sa oled blogiga viimasel ajal rohkem tegelenud. Kõike head ja parane ruttu.

  ReplyDelete
 4. Milline see töö välja nägi mis te seal need päevad tegite..või no päevaplaan :) Tundub põnev :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tööpäev algas kell 09:00 - 17.00 :) Tutvisime sealse kinnisvaraga ja nende töömeetoditega

   Delete
 5. So cooooool! Mu eluunistus oleks USAsse minna. Video lõpus ma aina naeratasin, sest Sa olid jumala happy omadega ja siis need tüübid seal baaris.. now you see it. ja phmt now you don't.. täitsa lõpp, mis kiirusega see tüüp selle õlle ära jõi! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooooojaaaaa.. Ma olin ikka mega sillas! :D :D See tüüp oli jaaa täiesti uskumatu!

   Delete
 6. NIIIII lahe video! Tundus, nagu oleksin ise teiega seal :) Nii hea meel, et sinu üks unistusi sai teoks, loodan, et ma ka varsti saan sinna :)

  ReplyDelete