Friday, April 10, 2015

New York : DAY 1


10.03.15 oli see kuupäev kui startisin Tallinnast suunaga New Yorki poole. Ma poleks iial arvanud, et see päriselt juhtub! Juttu oli sellest tööjuures juba eelmisest kevadest alates. Järsku oligi see hetk käes. Oooh.. Neid momente kui ma filme vaadates ennast seal linnas ette kujutasin on vist sadu. 

Meie lend oli Tallinnast Helsinkisse ja sealt siis otse New Yorki.  Me olime Manhattanil, 3 tärni hotellis nimega Wellington. Ühtegi halba sõna peale vilisevate lambipirnide öelda ei ole. See oli ligikaudu 150 meetrit time squere'ist ja kõik oli mugavalt lähedal. Meil oli kohapeal 4 pikka tööpäeva (09.00-17.30) ja üks vaba päev. Peale seda oli väsimus niii suur, et esimesel kolmel päeval ei suutnud me midagi muud peale õhtusöögi söömise teha. Kuue tunnine ajavahe tegi oma töö. Ma pole iial sellist väsimust tundnud! Õhtusöögil kahvlit tõstes tundsin kuidas silmad muutuvad järjest raskemaks  ja raskemaks ning neid lahti hoida oli pea võimatu. 


Esimesel õhtul sattusime me kuidagi eriti halba restorani (valisimegi time squerilt esimese ettejuhtuva). Toit oli KOHUTAV! Ma tõepoolest sõingi oma pastast maksimaalselt 5 makaroni. That's it! Peale seda pugesimegi põhku.

Esimene päev oli üldse selline tobe, sest jõudsime kella viieks õhtul alles kohale ja lennujaamast hotelli jõudmiseks kulus meil ligikaudu 2 tundi. Kell oli 7. Pakkisime oma asjad lahti ja suundusimegi õhtustama. Umbes kell 21.30 ma juba magasin.. Põleva lambi ja televiisoriga. Natuke hirmus oli! 


Teine päev oli juba hoopis teine tera! Kuna esimesel õhtul oli juba niii pime ja olime ise kurnatud, siis oli raske märgata selle linna ilu enda ümber! Teisest päevast räägin lähemalt aga järgmises postituses. Siin pisike video vlog ka meie esimesest päevast : 

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

13 comments:

 1. Ma küsiks hoopis, et kust sa oma mantli-jaki vms said ? :)
  Niiiii ilus !

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on Diana Kurvese loomingust :) Aitäh!!

   Delete
 2. Pisike kuupäevaviga su tekstis - 10.04 on täna :)

  ReplyDelete
 3. Sa oled nii inspireeriv oma riietuse ja kõige muuga :) nii ilus lips...kust see pärit?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hmmm.. Ooot. Vist reservedist. Ma isegi ei mäleta :)) aitähhh!!

   Delete
 4. Hahaha, isegi stjuardess võtab ninast kinni kui ta teie poole tuleb :D Aga vahva oli sind üle pika aja näha :) Ehk kuuleb varsti ka sinu ja Mallu Saaremaa reisist? :)

  ReplyDelete
 5. Oh, video on palju parem, kui lihtsalt pilte vaadata ;)

  http://beautyinaustralia.blogspot.com.au

  ReplyDelete
 6. Haha appii kui nunnu sa unisena oled :D :)

  ReplyDelete
 7. Mis valemiga sa NYC'i 12h lennukiga sõitsid?

  ReplyDelete
 8. väga offtopic küsimus, aga kas tohib küsida, kust sa soetasid endale selle punase jaki, mis sul õhtusöögi ajal seljas oli :) ma olen juba nii pikalt sellist ilusat punast otsinud, kuid no ei õnnestu mitte kuskilt leida :P

  ReplyDelete