Monday, April 20, 2015

Et "need päevad" mööduksid natuke rohkem salaja

Ps, ps, ps! Jutt ainult naistele

Ma ei saa eirata fakti, et enamikest asjadest mille pakenditel ilutsevad lipsukesed, ei suuda ma lihtsalt niisama mööda kõndida. Seekord leidsin tänu sellele veidrusele Kaubamaja ilumaailmast Moxie tampoonid. Neid pakendeid oli vist kolmes erinevas toonis kui ma õigesti mäletan. Sõltuvalt toote kogusest olid ka pakendid natuke erinevad ( 7, 16 ja 32).


Hind ja kogus oli neil täpselt sama nagu harilikul OB pakil - 16 tk = 3,20€. Selle toote pakend teeb ta käekotis palju diskreetsemaks ja olgem ausad.. "Nendel päevadel" tuleb luksust ja lohutust otsida kasvõi väheke nunnumatest tampoonidest.

Aga ega ma pikemalt sellel teemal ei peatukski.. Awkwaaaaaaaard.

8 comments:

 1. Kui need samas hinnaklassis on, mis nn tavalised, siis eelistaks iga kell neid! :) Kas neil täitepakke ka on, et iga kord ei peaks uuesti uue topsi ostma?

  ReplyDelete
  Replies
  1. On jah sama hinnaga :) ma ka imestasin! Ma seda ei taibanud kohe vaadata.. võiks olla küll!

   Delete
 2. Mulle torkasid ka silma, aga osta ei raatsinud, sest ei teadnud kuidas kvaliteet on.. Kuidas siis on? OB'd on pealt siledad, a mõned teised toodangud on siuksed puuvillased ja ajavad vatti välja, siuke tunne nagu vatitupsud pärast kehas :D:D:D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need ei ole OB tüüpi siledad pealt. Pigem osta üks tops neid ja edaspidi ikka OBsid. Ma proovisin Moxie'sid ja nõudlikumale need ei sobi. Vatitupse välja ei aja, aga pealt karedamad ikkagi.

   Delete
 3. Isegi kui sama firma täitepakke ei ole, saab sinna purgikesse ka ju teiste firmade nt ob omi panna. See purgike on juba omaette väga armas. Hea leid ;)

  ReplyDelete
 4. Näitasin oma mehele ka pilti ja tema arvas, et tegemist on küünaldega! :)

  ReplyDelete
 5. ostsin ka need pakendi pärast, jummala ilus noh :) pesukaitsmetel ka selline mõnus plekist karp ümber:)

  ReplyDelete
 6. Me avastasin need ka täiesti juhulikult Prismast. Kodus hakkas mees lapsele lahti tegema pakki, sest arvas, et miskid peened kommid :D :D Avades oli üllatus suur. Minu jaoks ei ole neil OB-ga mingit vahet. Ja vannitoa riiuli näevad need topsid armsad välja.

  ReplyDelete